İçeriğe Yönlendir

Android 'li Nokia 3310

Selim Kaya

Recommended Posts

Ramazan Turan

Bir kaç yerde görüntü kesin değil demişlerdi ama galiba bu olacak. 2. telefon olarak alınabilir, umarım android gelir...

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Nokia'nın bu konuda hiç bir resmi açıklaması bulunmamakla beraber Microsoft ile olan iş ortaklığı bittiği için çok güçlü Android telefonlarla geri döneceği düşünülüyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Öğüt

resimler fake hem ekranda geri dönüş ve ana menü tuşları var hemde tuş olarak var bu terste bi işlik var :)

Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

Kötü bir photoshop sadece, hemde yıllar önce yapılmıştı.
Gelecek olan dokunmatik bile olmayabilir, ayrıca Android olmayacağı açıklandı.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ayhan Asil

Vay be benim de anılarım depreşti şimdi.... melodi yapacağız diye ne kadar uğraşırdık. :D

Yorum bağlantısı
Ahmed Talha Karaarslan

Nokia sağlam telefon arkadaş evladiyelik mübarek :D halen o eski 3310 u sadece batarya değiştirerek kullananlar var benim lumia 3 senedir öhö demedi :D 

şaka bi yana sağlamlık algısı sürdüğü sürece ve kullanışlılığı da bozmazsa çok güzel "nakit inekleri" çıkarır nokia yine. 

Yorum bağlantısı
Yusuf Aycibin

Nisan Ayında Satışa sunulacağı duyumu geldi evet yüksek ihtimal bu gördüğünüz şekilde çıkacaktı android olarak kısacası nokia tekrar gündeme geliyor mocrosoft tan ayrıldığı gibi 

Yorum bağlantısı

Symbian da ısrar edip androide geçmediği için battı zaten. Hala android olmayacak derlerse geçmiş olsun. Ha android olacaksa da çok çok iyi olmalı ve fiyat düşük olmalı piyasada tutunmak için. Extra bişeyler yapması lazım. Bilemem artık yemek mi yapar bulaşık mı yıkar[emoji13]

Yorum bağlantısı
Eren Gökmen

Su nokia zamaninda inat etmeyip googlein teklifini kabul etseydi hic bu durumlara düsmeyecekti. Umarim yeniden eski günlerine dönebilir ve gecmisteki hatalarindan ders cikarmistir. 

Yorum bağlantısı
Uğur Şahinbaş

Uzun süreli batarya seri çalışan anakart ve uygun fiyat. Nokya nostaljiyle mi toplayacak kendini?

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum bağlantısı
Ahmet Kaleli

Arkadaşlar bende hala sıfır olarak aldığım babamın kullanmış olduğu 3310 duruyor.Orijinal kapak tuş takımı ve şarj cihazı.Sadece batarya orijinal değil.İsteyen varda kıyamıyorum vallahi...

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Nokia dışında hiç bir telefon dan memnun kalmadım nokia alamadığımdan beri hep nokia ozlemim var E71 halen durur kenarda

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selim Kaya
(düzenlendi)

Hayal kırıklığı yaşıyorum canım telefonun şu halini görünce :shok:

Eski 3310 'u aynı fiyata almaya hazırdım oysa ki...

tarihinde Recep Selim Kaya tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

Pek yok ama teknik özellikleri de çıktı ortaya.

nokia_3310_(2017)

İki sene önce ki 1 nisan şakası daha güzel bir şakaydı sanırım [emoji4]

f51657d8204fea9aa098d440a3055968.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Microsoft ile anlaşmasını bitiren Nokia, yeni Android'li cihazlarını duyurdu. Bir de eski 3310'u ekledi portföyüne.

Cihazlar yine eski dayanıklı biçiminde üretiliyor:

Teknik özellikleri ile bir çok son moda cihaza taş çıkartan aletin satış fiyatı şimdilik belli değil.

• Beğen 8
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...