İçeriğe Yönlendir

Mondeo 2 - Çakmaklığın Ampulü ile Çakmağın Sigortası Farklı mı?

Ahmet Said Avşar

Recommended Posts

Ahmet Said Avşar

çakmaklığın ampulünü değiştirdim lakin aydınlatmamıştı, farkettim ki ampül küllüğün ışık yerine denk gelmiyor.bende karga burnu benzeri bir pense ile çakmaklığı biraz çevireyim dedim :) pense kaçtı ve malum çakmaklık çat dedi kısa devre yaptı.lakin çakmağın ampulü halen yanmakta,ama çakmak iptal :( 

ampulü söktüğümde tek sigortaya bağlı gibi duruyordu.lakin şuan çakmağın çalışmamasını anlayamadım.sorunum hakkında yardım arıyorum :) 

Yorum bağlantısı
Mehmet Çelebi

Çakmaklıkla ampülün sigortası farklıdır ampül ışıkları açtığında yanar, çakmakta devamlı elektrik vardır

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Ahmet Said Avşar
2 dakika önce, Mehmet Çelebi yazdı:

Çakmaklıkla ampülün sigortası farklıdır ampül ışıkları açtığında yanar, çakmakta devamlı elektrik vardır

saolasın hocam,ampulü değiştirirken patlatmıştım,çıkan sigorta 20 likti.ancak kitapçıkta 15 lik yazıyor die,sigorta kutusunun kapağında ki yedek 15likten taktım,acep yine 20 lik mi taksam?

Yorum bağlantısı
Mehmet Çelebi
2 dakika önce, Ahmet Said Avşar yazdı:

saolasın hocam,ampulü değiştirirken patlatmıştım,çıkan sigorta 20 likti.ancak kitapçıkta 15 lik yazıyor die,sigorta kutusunun kapağında ki yedek 15likten taktım,acep yine 20 lik mi taksam?

Benim bildiğimde 15 lik kitapçıkta ne yazıyorsa onu tak

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Ersin Özkaya

Bende bir sey sormak istiyorum.telefonu cakmakliktan sarz etttigim zaman radyo cekimi zayifliyor hatta sadece hisirti yapiyor.sarz etmeyi biraktigimda duzeliyor.cakmaklik ile radyo arasinda nasil bir baglanyi varda bu sorunu yasiyorum? 

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
37 dakika önce, Ersin Özkaya yazdı:

Bende bir sey sormak istiyorum.telefonu cakmakliktan sarz etttigim zaman radyo cekimi zayifliyor hatta sadece hisirti yapiyor.sarz etmeyi biraktigimda duzeliyor.cakmaklik ile radyo arasinda nasil bir baglanyi varda bu sorunu yasiyorum? 

Kullandığınız şarj adaptörü sorunlu.. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ersin Özkaya
2 saat önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Kullandığınız şarj adaptörü sorunlu.. 

Arka konsola cakmakliktan paralel cakmaklik cekmistim.oraya takinca priblem yapmiyor.sadece orijinal cakmaklik kismina takinca yapiyor.yinede cihazda mi sorun?

Yorum bağlantısı
Ahmet Said Avşar
2 saat önce, Ersin Özkaya yazdı:

Arka konsola cakmakliktan paralel cakmaklik cekmistim.oraya takinca priblem yapmiyor.sadece orijinal cakmaklik kismina takinca yapiyor.yinede cihazda mi sorun?

Çektiğiniz hat atlama yapıyor olabilir,buda parazite sebep olup frekansı bozuyordur

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ersin Özkaya
23 saat önce, Ahmet Said Avşar yazdı:

Çektiğiniz hat atlama yapıyor olabilir,buda parazite sebep olup frekansı bozuyordur

Atlama yapmasi normal mi yoksa hata mi var ?

Yorum bağlantısı
Ahmet Said Avşar
46 dakika önce, Ersin Özkaya yazdı:

Atlama yapmasi normal mi yoksa hata mi var ?

hat çekilirken izole edilmesinde hata yapılmıştır muhtemelen

bence söküp tekrar yap :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...