İçeriğe Yönlendir

Kuga - 2017 Model Fiyatları Açıklandı.

Cemal Cangöner

Recommended Posts

Mustafa Çiçek

ST line paketini 143 bine anlaştım dedi öğretmen arkadaşım. Yarın fırsat bulabilirsem lansman araçlarını görmeye gideceğim fotoğraflamaya çalışacağım

Yorum bağlantısı
Erkam Elma
45 dakika önce, Mustafa ÇİÇEK yazdı:

ST line paketini 143 bine anlaştım dedi öğretmen arkadaşım. Yarın fırsat bulabilirsem lansman araçlarını görmeye gideceğim fotoğraflamaya çalışacağım

Bayi satış 15 Mart'tan itibaren demişti tüm bayilere showroom için birer tane göndermişler nasıl anlaşmış acaba 

Yorum bağlantısı
Mustafa Çiçek

O araçlar şu an safranboluda. Araç 23 martta teslim edilecekmiş. Nasıl bir anlaşma oldu bilemiyorum. Lansman fiyatıymış

Yorum bağlantısı

Bayiilere gelecek olan araçların faturaları kesilmiş. Hangi bayiiye ne kadar araç gideceği belli. Şimdiden kapora ile anlaşmalar yapılabiliyor. Benim de niyetimde vardı yeni kuga ile aracımı değişmek ama bekleneni veremeycek gibi gözüküyor. Arka diz ve baş mesafesi de Kuga 2'ye göre düşükmüş. bi iki sene daha binerim ben aracıma sonrasında geri dönüşlere göre Kodiaq düşünebilirim.

Yorum bağlantısı
Atakan Ulusoy

Kodiaq 1.5/1.6 dizelle Tr'ye gelmeyecekmiş.

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

Yorum bağlantısı
Atakan Ulusoy

Otomotiv sektörü 15-20 yıla kadar dizel araç üretimini sonlandırmayı planlıyorlar zaten. 

15-20 yılı sanki 15-20gun gibi soylediginizin farkında misiniz:)
Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen
d sinifi sedanlarda satiyor 2lt arabalar. Kuga neden olmasin? Almak isteseniz alternatif bile yok
Yurtdisi fiyatlarina baktim. 1.5 ecoboost (182) otomatik 29900€
2.0 Tdci (180) otomatik 32750€
(fiyatlar ekstrasiz titanium fiyati)
10-15bin tl fark verip 2lt dizel almak isteyen cikar bence

Türkiye de öyle olmuyor o hesap malesef...
Yorum bağlantısı
Eren Gökmen
(düzenlendi)
43 dakika önce, Ahmet İhsan Akşen yazdı:

Türkiye de öyle olmuyor o hesap malesef...

Neden? 2lt dizel sedan arabalar satiliyor da mpv, crossover, suv sinifi neden satilmasin?

Fiyat hesabi o sekilde degil diyorsaniz. 29900 euro  yaklasik 117000 tl yapiyor ki bu da Turkiye fiyati zaten... yani 2lt dizeli de gelirse ayni kur ile 10-15 bin tl fark olacak. Tercih edilir bence. 1.5 ecoboost da performansli o daha cok tercih edilir tabiki... Motor vergisi ise hesap o ayri konu. 

tarihinde Eren Gökmen tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

Siz vergilendirme sistemine tam hakim değilsiniz sanırım, 2.0 olunca vergi ORANI artıyor.
Passat 1.6 ile 2.0 farkı nasıl yurtdışında...

dbe5fd7ff47ae1799b8c6c0021c38eef.jpg5fc5f4893c9e59687062756210a51616.jpg

Yorum bağlantısı
Eren Gökmen
20 dakika önce, Ahmet İhsan Akşen yazdı:

Siz vergilendirme sistemine tam hakim değilsiniz sanırım, 2.0 olunca vergi ORANI artıyor.
Passat 1.6 ile 2.0 farkı nasıl yurtdışında...

1.6 dizel passat yok avusturya ve almanyada ama 1.4tsi 150 beygir 7dsg  fiyati 37025 euro

2.0tsi 220 6dsg 41075 euro

2.0 tdi 150 6dsg 39325

2.0 tdi 190 6dsg 41850 eurodan baslayan fiyatlarla satista

Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

Türkiye'de dizel nedensiz bir şekilde pahalı satılıyor zaten, birde 1.5 2.0 vergi farkı gelince 10-15 bin olmuyor fiyat farkı maalesef.
00835d23acb8987385d7d944f90b96c7.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Eren Gökmen
55 dakika önce, Ahmet İhsan Akşen yazdı:

Türkiye'de dizel nedensiz bir şekilde pahalı satılıyor zaten, birde 1.5 2.0 vergi farkı gelince 10-15 bin olmuyor fiyat farkı maalesef.
00835d23acb8987385d7d944f90b96c7.jpg

