İçeriğe Yönlendir

Focus 1 - Arka Kampana Hakkinda

Halil ibrahim Oruc

Recommended Posts

Halil ibrahim Oruc

merhaba arkasaslar  bugun garajci arkadasin dukkan bostu diye takildim kendime arabayi bastan sona temizlik yaparken arka kampana kapagindaki pasi zimparalayip sprey boya ile boyamaya karar verdim fakat   tekerlegi takarken bijonu fazla girdim ve icindeki somun ile bijonda kaldi.  yani anlayacaginiz su an 3 bijon takili  sormak istedigim bu bijonlarin takildigi somunlar icerden sokulup degisiyormu yoksa dis kapak ustunde sabit bir parcami bunu merak ediyorum. arkadas ust kapagi komple degisecez dedi ama icimde kusku kaldi  bu konu da fikirlerinizi merak ediyorum tskler

Yorum bağlantısı
Osman Ünal2

Tornaci arkadaşlar bijonun üstüne bijon kaynatip sokebiliyor bu şekilde aracı sadece sanayiye gitmek için kullanin zira tehlikeli bir durum.

Yorum bağlantısı
Halil ibrahim Oruc

somunlar sabitmi yoksa dis kapak ile berabermi onu anlamak istedim beyler.  resim cekme imkanim olmadi o telasla su anda 2 bijon var ustunde riske etmedim garajda biraktim. bijonun takildigi civata yarisi kirildi   yani yarisi bijonun icinde yarisi diger yarisi poryanin uzerinde kaldi

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

3 adet tutsa iyiydi de 2 adete düşöüşse hele yan yana olanlar ise yürütmesi risk taşıyor artık

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Halil ibrahim Oruc
57 dakika önce, Koray Demir yazdı:

Poryadaki yuvası zarar görmediyse somunlar sökülüp yenisi takılabilir.

yuva zarar gormus olabilirmi bilmiyorum ama makina ike baya zorladim takarken.  resimleri arastirdimda net bir sey goremedim  o civatalar poryanin uzerinde sokulup takilma olayi varmi ayrica bu civatalari sabit durmasi lazim.  bijonu ilerde sokerken icerde bosa donmesi lazim mantiken 

Yorum bağlantısı
Koray Demir

Somun değişimi yapılabiliyor dişleri var göründüğü gibi poryaya çakılır tornacı halleder.
58a9fa7dac35e_8OCrwCRdZ2dcY53sPyfGwpRdnH

Yorum bağlantısı
Halil ibrahim Oruc

ayni bu sekilde koray kardesim fakat burada tornaci gibi bir sansin yok malesef  bu vidalardan bulunsa bizim usta bunu halleder  bunu arastirmam lazim ama bu civatalarin ismi ne olarak geciyor

Yorum bağlantısı
Halil ibrahim Oruc

4saplama ve bijonlar degisti iscilik dahil 40euro gibi bir rakam tuttu  aslinda amacim dis kapaktaki pasi zimparalamakti  kapagin kendisi 50euro ve vidalarida ustunde akil edemedik saglik olsunAL2WYp.jpgZZNmWZ.jpg

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...