İçeriğe Yönlendir

Huawei Mate 9 Kullanan Var Mi?

Eren Gökmen

Recommended Posts

Misafir
Huawei Honer 7 ile karşılaştırınca özellikleri nasıl bakmadım ama Honer 7 çok hızlı bir telefonmuş. Bence ön yargılı davranmayın ben çok memnunum. ;)

Yorum bağlantısı
Eren Gökmen
(düzenlendi)
37 dakika önce, Murat Sağdaş yazdı:
Huawei Honer 7 ile karşılaştırınca özellikleri nasıl bakmadım ama Honer 7 çok hızlı bir telefonmuş. Bence ön yargılı davranmayın ben çok memnunum. ;)

Honor da iyi telefon islemcisi kirin 935. mate 9 kirin 960. Honor 3gb mate4gb ram. honor 5,2 mate5,9inc

ön yargili degilim. Hizdan kasit nedir önemli olan o benim icin. tavsiye istememin nedeni ise kullanici deneyiminin bazen fakli olmasi. örnegi lg g3 cok iyi bir telefon ama kendi launcheri biraz problemliyi ilk baslarda.

oneplus one  islemcisi snapdragon 801 ile honor islemcisi kirin 935 asagi yukari ayni. 935 bir tik ileride. hep söylerim bir telefonda 801 ve üzeri islemci varsa korkmaya gerek yok.

bu iki telefon da hiz anlaminda bugunun amiral gemilerinden cok geride kalmaz. 

Nedeni ise uygulamalarin bu kadar cok güce ihtiyac duymamasi. internette cok resimli bir sayfayi acmasi tas catlasin 1sn fazla sürer. en kral oyunu acmasi sadece bir kac sn uzun sürer ama oyunda herhangi bir kasilma donma yasatmaz. otomobil dünyasindan örnek verirsek ferrari ile focus st nin 200 den fazla gidecek yol bulamamasi gibi

pc versiyonu photoshop gibi bir program olsa, o zaman isleme süresi kisalir. O konuda bugunun amiral gemileri cok daha iyi sonuc verir. ama böyle bir yazilim yok. Henüz böyle agir islemler telefonla yapilmiyor.

bu arada yazilim kismida önemli tabi. bazi markalarin arayüzü ciddi manada yavas calisabiliyor. ama onunda cözümü genelde launcherdan geciyor. ki ben eninde sonunda cyanogenmod yüklüyorum zaten

tarihinde Eren Gökmen tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Eren Gökmen
Şimdi, Servet Aydın yazdı:

One Plus 3, onunda kokusu yayılır yakında

3T :)

ben 4ü bekliyorum ama bu huawei kafami kurcaliyor. belki seneye mate10 alirim :) 

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan
Huawei Honer 7 ile karşılaştırınca özellikleri nasıl bakmadım ama Honer 7 çok hızlı bir telefonmuş. Bence ön yargılı davranmayın ben çok memnunum. [emoji6]  

Honor 7 kullanıyorum şuan taş gibi cihaz. 2 gün pil vs
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Honor 7 kullanıyorum şuan taş gibi cihaz. 2 gün pil vs

Getirsene bişey yapacam
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...