İçeriğe Yönlendir

Çizgi çalışması

Fevzi Göktaş

Recommended Posts

Fevzi Göktaş

Başlığa ne yazacağımı bilemedim. Küçük bir örnek veriyorum resim de ki gibi amatör profesyonel çalışma yapan var mı.

Yardım edecek,fikir verecek birisi var mıdır?

5g2EQq.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Musa Değerli
31 dakika önce, Fevzi Göktaş yazdı:

Başlığa ne yazacağımı bilemedim. Küçük bir örnek veriyorum resim de ki gibi amatör profesyonel çalışma yapan var mı.

Yardım edecek,fikir verecek birisi var mıdır?

Mesleğim gereği bu tür çizimlere aşinayım.Tam olarak ne konudayardım istiyorsunuz?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Mankal

Görsel sanatlar öğretmeniyim.Naçizane ressam olduğum da söyleniyor..Yardımcı olmaktan mutluluk duyarım.Ancak bu çizime bir yorum yapmak zor.Daha çok karakalem veya renkli bir çalışma (natürmort , peyzaj v.b gibi) koyarsanız daha sağlıklı bir değerlendirme yapılabilir. Ayrıca forumda çizimle uğraşan üyeler görmek çok güzel...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Fevzi Göktaş

Çok yüksek bir beklentim yok. Burdan nereye kadar giderim bilemiyorum. Ben görsel olarak yardım edebilirsiniz. Kitap,video ,site gibi. Ya da yönlendirme de alabilirim.

Yorum bağlantısı
Okan Tansel
(düzenlendi)

El becerisi kazanma ayrı bir şey ona teknikler verile bilir . lakin ne çizeceğine sen kara vereceksin bu tamamen senin yaratıcılında .biri şunu çiz derse gerisi gelmez bence kardeşim .

Tabi yanlış anlamadıysam konuyu.

tarihinde Okan Tansel tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Musa Değerli
1 saat önce, Fevzi Göktaş yazdı:

Çok yüksek bir beklentim yok. Burdan nereye kadar giderim bilemiyorum. Ben görsel olarak yardım edebilirsiniz. Kitap,video ,site gibi. Ya da yönlendirme de alabilirim.

Size en parlak fikirleri pinterest verecektir uygun tag ile aratırsanız fazlaca seçenek mevcut.

Yorum bağlantısı
Fevzi Göktaş
7 saat önce, Musa Değerli yazdı:

Size en parlak fikirleri pinterest verecektir uygun tag ile aratırsanız fazlaca seçenek mevcut.

Evet bu çizimleri pinterestten gördüm de özendim.

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Metin Mankal

Sanırım Aydın da yaşıyorsunuz.Aydın Güzel Sanatlar Lisesi nde can dostum ressam Mehmet Akkaya var..Gidin bir çayını için...Çok çok selamımı söyleyin..Gönül adamıdır..Sanatına güvenirim.Yardımcı olur...

Yorum bağlantısı
Fevzi Göktaş

Maalesef hocam, söke de yim.45 km aramız var. Her zaman da gidemiyoruz 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...