İçeriğe Yönlendir

Explorer - Kapı Camı

Muammer Motorcu

Recommended Posts

Muammer Motorcu

S.A Arkadaşlar ben 2000 model  ford Explorer 5.0 limited

aldım ama sag ön kapı camı kırıldı bana bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim hiç bir yerde bulamadım.

Yorum bağlantısı
Muammer Motorcu

Sani bey dünki yazışmamızdan sonra olimpia konya bayisi ile görüştüm var dedi sipariş verdi inş. bekliyoruz ben kendimde Ford yrtkili servisiyim Motorcu otomotiv ilginize çok tşk ederim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Toker
13 dakika önce, Muammer Motorcu yazdı:

Sani bey dünki yazışmamızdan sonra olimpia konya bayisi ile görüştüm var dedi sipariş verdi inş. bekliyoruz ben kendimde Ford yrtkili servisiyim Motorcu otomotiv ilginize çok tşk ederim.

Çıkmasını buldum ama 400 lira dediler. Dün akşam aklıma geldi bu konu sordum çıkma parça satan arkadaşlara var dediler ama rakamı söyleyince bir şey diyemedim. Yine de bilginiz olsun..

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Muammer Motorcu

Serkan bey çok tşk ederim yarın gelecek dediler gelmez ise sizi tekrar rahatsız ederim,

Yorum bağlantısı
Serkan Toker
15 dakika önce, Muammer Motorcu yazdı:

Serkan bey çok tşk ederim yarın gelecek dediler gelmez ise sizi tekrar rahatsız ederim,

Rahatsızlık ne demek rica ederim. Elimizden gelen bir şey olursa ne mutlu bize.. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
5 saat önce, Serkan Toker yazdı:

Çıkmasını

sıfırı daha ucuz olur genelde, elçiye zeval olmaz.. raata geçebilirsin

Yorum bağlantısı
Serkan Toker
53 dakika önce, Çağlar Bayur yazdı:

sıfırı daha ucuz olur genelde, elçiye zeval olmaz.. raata geçebilirsin

Kapıyla birlikte alsak 500 diyecekler zaten, camı olmayan kapıyı kime satabilirsin diye soruyorlar.. ;)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...