İçeriğe Yönlendir

TV Önerisi

Fatih Altınoluk

Recommended Posts

Fatih Altınoluk

Yeni evim için 106 ekran civarı 4K ve smart özeliklerini barındıran bi led tv almak istiyorum.Bütçem 1750 tl civarı.Önerebileceğiniz marka ve modelleri nedeni ile yazarsanız sevinirim.

Yorum bağlantısı
Osman Ünal2

Valla philips almayın da ne alırsanız alın.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Altınoluk
Bir saat önce, Osman Ünal2 yazdı:

Valla philips almayın da ne alırsanız alın.

Tavsiyeniz hangi marka olur?

Yorum bağlantısı
Ümit Öztürk

Esasen samsung yada lg olur tavsiyem ama bütcenize göre 4k yalnızca philips var.

Yorum bağlantısı
Fatih Altınoluk
Bir saat önce, Ümit Öztürk yazdı:

Esasen samsung yada lg olur tavsiyem ama bütcenize göre 4k yalnızca philips var.

vestel 40ua9300 nasıl sizce?

Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
(düzenlendi)

Kardeşim söylediğin fiyat aralığına ve özelliklere en yakın filtre yapınca bu marka ve model çıktı LG veya Samsung iyidir. Uygun fiyatlı istersen Vestel düşünebilirsin. verdiğin modelde işini görür.

tarihinde Selçuk Bakış tarafından düzenlendi
Ekleme
Yorum bağlantısı
Fatih Altınoluk
Bir saat önce, Selçuk Bakış yazdı:

Kardeşim söylediğin fiyat aralığına ve özelliklere en yakın filtre yapınca bu marka ve model çıktı LG veya Samsung iyidir. Uygun fiyatlı istersen Vestel düşünebilirsin.

Abi yeni ev aldım.O yüzden şimdilik o aşar bütçeyi.muhtemelen 40 inç yani 102 ekran alacağım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
Abi yeni ev aldım.O yüzden şimdilik o aşar bütçeyi.muhtemelen 40 inç yani 102 ekran alacağım.

Allah güle güle oturmak nasip etsin inşallah.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Aktay

Bu hafta a101 de 55' 4k smart 800 hz hi-level var. 2250 Tl. Vestel uretimi vestel garanti. Bende 50' 4k olmayan var. Antalyadaki eve 3500 tl den alinan lg 4k daha net daha canli. Siddetle tavsiye ederim

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Gökhan Tuna

Samsung tavsiye etmiyorum, bir ses çıkışı almak için neler çektim, muadili aynı jenerasyon tv lerde olanlar dzamanında dünya para verip aldığım samsung da yoktu. LG çok daha iyi olur. 4K şart değilse bir şeyler bulunabilir. Vestel de büçenize uygun bence.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ümit Öztürk
20 saat önce, Fatih Altınoluk yazdı:

vestel 40ua9300 nasıl sizce?

Çok güzel fiyatına göre. sizi uzun yıllar götürür 3 yıl da garantisi var ve yerli. mağazaya gidip yakından da inceleyin içinize sinerse hiç kaçırmadan alın.

16 saat önce, Gökhan Tuna yazdı:

Samsung tavsiye etmiyorum, bir ses çıkışı almak için neler çektim, muadili aynı jenerasyon tv lerde olanlar dzamanında dünya para verip aldığım samsung da yoktu. LG çok daha iyi olur. 4K şart değilse bir şeyler bulunabilir. Vestel de büçenize uygun bence.

Aslında vestel, samsung, lg diye kategorize edip yargılamamak gerekir. Lg'nin bir modeli var efsane ama başka bir modeli bir o kadar hayal kırıklığı. markadan çok model araştırmalı. bende samsung 55KU7500 curved aldım gerçekten son derece memnunum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir

Smart tv lere aldanmayın. Youtube dışında hiç kullanılabilir özellik yok. Oda mouse ve klavye ile. Eğer imkan varsa android olmalı bence. Yada iyi bir android box ile kullanılabilir.

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Vestel tavsiye ederim. Daha fazla ödemeye gerek yok. Karşılaştırın fark göremezsiniz.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Gökhan Tuna
11 saat önce, Ümit Öztürk yazdı:

Çok güzel fiyatına göre. sizi uzun yıllar götürür 3 yıl da garantisi var ve yerli. mağazaya gidip yakından da inceleyin içinize sinerse hiç kaçırmadan alın.

