İçeriğe Yönlendir

Connect - 2012 Göstergedeki Ön Sis Işığı

Furkan Tanrıveren

Recommended Posts

Furkan Tanrıveren

2012 en boş connectimin önlerde sis farı yo bende 2 sene önce sis farı taktım orjinal ön sisli far anahtarı taktım sisler çalışıyor fakat ön göstergeden ışığı yanmıyor. Acaba aracın yazılımı değiştiği zaman ön göstergede aktif olur mu? Bunun için nereye gidersem aktif ettirebilirim?

Yorum bağlantısı
Okan Tansel
(düzenlendi)

Merhaba cihaza bağlanıp aktif edilmesi gerekiyor bildiğim. Genelde yetkili servislerde var o cihazlar.

tarihinde Okan Tansel tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Furkan Tanrıveren

çok teşekkürler hafta sonu bi servis yolu gözüktü

Yorum bağlantısı
Serdar Çekiç

bendede 2005 focus2 var trend yani en boş. bende sis farı ve anahtar almayı düşünüyorum. sis farları ve sis farlı anahtar kaç liraya mal oldu ve nereden aldınız. sis farı çok yerde var ama sis farlı anahtar pek yok. yardımcı olursanız sevinirim

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Furkan Tanrıveren
(düzenlendi)
43 dakika önce, Serdar Çekiç yazdı:

bendede 2005 focus2 var trend yani en boş. bende sis farı ve anahtar almayı düşünüyorum. sis farları ve sis farlı anahtar kaç liraya mal oldu ve nereden aldınız. sis farı çok yerde var ama sis farlı anahtar pek yok. yardımcı olursanız sevinirim

aracıma sis farlarını internetten getirttim fiyatı 100tl far anahtarını internetten 50tl ye aldım toplamda bana maliyeti 150tl oldu.Far anahtarı alacaksanız sahibindende sıkı takip yapmalısınız yoksa başka türlü ucuza almanız çok zor.

https://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-otomotiv-ekipmanlari-yedek-parca-ford-far-anahtari-406450112/detay

internette şuan çıkma bu var fiyatı bana göre çok pahalı

tarihinde Furkan TANRIVEREN tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ahmet Aybeyaz

2009 sonrası trend fiestalarda sis farı düğmesine gerek yok mesela, 

üzerinde simge olmasa da çalışıyor sis farı sistemden açınca,

belki sizin tuşlar da öyledir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serdar Çekiç
On 09.03.2017 at 08:23, Furkan TANRIVEREN yazdı:

aracıma sis farlarını internetten getirttim fiyatı 100tl far anahtarını internetten 50tl ye aldım toplamda bana maliyeti 150tl oldu.Far anahtarı alacaksanız sahibindende sıkı takip yapmalısınız yoksa başka türlü ucuza almanız çok zor.

https://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-otomotiv-ekipmanlari-yedek-parca-ford-far-anahtari-406450112/detay

internette şuan çıkma bu var fiyatı bana göre çok pahalı

150 çıkma parça için biraz pahalı gibi. bi de temiz değil o anahtar. sen sis farlarını nereden buldun netten kardeşim. valla maliyeti çok uyguna gelmiş. 150 tlye paşalar gibi sisli sisli geziyorsun. banada bi yardımcı olda bende azcık sisfarı keyfi yaşayayım. yardımını bekliyorum. sis farını aldığın linki atarsan güzel olur. bu anahtarı nereden kovalayacağız

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Furkan Tanrıveren

hafta sonu servise gittim ustabaşı ile görüştüm herşeyi anlattım aldığım cevap deneme yanılma yöntemiyle halledebiliriz sadece işçilik ücreti 100tl ödersin dediler ön sis ışığı yanan göstergeyi benim aracıma takıp yanarsa yazılımlık yanmazsa kablo çekilmesi gerek dediler.Yazılım işide ön sis ışığı yanan aracdan yazılım alıp benim araca atıcaklarmış. Ellerinde yazılımda yokmuş. Vwlerdeki gibi gizli özellik yokmuş.

On 11.03.2017 at 08:18, Serdar Çekiç yazdı:

150 çıkma parça için biraz pahalı gibi. bi de temiz değil o anahtar. sen sis farlarını nereden buldun netten kardeşim. valla maliyeti çok uyguna gelmiş. 150 tlye paşalar gibi sisli sisli geziyorsun. banada bi yardımcı olda bende azcık sisfarı keyfi yaşayayım. yardımını bekliyorum. sis farını aldığın linki atarsan güzel olur. bu anahtarı nereden kovalayacağız

https://www.bu firman?n reklam?na izin vermiyoruz..com/focus-sis-fari-sol-20022005-pid-11763.html

https://www.bu firman?n reklam?na izin vermiyoruz..com/focus-sis-fari-sag-20022005-pid-10924.html

abi parçalar bunlar heralde sis far anahatarınıda sürekli takip etmen lazım

Yorum bağlantısı
Serdar Çekiç

bunlar focus1 kardeşim. benim araç focus2. eyvallah. ben kovalarım artık netten. sağolasın

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Furkan Tanrıveren
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...