İçeriğe Yönlendir

Connect - Kızdırma, Duman, Tekleme, Rolanti Düzensizliği

Erkan Tekin

Recommended Posts

Erkan Tekin

Arkadaşlar Merhaba uzun zamandır yoktum ama böyle dönmek istemezdim açıkçası..

Sabah 90 ps connect aracımı çalıştırıp ise geldim öğlen 10 dk lik mesafe gittim ve tekrar is yerinin önüne bıraktım. Her şey saat gibiydi..

Yağmur yağdı falan mesai bitti aracımı çalıştırdım tek mars aldı rolanti normal.. 3 4 dk öyle çalıştı geri geri çıktım her şey normal.. 1. Vites alıp yürüdüm kızdırma lambası yanıp sönmeye başladı ve araç teklemeye başladı elektrik keser gibi. Stop ettim geri mars bastım uzun oldu ama aldı tekrar kızdırma yanmadi bu defa ama araca 3 bin devir gaz vermessem tekleyerek ve nerdeyse stop edecekmis gibi çalışıyo.. Bu arada çıkan mavimsi beyazimsi dumandan araç gorunmuyo ne yapıcam bilgisi olan var mı acil zorlamak istemiyorum aracı..

Yorum bağlantısı
Osman Ünal2

İnşallah enjektorden kaynaklı değildir yakıtı sağlam bir yerden alıyorsunuz diye umuyorum

Yorum bağlantısı
Erkan Tekin
İnşallah enjektorden kaynaklı değildir yakıtı sağlam bir yerden alıyorsunuz diye umuyorum

Ben daha önce tekleme şikayetinden dolayi enjektör revize ettirdim.. nerdeyse 1 senedir yapmiyodu.. yakıtı s..hl den alıyorum
Yorum bağlantısı
Osman Ünal2

Bence zaman kaybetmeden bir ustaya gösterin aracı 

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Çağlar abi yazmış zaten. Kızdırma bujileri değişim istiyor. Bir ihtimal selenoid valfi olabilir ama önce kızdırma bujileri kontrol edilecek.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erkan Tekin

Erkan Tekin

bende  2004  75liği  ve sendeki connetleri yakak  ısınak [emoji4] düşman  başına  geçen yıl: 9 bin lira para yemiş hesapladım.  ya ben  ankaraya getirim yada  sen adana ya  getir..kurtulak  şu arabalardan..

[emoji1] [emoji1] abi satacam arabayi babam satmiyor.. hep de ben tek iken arıza çıkarıyor sinir ediyo valla abi ben o gün yakacaktim arabayi [emoji23][emoji23]
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...