İçeriğe Yönlendir

Fiesta VI - Aynaaltı Lamba Aydınlatma Elektriğini Nereden Alabilirim?

Berkay Demircan

Recommended Posts

Berkay Demircan
(düzenlendi)

Sa arkadaşlar benim 2010 model fiestam var. Ayna altlarına aydınlatma yapmak  istiyorum.Arabadan kumandaya   basınca yanacak arabayı çalıştırınca sönecek nerden elektrik alabilirim? 

tarihinde İnan Çınar tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Serdar Güngör
(düzenlendi)
15 dakika önce, Berkay Demircan yazdı:

Sa arkadaşlar benim 2010 model fiestam ayna altlarına ayna altı lambası döşemek istiyorum arabadan kumanyada basınca yanacak arabayı çalıştırınca sönecek nerden elektrik alabilirim

Ayak aydınlatmadan alacaksın,yoksa tavan aydınlatmadan alacaksın.

Örnek Konu

tarihinde Serdar Güngör tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Osman Ünal2
(düzenlendi)
2 saat önce, Berkay Demircan yazdı:

Sa arkadaşlar benim 2010 model fiestam ayna altlarına ayna altı lambası döşemek istiyorum arabadan kumanyada basınca yanacak arabayı çalıştırınca sönecek nerden elektrik alabilirim

Valla bende aldım yurt dışından kartal göz 2 tane aynanin içini açmak kolay ama kabloyu aradaki kablo hortumundan nasıl içeriye verecem bir türlü onu bulamadim. Egildim iyice bakindim ama kablo hortumunun içeriye gelen kısmını bir türlü goremedim. O yüzden suan rafa kaldırdım o projeyi. Eğer yapabilirseniz fotoğraf çekerseniz faydalı olur:)

tarihinde Osman Ünal2 tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Aziz Yılmaz

Önce ayna kapağını ve aynayıda kırılma ihtimaline karşı sökmek gerekir. ortalama 3mm bir matkap ile deldikten sonra ledin boyutuna göre genişletilmesi gerekir.kabloları normal ayna kablolarının oradan kılavuz yardımıyla (tel vs) çıkış deliği tespit edildikten sonra o bölgeden geçirim ayak aydınlatmasından + olan kabloyu bağladıktan sonra montaj bitiyor.Biraz uğraştırır.Kolay gelsin

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...