İçeriğe Yönlendir

%70'e varan indirimler(detaling ürünlerinde)

Buğra Höngül

Recommended Posts

Buğra Höngül

Merhaba arkadaşlar sürekli alışveriş yaptığım ve en ufak sıkıntı yaşamadığım www.kimyasaladamlar.com sitesi %70 oranında indirimler yapmış durumda 300gr wax 23 lira gibi güzel fiyatlarla ürünler japon soft99 ürünleridir piyasada formula ürünleri fiyatına çekilmiştir bilgilerinize sunarım

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Ustad gozune carpan isimize yarayacak urunleri de eklersen daha kolay fikir edinebiliriz. Paylasim icin tesekkurler.

Yorum bağlantısı
Okan Tansel

Buğra kardeşim uygun şartlarda .nano veya seramik kaplama ne tavsiye edersin ?:fiuw:

Yorum bağlantısı
Ayhan Asil
5 dakika önce, Hayrettin Bahadir yazdı:

Arabamız olsa da alsak

sende bisiklete al :p

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Buğra Höngül
Buğra kardeşim uygun şartlarda .nano veya seramik kaplama ne tavsiye edersin ?:fiuw:

Uygun şartlar fiyat olarak mı dedin tam anlayamadım ama şu an kendim nanolex ve hikari kullanıyorum
Yorum bağlantısı
Ümit Kaan
Bir saat önce, Buğra Höngül yazdı:

Çizik almak içinmi temizlik içinmi

Benim arabanın far camını zımparaladım, pasta cila  sürdüm ama çizikler kapanmadı, o çizikleri gidermek için cam cilası kullanıcam, ama uygun fiyatlı birşey arıyorum.

Yorum bağlantısı
Buğra Höngül
Benim arabanın far camını zımparaladım, pasta cila  sürdüm ama çizikler kapanmadı, o çizikleri gidermek için cam cilası kullanıcam, ama uygun fiyatlı birşey arıyorum.

Aracını doğan şahin mi? Eski bi kaç model hariç cam kullanılan araç kalmadıda eğer camsa cam çizik giderici lazım sonax olabilir yok cam değilse makine ile pasta menzerna 2500 üstüne meguiars plastx yeterli olur
Yorum bağlantısı
Ümit Kaan

Aracını doğan şahin mi? Eski bi kaç model hariç cam kullanılan araç kalmadıda eğer camsa cam çizik giderici lazım sonax olabilir yok cam değilse makine ile pasta menzerna 2500 üstüne meguiars plastx yeterli olur

mondeo mk1 farları cam, sonax uygun fiyatlı nereden bulabilirim?

Yorum bağlantısı
Buğra Höngül

Anladım sonaxla ilgili kampanya yok bildiğim ancak cama zımpara atılmaz farı değiştirmenizi tavsiye ederim yada Profesyonel bi yardım almanızı cam çiziği gidermek normal polisajdan meşaketli ve tecrübe ister

Yorum bağlantısı
Ümit Kaan

Anladım sonaxla ilgili kampanya yok bildiğim ancak cama zımpara atılmaz farı değiştirmenizi tavsiye ederim yada Profesyonel bi yardım almanızı cam çiziği gidermek normal polisajdan meşaketli ve tecrübe ister

Camları yenilemek daha az maliyetli olacak o zaman.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
50 kere konuşuldu, biliyorum, ama cahillik zor iş [emoji3]

Hiç bilmeyen (mesela ben) için makina kullanmadan, bir pazar günü elle uygulama yapmak için bu siteden hangi ürünleri alalım. Nokta atışı lütfen :tongue:

Belco

Bir de gazyağlıbbez

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Harun Kocaçalışkan

Ben böyle detailing ve bakım alışveriş ya da forum sitelerine girdiğimde, tanıdık hiç kimsenin olmadığı misafir dolu bir eve girip oturacak boş yer ararken yaşadığım hissin aynısını yaşıyorum. 

• Beğen 8
Yorum bağlantısı
Buğra Höngül
50 kere konuşuldu, biliyorum, ama cahillik zor iş [emoji3]

Hiç bilmeyen (mesela ben) için makina kullanmadan, bir pazar günü elle uygulama yapmak için bu siteden hangi ürünleri alalım. Nokta atışı lütfen :tongue:

http://www.kimyasaladamlar.com/fusso-coat-f7-siyah-ve-koyu-renkli-arabalar-icin300ml-pmu506

Aracın siyah diye hatırlıyorum
Ben böyle detailing ve bakım alışveriş ya da forum sitelerine girdiğimde, tanıdık hiç kimsenin olmadığı misafir dolu bir eve girip oturacak boş yer ararken yaşadığım hissin aynısını yaşıyorum. 

Yardımcı olmak için burdayım
Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol

Buğra, bu linkini vermiş olduğun Fusso benim arabanın rengine uyar mı ?

3ae859220637a4f248290f224f940e19.jpg

Yorum bağlantısı
Buğra Höngül
Buğra, bu linkini vermiş olduğun Fusso benim arabanın rengine uyar mı ?
3ae859220637a4f248290f224f940e19.jpg

Uyar abi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Özcan

Parlatmalık bişeyler ne alalım?Birde özellikle fırça çiziklerini gidermek için ne önerirsin?

Yorum bağlantısı
Eren Gökmen

Deri bakimi icin gliptone da varmis sitede. Ben baska siteden almistim daha önce cok memnunum

Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol

Fusso için siparişi verdim Buğra, teşekkür ederim bilgilendirme için...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Buğra Höngül
Parlatmalık bişeyler ne alalım?Birde özellikle fırça çiziklerini gidermek için ne önerirsin?

Fırça çizikleri için polisaj yapman lazım

Buğracım teşekkürler. Bu ürün son kaplama demi? Peki parlatma özelliği de var mı? yani normal bir yıkama sonrası sadece bu ürünü kullanmam yeterli mi yoksa önce bir parlatıcı kullanıp arkasından mı bunu kullanayım?

Yeterli abi
Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol

Fusso'muz bugün öğleden sonra geldi firmanın ilgi ve alakası süperdi, Buğra sana da bilgilendirmen için tekrar teşekkürler kardeşim.

79bb88c9b9ccb3488910e91cf3c2d776.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Adnan Çakır

Serhan bunlar koyu renk için senin arabaya olmaz [emoji41]
Hayırlı olsun.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Buğra Höngül
Fusso'muz bugün öğleden sonra geldi firmanın ilgi ve alakası süperdi, Buğra sana da bilgilendirmen için tekrar teşekkürler kardeşim.
79bb88c9b9ccb3488910e91cf3c2d776.jpg

Rica ederim abi iyi günlerde kullan
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...