İçeriğe Yönlendir

C Max 1 - Çakmaklık Arızası

Mustafa Ümit

Recommended Posts

Mustafa Ümit

2004 model c max Ghia aracimin on iki adet cakmakligi calismiyor. Bagaj cakmakligi calismaktadir.

Ayni anda telefon ve tablet sarja taktik ve cakmaklik arizalandi. Muhtemelen sigorta atti diye sigorta sini arastirdik ancak cakmaklik sigortasinin yerini tespit edemedik. Mecbur bütün sigortalari kontrol ettik ancak hepsi calisir durumda. Kafayi yemek uzereyim. Lütfen yardim edin. Cakmaklik sigortası nerde kacinci sirada bilen varsa yardim etsin. Başka bir ihtimal bilen olursa yardim edin.

Yorum bağlantısı
Arif Aydın

Sağda torpido nun altında orda etiket var şu an hatırlamıyorum sırasını ama rahat bulursun. İki siyah plastik anahtar var çevir açılır.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Ümit

Arif abi sigorta kutusunu komple kontrol ettik hepsi calisiyor. Ancak cakmakliga voltaj gelmiyor. Sigorta kutusunda sema yok.

Yorum bağlantısı
İsmet Keçik
2004 model c max Ghia aracimin on iki adet cakmakligi calismiyor. Bagaj cakmakligi calismaktadir.
Ayni anda telefon ve tablet sarja taktik ve cakmaklik arizalandi. Muhtemelen sigorta atti diye sigorta sini arastirdik ancak cakmaklik sigortasinin yerini tespit edemedik. Mecbur bütün sigortalari kontrol ettik ancak hepsi calisir durumda. Kafayi yemek uzereyim. Lütfen yardim edin. Cakmaklik sigortası nerde kacinci sirada bilen varsa yardim etsin. Başka bir ihtimal bilen olursa yardim edin.

39 nolu sigorta olması lazım 20 amperlik el kitabı öyle diyor
Yorum bağlantısı
Mustafa Ümit
(düzenlendi)

1 saat önce, İsmet Keçik yazdı:

39 nolu sigorta olması lazım 20 amperlik el kitabı öyle diyor

İsmet abi el kitabi bende de var ancak uyum saglamiyor. Sigorta kutusu düzeni farkli.

tarihinde Mustafa umit tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
İsmet Keçik

Bende de 2004 trend var aldığımda çakmaklık çalışmıyordu ben bu sigortayı değişmiştim. İlginç

Yorum bağlantısı
İsmet Keçik

Abi demenize gerek yok yav 81 doğumluyum rahat olun[emoji4][emoji4] Ha birde sigortaları bazen üzerinde kontrol etmek yanıltoyor bilginize

Yorum bağlantısı
Mustafa Ümit
13 saat önce, İsmet Keçik yazdı:

Bende de 2004 trend var aldığımda çakmaklık çalışmıyordu ben bu sigortayı değişmiştim. İlginç

EyvAllah kardeşim sigortayi kontrol ettim. 30 amper takili idi. 20 amperle degistirdim düzeldi. Çok teşekkürler kafayi yiyecektim... 

İlgilenen herkese teşekkürler.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...