İçeriğe Yönlendir

İ20 Nasıl Araçtır, Alınır mı?

Burak İşci

Recommended Posts

Mehmet Pınar

Arkadaşımda  2015 model 46 bin km civarında 1,2 elite blue paket var. Son zamlardan sonra yakıttan dert yanmaya başladı.Genel anlamda iç mekan b sınıfına göre geniş.

Bu arada eskiyen direksiyon simidi ve vites topuzunu garantiden değiştirdi. Araba sıfırlandı. Öyle bir sıkıntınız varsa değerlendirin.

Yorum bağlantısı
Burak İşci

Herkese yorumları için teşekkür ederim, bir tane 2015 kırmızı renk, panaromik cam tavan+sunrofflu, dolu bir araç için anlaştım. Henüz 13.000 km de. İnşallah sabah expertizden de bir sorun çıkmazsa, yarın mutlaka konusunu açarım.

Yorum bağlantısı
Tevfik Işık
1 saat önce, Burak İşci yazdı:

Herkese yorumları için teşekkür ederim, bir tane 2015 kırmızı renk, panaromik cam tavan+sunrofflu, dolu bir araç için anlaştım. Henüz 13.000 km de. İnşallah sabah expertizden de bir sorun çıkmazsa, yarın mutlaka konusunu açarım.

Hadi hayirlisi....

Merakla bekliyoruz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Arkadaşım kullanıyor. Bir kaç kez ben de kullandım. B segment için tatminkar bence. Hayırlısı olsun. 

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Yakıtı az değil ama çok da değil. Genellikle i20 sahipleri daha sonra daha büyük araca geçiyorlar. Kronik sorunu olmayan en önemlisi yerli olması bakımından alınması gereken bir araç.

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik
11 dakika önce, Mehmet Göktürk yazdı:

Yakıtı az değil ama çok da değil. Genellikle i20 sahipleri daha sonra daha büyük araca geçiyorlar. Kronik sorunu olmayan en önemlisi yerli olması bakımından alınması gereken bir araç.

Hocam; dizel için yakıt konusuna katılmıyorum. Yaklaşık 850 km kullandım 4.3 lerde gezdi. Buna Dilovası Tem dahil. Malum orada ya basarsın ya da kamyon arkası gelirsin. Ama bencede alınabilecek bir araba. 

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik
12 dakika önce, Mehmet Göktürk yazdı:

ben benzinli diye düşündümdü.

Arkadaş dizel manuel arıyor. Ama benzinli için hem de otomatikse ısırıyor. Haklısın. 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...