İçeriğe Yönlendir

Android 'li Nokia 3310

Selim Kaya

Recommended Posts

Arif Aykın

Teknolojiyi kaçırmıştı yakalar inşallah 

Mynette çıkan habere göre yurtdışı satışı 52 dolar olacakmış ve 2017 2. 6 ayında piyasadaki yerini alacağı bildirilmiş.

Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

Metal kasa olayı çoktan aşıldı, bütün orta ve üst seviye telefonlar bu şekilde.
Nokia takı falan üretsin bence, yine şekil şekil ama özelliksiz telefonlar gelecek sanırım...
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
2 saat önce, Ahmet İhsan Akşen yazdı:

Nokia takı falan üretsin bence,

Yapmayın etmeyin. Belki yanlış kararlar vermiş olabilir ama unutmayın ki onların Arge'si kimsede yok. Teknolojiyi de yakalayacaktır.

Yorum bağlantısı
Oğuzhan Demir
Bir saat önce, Sani Gerşon yazdı:

Yapmayın etmeyin. Belki yanlış kararlar vermiş olabilir ama unutmayın ki onların Arge'si kimsede yok. Teknolojiyi de yakalayacaktır.

Bu konu hakkında belirtmekte fayda var sanırım. Gsm altyapıda kullanılar bir maç marka vardır.

Eski sistemlerde kullanılan (2g-3g) Ericsson, motorola ve siemens artık yok. Yeni sistemlerde (3g-4g) artık hep Huawei ve Nokia.

Şu anda TT Gsm tamamiyle Nokia'a geçiyor. Son aylarda Iğdır'da eski siemenslerin hepsi sökülerek 2G dahil tamamı Nokia'ya çevrildi.

Bunu çekim kalitesi ile sakın alakalandırmayın lütfen, orası ayrı bir olay...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen
(düzenlendi)
15 saat önce, Sani Gerşon yazdı:

nokia 6 tanıtım videosunda teknik özellik olarak ne var? hiç, çünkü özellikler giriş seviyesi, fiyat 240 euro. sd 430 nedir yahu.

3310 tam fiyasko...

kamera 2mp otofocus bile yok, 10 sene önce w810 vardı bende onda bile vardı.

wifi yok.

sadece 2G var ki birkaç seneye kullanımdan kalkabilir. (düzeltme: 2026 da kalkacakmış ama bu en azından 3G koymama hatasını ortadan kaldırmıyor)

tarihinde Ahmet İhsan Akşen tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı

eskisini hiç değiştirmeyip tekrar piyasaya sunsalarmış keşke bu ne böyle allasen yine tam bir fiyasko 

nRkLba.jpg

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
9 dakika önce, Ahmet İhsan Akşen yazdı:

nokia 6 tanıtım videosunda teknik özellik olarak ne var? hiç, çünkü özellikler giriş seviyesi, fiyat 240 euro. sd 430 nedir yahu.

3310 tam fiyasko...

kamera 2mp otofocus bile yok, 10 sene önce w810 vardı bende onda bile vardı.

wifi yok.

sadece 2G var ki birkaç seneye kullanımdan kalkabilir. (düzeltme: 2026 da kalkacakmış ama bu en azından 3G koymama hatasını ortadan kaldırmıyor)

Bir önceki 3310'dan bir farkı yok ki çekim olarak? 10 sene evvel ki 3310'da kamera dahi yoktu :) Siz bir evvel ki 3310'la mukayese etmelisiniz. Kamera vs sadece çağı yakalamak adına eklenmiş bir özellik. Otofocus'lu, mp'si yüksek kamera koysa, bu rakama satamaz.

Nokia 6'nın işlemcisinin nesinden memnun kalmadınız bilmiyorum ama eski versiyonu olan 617'li GM5 plus kullanıyorum, taklat attıramadığı oyun yok.

Emin olun Nokia bizden çok evvel düşünmüştür bunları.

Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

617 eski versiyon değil birlikte çıktı onlar 2015 de performansları aynı sayılır.
430 ekran kartı yeni işlemci frekansı düşük
617 ekran kartı eski ama frekans ve modem de önde.
Sonuç olarak iki sene önce çıkan işlemcilerle yeniden piyasaya girmeye çalışılmaz bence...
https://www.donanimhaber.com/cep-telefonu-diger/haberleri/Qualcomm-orta-seviye-Snapdragon-617-ve-430-yongasetlerini-resmiyete-kavusturdu.htm

Yorum bağlantısı
Eren Gökmen

Nokianin bence en iyi yapacagi sey eski 3310un görünümünün aynisini kullanip icine de is görür bir islemci , renkli ekran ve iyi bir kamera koymak olurdu.

Diger telefonlari incelemedim ne donanimi ne yazilimi hakkinda bilgim yok  ama baslangic olarak amiral gemisi modeline en son donanim, snapdragon islemci vs koyup piyasanin da yaklasik 100dolar altina satsa yok satar. daha sonraki modellerde normal piyasa fiyati ceker

Yorum bağlantısı
Çağdaş Başlılar

Herşeyi geçtim en azından whatsapp olsaydı gözüm kapalı alırdım.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...