İçeriğe Yönlendir

Jant Seçimi ve İsimi

Ulaş Taş

Recommended Posts

Ulaş Taş

Jant İlanı için Tıklayınız.. Sağ tarafta linkini verdiğim jant için arkadaşa ulaşmaya çalıştım ama bir türlü kendisine ulaşamadım. Yardım almak istediğim konu bu jantın adı nedir başka yerde bulamadım bu jantı ben Kocaeli de ikametgah etmekteyim Focus mk2 için alternatif jant arıyorum bilindiklerin dışında birşey RS ST BBS LEMANS Dışında değişik olsun istiyorum 5x108 bijon aralığında fazla seçenek yok biliyorum ama belki sizin bildiğiniz benim göremediğim vardır ayrıca linkteki jant da güzelmiş de arkadaşla iletişim kuramadım birde ikinci el jant yazıyor ben sıfır istiyorum. 

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
4 saat önce, Ulaş Taş yazdı:

Jant İlanı için Tıklayınız.. Sağ tarafta linkini verdiğim jant için arkadaşa ulaşmaya çalıştım ama bir türlü kendisine ulaşamadım. Yardım almak istediğim konu bu jantın adı nedir başka yerde bulamadım bu jantı ben Kocaeli de ikametgah etmekteyim Focus mk2 için alternatif jant arıyorum bilindiklerin dışında birşey RS ST BBS LEMANS Dışında değişik olsun istiyorum 5x108 bijon aralığında fazla seçenek yok biliyorum ama belki sizin bildiğiniz benim göremediğim vardır ayrıca linkteki jant da güzelmiş de arkadaşla iletişim kuramadım birde ikinci el jant yazıyor ben sıfır istiyorum. 

Zaten ulaşmayın ilan sahibine. Jantlar hem focus'a yakışmayacak biçimde, hem de replika.

İmkan var ise 1" büyütün boyutu ve mutlaka orjinal jant alın.

Yorum bağlantısı
Ulaş Taş
2 saat önce, Mustafa Şimşek yazdı:

Fokus nedir? 

Nerde yazıyor başkan o ?

3 saat önce, Sani Gerşon yazdı:

Zaten ulaşmayın ilan sahibine. Jantlar hem focus'a yakışmayacak biçimde, hem de replika.

İmkan var ise 1" büyütün boyutu ve mutlaka orjinal jant alın.

Orjinal jant fiyatları ne kadar ki ? St jant alayım bari jant yamuk araba hafif sallanıyor kalkislarda

Yorum bağlantısı
Mesut Dumlupınar

Bence de hiç güzel bir model değil. Şevkinizi kırmak istemem ama replika janta para vermem ben.

Yorum bağlantısı
Okan Tansel

Görsel olarak zevkler farklı ola bilir .lakin şahsen güzel değil ki bur da en önemli konu oem yani orjinal jant değil malesef üretim şeklinden kaynaklanan jant kırılmaları çok kötü sonuçlar doğura bilir.Tercihiniz  oem jant olsun  derim.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...