İçeriğe Yönlendir

Yeni Peugeot 3008 Yilin Otomobili Secildi

Eren Gökmen

Recommended Posts

Eren Gökmen
4 dakika önce, Ali Gök yazdı:

türkiye şartlarında lüks araba onlar :D

he digerleriüber o zaman :D öyle ya ayrica  bazisinin hem havasi var hem sanayide bolca arkadas vaadediyor.

Yorum bağlantısı
Emre Öğüt

Güzel olabilir ama bu fiyata alınmaz bence yani kim alırki sadece burada forumda sorsak 100 kişiden 90 ı almam der bu fiyatlara tabiki

Yorum bağlantısı
Eren Gökmen
Güzel olabilir ama bu fiyata alınmaz bence yani kim alırki sadece burada forumda sorsak 100 kişiden 90 ı almam der bu fiyatlara tabiki

Fiyatlar normal bence. Butun arabalar pahali malesef. Bu olmazsa yukarida konusuldugu gibi honda veya nissan olabilir. O da zevk meselesi olur bence.

Pejo hayatinin hatasi 307 yuzunden buyuk yara aldi elektronik ariza damgasini yedi ve milletin gozunde dustu. Daha da toparlayamadi. Bu arada o donemlerde bmw de daha cok elektronik ariza vardi ama o bmw oldugu icin dokunmadi. Ayrica bu Türkiyede daha guclu bir sekilde gelisti.

Son donemlerde uretilen pejolar gercekten cok iyi. Mantik bu fiyata nissan xtrail dese de hepsinin icine oturup surdugunuzde 3008i tercih etmeniz olasidir. Keske birde yuksek beygirli motorlarla sunsalar.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

2.elde çok iyi bir tercih olur bu kasa. çok şık.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Eren Gökmen
2.elde çok iyi bir tercih olur bu kasa. çok şık.

Bu araclar ikinci ellik zaten fiyatlari cok dusecek. Sifir alan bu durumu pek takmiyor zaten.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sezgin Yılmaz

9Q538k.png

Clio symbol bile 73.000 tl olmuş yazık gerçekten

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

saçma sapan fiyatlar, ederinden fazla olanlar, ederinden fazla değer verilenler, (yeri değil ama bunu kişilerede uyarlayabilirsiniz) ülkesi zavallı Ülkem, bu Vatan Japonda olsa ne halde olurdu çok merak ettim, bizde Japon adalarında olacağız bu arada, acaba orası nasıl olurdu?

73 e naylon, ayıp be :angry: 25 liralık alet hadi vergi koy 30 olsun, bune kardeşim 73 :angry: aah aaahhhh...

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Cemal Cangöner

İş yerinde arkadaşım ilk gelen partiden sipariş vermişti. Aracı görmeden satın aldı. Allure elegance otomatik modelini 145 bine aldı yıl başında. Araç gerçekten çok güzel. Hem dizayn hem de hacim olarak yeterli. Motor çok sessiz. Şehir içi yakıt tüketimi 6 litre civarında. Peugeot Türkiye nin tercihinden olsa gerek grip kontrol sistemi gelen araçların hiç birinde yok. Sırf bu nedenle arkadaşım vaz geçmişti. Aracı gördükten sonra bu fiyata bu kadar özelliğe sahip bir araç bulamayacağına karar verdi ve satın aldı. Bence tercihi yerindeydi. Yakından inceleyip birkaç kere kullandığım için görüşlerim olumlu.

Yorum bağlantısı
Eren Gökmen
(düzenlendi)
18 dakika önce, Cemal Cangöner yazdı:

İş yerinde arkadaşım ilk gelen partiden sipariş vermişti. Aracı görmeden satın aldı. Allure elegance otomatik modelini 145 bine aldı yıl başında. Araç gerçekten çok güzel. Hem dizayn hem de hacim olarak yeterli. Motor çok sessiz. Şehir içi yakıt tüketimi 6 litre civarında. Peugeot Türkiye nin tercihinden olsa gerek grip kontrol sistemi gelen araçların hiç birinde yok. Sırf bu nedenle arkadaşım vaz geçmişti. Aracı gördükten sonra bu fiyata bu kadar özelliğe sahip bir araç bulamayacağına karar verdi ve satın aldı. Bence tercihi yerindeydi. Yakından inceleyip birkaç kere kullandığım için görüşlerim olumlu.

Hayirli olsun arkadasiniz icin. Grip kontrole cok takilmasin. Benim aracimda var. Karla kapli yolda gercekten ise yariyor. Ama 4 ceker civili lastik etkisi yaratmiyor tabiki. olsa iyi olur ama olmasada olur. Diger kosullarda nasil bilmiyorum. Bir de sanirim grip kontrol sadece 16inc lastikle optimum sekilde calisiyor. fabrika cikisinda daha buyuk lastikli grip kontrollu arac yok. Muhtemelen arkadasinizdaki daha büyük lastikli. Satisi daha fazla etkiliyordur muhtemelen

Özellik olarak cok iyi. Ilk versiyon 3008de bazi yarim özellikler vardi. Onlar tamamlanmis. Yeni oyuncaklar gelmis... :)

tarihinde Eren Gökmen tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Okan Tansel
On 07.03.2017 at 23:56, Sezgin Yılmaz yazdı:

9Q538k.png

Clio symbol bile 73.000 tl olmuş yazık gerçekten

aboooooooooooooooooo

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Baysal
(düzenlendi)

Benden önce arkadaşlar yazmış ama, Symbol'e 73.000 TL istedikleri yerde, 3008'in fiyatı gayet normal, maalesef :( . Bunun dışında ben de çok beğendim 3008'i, ancak almak gibi bir niyetim olsa ikinci el alırdım sanırım, zira satış dönemini düşünmeme lüksüm yok. 

tarihinde Selçuk Baysal tarafından düzenlendi
Eklenti
Yorum bağlantısı
Eren Gökmen
25 dakika önce, Emre Öğüt yazdı:

Bu sümbüle nolmuşta 73 bin istiyorlar emoji1.png zırhlı falanmı

Efsane olmus. Öyle yaziyor:biggrin:

Yorum bağlantısı
Hakan Gürsu

Sümbül kötüler kötüsü gerçekten, şirkette servis araçlarımız 3 senedir Linea idi, daha 1 hafta önce yerine yeni Sümbül geldi. Herkes Linea'yı arar oldu. 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...