Evet bu fiyat farki fahismis gercekten. Mondeoda yukarida verdiginiz motir secenekleri var. Turkiye fiyati ile arasinda yaklasik 20000 tl fark var. Yanliz ozelliklerde de fark var. Turkiyedeki titanium+ bazi ekstralar oluyor. Mesala benim ghia  focus 2mde sony teyp yoktu. Ama yinede turkiyedeki fiyat cok buyukmus gercekten

Yorum bağlantısı
Murat Kavuk
20 saat önce, Güçlü Şimşek yazdı:

Bayiilere gelecek olan araçların faturaları kesilmiş. Hangi bayiiye ne kadar araç gideceği belli. Şimdiden kapora ile anlaşmalar yapılabiliyor. Benim de niyetimde vardı yeni kuga ile aracımı değişmek ama bekleneni veremeycek gibi gözüküyor. Arka diz ve baş mesafesi de Kuga 2'ye göre düşükmüş. bi iki sene daha binerim ben aracıma sonrasında geri dönüşlere göre Kodiaq düşünebilirim.

Aracın boyutları aynı, zaten ikisi de kuga 2.

Yorum bağlantısı
6 saat önce, Murat Kavuk yazdı:

Aracın boyutları aynı, zaten ikisi de kuga 2.

Aracın boyutları aynı da yaşam alanında düşüş var. Otomobil dünyam adlı youtube sayfasında izleyebilirsiniz. Kuga 2 değil yeni model. Adı Yeni kuga yalnız nesil olarak 3.nesil diye geçiyor. 2013'e kadar 1,2013'den bugüne 2, 2017 ise 3.nesil

Yorum bağlantısı
Atakan Ulusoy

Titanyum manuel kaca patliyor şimdi. Lansman vs fiyatta degisim mi oluyormus?

Yorum bağlantısı
Murat Kavuk
(düzenlendi)
5 saat önce, Güçlü Şimşek yazdı:

Aracın boyutları aynı da yaşam alanında düşüş var. Otomobil dünyam adlı youtube sayfasında izleyebilirsiniz. Kuga 2 değil yeni model. Adı Yeni kuga yalnız nesil olarak 3.nesil diye geçiyor. 2013'e kadar 1,2013'den bugüne 2, 2017 ise 3.nesil

Otomobil Dünyam videosunu boş verin, Eren Tekin resmen tüm video boyunca saçmalamış. Muhtemelen lansmanda bir şeyler olmuş, kızdırmışlar elemanı.

Bu araç kuga 3 değil, makyajlı kuga 2. Onun için yeni kuga diyorlar. Ölçüler sizin araç ile birebir aynı. Yaşam alanında en ufak değişim yok. Araç  Avrupada 2016 Ekim ayı gibi satılmaya başlandı ama bize ancak gelebildi. 

tarihinde Murat Kavuk tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Murat Kavuk
2 dakika önce, Atakan Ulusoy yazdı:

Var mi pazarlik yapan sipariş veren?

Benim istediğim araç yok, sipariş girişin açılmasını bekliyorum :) Pazarlık yapınca şu anda pek indirim yapmıyorlar, ama ikinci partide daha esnek olurlar sanırım..

Yorum bağlantısı
Atakan Ulusoy

Benim istediğim araç yok, sipariş girişin açılmasını bekliyorum [emoji4] Pazarlık yapınca şu anda pek indirim yapmıyorlar, ama ikinci partide daha esnek olurlar sanırım..

Siz hangi araci bekliyorsunuz?
Yorum bağlantısı
Murat Kavuk

Tit+ sunroof + tekno bulamadık. Opsiyonlular ilk pakette çoğunlukla st line.

Yorum bağlantısı
Atakan Ulusoy
Tit+ sunroof + tekno bulamadık. Opsiyonlular ilk pakette çoğunlukla st line.

Sipariş ne kadar zamanda geliyor ?
Yorum bağlantısı
Murat Kavuk
1 dakika önce, Atakan Ulusoy yazdı:

Sipariş ne kadar zamanda geliyor ?

Mart siparişleri Mayıs teslim oluyormuş.

Yorum bağlantısı
Cemal Cangöner

Bugün Otokoç'ta yeni Kuga ile tanıştık. Tesadüf eski hali ve makyajlı hali yan yana ve aynı renkteydi - kıyaslama imkanım oldu.

Yeni ızgara ve gündüz farları ile daha şık bir görünümü olmuş. Bagaj kapağı dizaynı da oldukça havalı. Aynı şekilde elektrikli el freni sayesinde orta konsol dizaynı da daha şık. Ufak tefek eklemelerin dışında araçta çok fazla değişiklik göremedim. Tartışmasız araç çok daha güzel görünüyor.

Test sürüşleri 15 Marta doğru olacakmış. Düz çizgide değil de viraj ve rampalarda test etmek istediğimi söyledim. Sadece gülümsediler.

Bu araçta 4x4 ve önden çekiş farkını kıyaslamak istiyorum. Sadece ekonomi olsun diye aracın en önemli özelliği olan 4x4 ten vaz geçmek çok ta kolay değil benim için.

Bu arada büyük abisi EDGE de gelmiş. Ona hayran kaldım. Bana göre kusursuz.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...