İçeriğe Yönlendir

Aracın kaportasında ki çürükleri Yaptırma ve boyama

Volkan Ceneviz

Recommended Posts

Çağlar Bayur

macun arkasında kalan kendi boyasını da 800 zımpara yapılması lazım ki pürüzlü olsun boya tutunsun

Yorum bağlantısı
Mevlut Kurt
Değerli forum üyeleri sahip olduğumuz eski araçta bir takım çürükler mevcut bu çürükleri bakalit ya da fiberglass ile yaptırsam sizce ne kadar sağlam olur Çürüklerin fotoğrafı altta paylaşacağım ancak Üst tavan sacını komple yaptırsam işçilik 1000 tl yi buluyor şuanda o kadar masrafa girmek istemiyorum evin 2, aracı olduğundan nadir kullanıyoruz ve su damlatmaya başlamış sizce ne kadar sağlam olur artvinde olduğum için pek fazla kaportacı seçeneğim yok ve ellerinde iş olduğundan adamlar iş çokluğundan fazla asılıyorlar durum ortada [emoji4]

4PR2EA.jpg

JaEr0J.jpg

görünmden çok işlevsellik ve maliyet unsuru için:

http://urun.n11.com/dis-cephe/hammerite-direk-pas-ustune-metal-boyasi-cekiclenmis-desen-P115033207?gclid=CPCwpIzxptICFcLGGwodRSQIrA&gclsrc=aw.ds

kabasını kalın zımpara veya taş motoru ile kazıyın. deilk deşik hale gelecek. sonra üstteki ürünü koruma amaçlı sürün. çok uzun yıllar artık orası paslanmaz. Üstne sıvı macun gibi elyaf vardır nalburlarda, teknecilerde de olur.ondan alın.

spatula ile yayın düzleştirin kaplayın. iyice kurutun ve zımpara sonrası boyayın. jilet gibi olmaz görünüm ancak bayağı uzun süre gider.

merhabalar,fiberglas veya macunla kapatmak isterseniz ve araci uzun sure kullanacaksaniz 1 -2 YIL GIBI kalici bir cozum olmayip tekrar ayni yerlerden patlak verecektir.tasvip etmiyorum fakat satacaksaniz sizin yonteminiz uygun olacaktir.

SM-G710 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum bağlantısı
Volkan Ceneviz
On 02.03.2017 at 22:21, Mevlut Kurt yazdı:

merhabalar,fiberglas veya macunla kapatmak isterseniz ve araci uzun sure kullanacaksaniz 1 -2 YIL GIBI kalici bir cozum olmayip tekrar ayni yerlerden patlak verecektir.tasvip etmiyorum fakat satacaksaniz sizin yonteminiz uygun olacaktir.

SM-G710 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

keşke daha önceden söyleseydiniz yaptırdıktan 15 - 20 gün sonra çok geç oluyor şimdi muayene ile uğraşıyorum

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Fiber çalışır. Alttan çatlar. Ancak tamiri ucuzdur sonrasında

Yorum bağlantısı
Volkan Ceneviz
10 saat önce, Çağlar Bayur yazdı:

Fiber çalışır. Alttan çatlar. Ancak tamiri ucuzdur sonrasında

nasıl yani alttan çatlar tamir falan bu işlemi tekrar mı yapmam gerekecek :D

Yorum bağlantısı
Mevlut Kurt
nasıl yani alttan çatlar tamir falan bu işlemi tekrar mı yapmam gerekecek [emoji3]

simdi ,curuk olan pasli yerleri oradan tamamiyle almadan uzerine fiber yaparsaniz orn.6 aya sonra alttaki curuk buyuyunce fiber yaptiginiz yer catlayacaktir.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...