İçeriğe Yönlendir

Kia Soul kullanan var mı?

Ahmet Koçak

Recommended Posts

Hüseyin Matur
6 dakika önce, Çağlar Bayur yazdı:

sıdırdan ucuz vag olmaz,gizli hasar vardır

Bu alırken uygundu arabalar. şimdi ona kıyas yapıyor. 19 cantarı var ekstra. Serviste altına bişeyler yaptırdı 2500 harcamıştı. Mercedes alacakmış. E kasa...

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
2 saat önce, Hüseyin Matur yazdı:

Serviste altına bişeyler

altın kaplama?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet Koçak
5-10 sene kullanılacaksa 1-2 yaşında araç alınabilir. Mesela son kasa skoda superb. 0 km fiyatı 140'larda. Burada var bir tane satılık. Sordum 25000 km .de 1.4 tsı motor 100.0000 istiyor.

Bu tarz bir araçta olabilir. Geniş, ferah, bagajı büyük..

Skoda-Superb-1.jpg

Hayırlı olsun. [emoji4]

Açıkçası arabalarda çok anlamam. O yüzden 0 araba tercih ettim daha az riskli olması açısından :) Bir de daha önce 2. el araç tecrübem oldu maalesef eksik/ yalan söyleyen çok satıcı var. Bahsettiğiniz 1 - 2 yıllık araçtaki 40.000 TL'lik düşüş normal gelmedi bana. Güvenip onu almam şahsen.
Yorum bağlantısı
Recep Demirci

Güzel görünüyor güle güle kullanın.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet Koçak
Tsi candır , 1.2 tsi 110hp 6.vites 2bin devirde 100km/h yapiyor.. bodruma gittim geldim hiçte öyle bağırma yapmıyor aksine düşük devir ile gittigi icin motor sesi duymuyorsunuz [emoji4] arkadasinizin kullandigi skoda 1.0mpi motor olmasin [emoji3]

Ben de Soul'da bakayım dedim 100 km. ye hangicviteste kaç devirde geliyor diye ama kullanıma göre çok fark ediyor [emoji2] mesela dip gaz yaparsanız 100 km hıza 4. viteste çıkıyor. Ama sakın bir şekilde kalkış yapıp sakin bir şekilde sürerseniz araç 80 - 90 da bile 7. viteste oluyor.
Yorum bağlantısı
Cem Işık

Arka koltukta gördüğüm fıstığa Maşallah, araba 2. planda :)

Görüp beğendiğim,dikkatimi çeken bi araçtır. Allah kaza bela göstermesin.. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet Koçak
Arka koltukta gördüğüm fıstığa Maşallah, araba 2. planda [emoji4]
Görüp beğendiğim,dikkatimi çeken bi araçtır. Allah kaza bela göstermesin.. 

Çok teşekkür ederim. En önemlisi o zaten. Araba falan hikaye [emoji2]
Yorum bağlantısı
Mehmet Cihat

Yakıt tüketimini merak ediyorum doğrusu ayni kasadan var bir abimizde aracina baktim 8.5 lt idi on kapida hoparlorde rengarenk ışıklar var sizde de oyle mi

Yorum bağlantısı
Ahmet Koçak
Yakıt tüketimini merak ediyorum doğrusu ayni kasadan var bir abimizde aracina baktim 8.5 lt idi on kapida hoparlorde rengarenk ışıklar var sizde de oyle mi

Yakıt ilk aldığımda 8 lt idi. Şu an 1.000 km'deyim ve 7 lt oldu. Bayi 3.000 km den sonra yakıt düzelir demişti. Hoparlörde ise renkli ışıklar yok maalesef [emoji53] Araç tek donanım gelmiş Türkiye'ye ve 2016 modellerinde ışık yokmuş.
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...