İçeriğe Yönlendir

Örnek E-Ticaret Sitesi

Hüseyin Kuvvet

Recommended Posts

Hüseyin Kuvvet

Konunun başlığı pek açıklayıcı olmamış olabilir.
E - ticaret içeren bir web sitesi hazırlamak istiyorum fakat ne üzerine hazırlayacağıma bir türlü karar veremedim.
Aklınıza neler geliyor mesela yardımcı olursanız çok sevinirim.
Yani kısacası ne üzerine e-ticaret sitesi kurabilirim :)

Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

Ev için, led ampul, spot vs üzerine olabilir, bir dönem herkes lede dönüşüm yapacak rüzgarı yakalarsan iş yaparsın belki.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hüseyin Kuvvet
15 dakika önce, Hüseyin Sönmez yazdı:

Ev için, led ampul, spot vs üzerine olabilir, bir dönem herkes lede dönüşüm yapacak rüzgarı yakalarsan iş yaparsın belki.

Önerin için teşekkür ediyorum abi ilk öncelikle.
Siteyi hayata geçirme gibi planım yok sadece html üzerinden basit bi e - ticaret sitesi kurmak istiyorum :) 
e- ticaret dersimiz var. hocanın gözüne girmem gerekli yoksa okul bitmez :blush:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmed Talha Karaarslan

html den e ticaret sitesi olmaz ki :) yazılım konusunda çok iyi bir arkadaşım vardı istanbulda olsaydın. uygun fiyatlara özel dersler vs de veriyor onunla tanıştırabilirdim. Gökhan Kandemir ismi

ücretsiz yazılım dersleri verdiği bir youtube kanalı vardı ama sebep belirtmeden kapatmış youtube. 

gokhan@gkandemir.com adresinden ulaşabilirsin istersen. sadece okul olarak düşünme işi gerçekten ileri seviyeye taşımaya bak :)

8 saat önce, Hüseyin Kuvvet yazdı:

Önerin için teşekkür ediyorum abi ilk öncelikle.
Siteyi hayata geçirme gibi planım yok sadece html üzerinden basit bi e - ticaret sitesi kurmak istiyorum :) 
e- ticaret dersimiz var. hocanın gözüne girmem gerekli yoksa okul bitmez :blush:

Yorum bağlantısı
Mustafa Arıkan
(düzenlendi)

Nacizane tavsiyem ilgi duyduğunuz, belirli bir bilgi birikimi ve tecrübeniz olan bir alan varsa o alana yönelin. Örneğin LED ampuller hakkında hiç bir bilginiz yoksa o alana yönelmeyin. Ya nolacak altı üstü satıp geçeceğim demeyin. Müşterilerinizin problemlerini çözmek adına birikim şart diye düşünüyorum.

tarihinde Mustafa Arıkan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Harun Kocaçalışkan

Arkadaş ticari olarak değil ödev olarak düşünüyor sanırım.

Sıfırdan bir e-ticaret sitesini oturup tek başınıza kodlayıp kalkabilmeniz için ciddi tecrübe ve efor gerekir. 

Benim tavsiyem woocommerce ya da litecart kullanıp hızlı bir şekilde ayağa kaldırmanızdır. Hocanız ne der bilemem tabi.

Yorum bağlantısı
Hüseyin Kuvvet

Yorumlarınız için çok teşekkür ediyorum.
hazır şablonları kullanacağım sadece içeriğini değiştireceğim :)

Yorum bağlantısı
Hüseyin Kuvvet

Sitenin içeriğini ayakkabı satışı yapacağım.
"Küçük Adımlar" çocuk ayakkabaları falan koymayı düşünüyorum :)

Tek sıkıntım .css & .js kodlarını düzenlemem.
Dreamweaver cs6  kullanmayı düşünüyorum işimi görür sanırım ? 
ya da önerebileceğiniz .css & .js leri düzenleyebileceğim program var mı ?

Yorum bağlantısı
Gökhan Tuna

Html, php ve css düzenlemek için dreamweaver işinizi görecektir, ya da herhangi bir metin editörü de.. 

Drupal ve joomla nın da eticaret modülleri var, bunları kurup içeriğinizi oluşturabilir, hazır temaları da kullanabilir, değiştirebilirsiniz. Ufak bir kodlama ile satın alma kısmını da atlatarak sipariş alınmış gibi göstermeniz bile mümkün olabilir.

Yorum bağlantısı
Oğuzhan Han

Öncelikle bu iş sadece html ile olmaz eğer zamanın yok php veya asp.net konularında da bilgin yoksa bu işe senin kodlamanla olmaz.. Onun yerine wordpress gibi hazır sistemler kullanıp eklentiler yardımıyla eticaret sitesi yapabilirsin...

Yorum bağlantısı
Serkan Aktay
(düzenlendi)

Ne nasıl yapılır hiç bilmem. Ama yapacak olsam olmayan yada daha az olanı yapardım. Örnek: Yenilebilir enerji.  Yenilenebilir Enerji, sürekli devam eden doğal süreçlerdeki var olan enerji akışından elde edilen enerjidir. Bu kaynaklar güneş enerjisi, rüzgâr enerjisi, jeotermal enerji, hidrolik enerjisi, biyokütle enerjisive hidrojen enerjisi olarak sıralanabilir. 

Özellikle güneş panellerinin ve  rüzgar enerjisinin doldurması ve bunun inverterle 220 ye çevrilmesi herkese bir gün lazım olur gibi.

tarihinde Serkan Aktay tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Satacak ürün mü var yoksa site yaparak aracılık mı etmek istiyorsunuz?

13 saat önce, Hüseyin Kuvvet yazdı:

Yorumlarınız için çok teşekkür ediyorum.
hazır şablonları kullanacağım sadece içeriğini değiştireceğim :)

böyle ödev olmaz. Hoca öğren diye vermiş.

10 saat önce, Hüseyin Kuvvet yazdı:

Sitenin içeriğini ayakkabı satışı yapacağım.
"Küçük Adımlar" çocuk ayakkabaları falan koymayı düşünüyorum :)

Tek sıkıntım .css & .js kodlarını düzenlemem.
Dreamweaver cs6  kullanmayı düşünüyorum işimi görür sanırım ? 
ya da önerebileceğiniz .css & .js leri düzenleyebileceğim program var mı ?

rich editör herhangi birşey olur.  ancak hoca kod yaz dedi ise asıl kodu ne yapacaksın? Veritabanı vs?

Yorum bağlantısı
Ahmet Kaleli

Güzel forumun güzel insanları.Birinin bir sorusu, ihtiyacı, bilmediği bir şey varsa hızır gibi yardımlar yetişiyor. Sağolun, varolun...

Yorum bağlantısı
Hüseyin Kuvvet
11 saat önce, Mehmet Göktürk yazdı:

Satacak ürün mü var yoksa site yaparak aracılık mı etmek istiyorsunuz?

böyle ödev olmaz. Hoca öğren diye vermiş.

rich editör herhangi birşey olur.  ancak hoca kod yaz dedi ise asıl kodu ne yapacaksın? Veritabanı vs?

Tam ödev olduğu söylenemez.
Sadece dersimiz e-ticaret olduğu için e - ticaret sitesi kurmak istedim.
Yani kod yazmam falan gerekmiyor :)

O0JLnZ.png
hazır şablonun üzerinde oynama yaptım.
banner, headerleri kendim hazırlayacağım.
içerikleri falan değiştirdim mesela.

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

site yapmaktan kasıt sanırım görsel tasarım.

CSS JS hiçbirşeye bulaşmadan powerpoint ile yapın.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...