Aslında vestel, samsung, lg diye kategorize edip yargılamamak gerekir. Lg'nin bir modeli var efsane ama başka bir modeli bir o kadar hayal kırıklığı. markadan çok model araştırmalı. bende samsung 55KU7500 curved aldım gerçekten son derece memnunum.

Modeller bazında haklı olabilirsiniz; ancak marka genelinde Samsung un bulunduğu konum ve fiyatı haketmediğini düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Bekir Çelik
(düzenlendi)

@Fatih hocam müsadenizle yeni konu açmak istemiyorum, buraya yazayım.

* * *

Arkadaşlar;

-1500 TL üst limit

-4K ve smart olması şart değil

-100 cm dolaylarında

-dahili uydusu olsun ve HD yayını desteklesin yeter.

Bir TV önerisine ihtiyacımız var arkadaş için. Epeydir takip etmiyorum ne nedir ne değildir. F/P olarak ne önerirsiniz? Şimdiden çok teşekkür ederim. Takipteyim.

tarihinde Bekir Çelik tarafından düzenlendi
İçerik değişimi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Eren Gökmen
(düzenlendi)
23 dakika önce, Bekir Çelik yazdı:

@Fatih hocam müsadenizle yeni konu açmak istemiyorum, buraya yazayım.

Arac konusu icin Allah kolaylik versin demistim ama bu tv meselesi cok daha cetrefilli. Allah asil bu konuda kolaylik versin :)

tarihinde Eren Gökmen tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Bekir Çelik
3 dakika önce, Eren Gökmen yazdı:

Arac konusu icin Allah kolaylik versin demistim ama bu tv meselesi cok daha cetrefilli. Allah asil bu konuda kolaylik versin :)

Eren hocam, ben 2013'te aldım bir tane kurtuldum. Hakikaten derya deniz ve çetrefilli konu. 4K, Curve, Smart vs. Aşinayım terimlere de, mesela TV için 600 Hertz diyor Vestel, ama bir hertz varmış bir de gerçek hertz vs. İşleri güçleri çakallık. En güzel tavsiye ürünü alıp kullanmış arkadaşlardan geliyor. Donanımhaber'in dehlizlerinde kaybolmak istemiyorum ama oraya da sordum bakalım, ne cevap gelecek. :)

Teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Ucuz LG bulursanız uygundur. Değilse Vestel ya da Vestel yapımı diğer markalar (SEG vb)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Eren Gökmen
1 dakika önce, Bekir Çelik yazdı:

Eren hocam, ben 2013'te aldım bir tane kurtuldum. Hakikaten derya deniz ve çetrefilli konu. 4K, Curve, Smart vs. Aşinayım terimlere de, mesela TV için 600 Hertz diyor Vestel, ama bir hertz varmış bir de gerçek hertz vs. İşleri güçleri çakallık. En güzel tavsiye ürünü alıp kullanmış arkadaşlardan geliyor. Donanımhaber'in dehlizlerinde kaybolmak istemiyorum ama oraya da sordum bakalım, ne cevap gelecek. :)

Teşekkür ederim.

En iyi yerdesin hocam. Diger sitelerdeki gibi gereksiz degil, düzgün ve bilincli yapilmis birkac tavsiye gelecektir az sonra. 

Onlar arasindan gidip görme imkaniniz olan varsa bakarsiniz. olmadi internette karsilastirma videolari oluyor. belki öyle birseyler denk gelir

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Bekir Çelik
6 dakika önce, Mehmet Göktürk yazdı:

Ucuz LG bulursanız uygundur. Değilse Vestel ya da Vestel yapımı diğer markalar (SEG vb)

Şöyle bir LG gördüm aslında, nasıldır bilemem. Yalnız bu 82 cm. 100 cm civarı olabilir mi bu fiyata bilmem.

http://www.akakce.com/televizyon/en-ucuz-lg-32lh604v-led-fiyati,6842832.html

6 dakika önce, Eren Gökmen yazdı:

En iyi yerdesin hocam. Diger sitelerdeki gibi gereksiz degil, düzgün ve bilincli yapilmis birkac tavsiye gelecektir az sonra. 

Onlar arasindan gidip görme imkaniniz olan varsa bakarsiniz. olmadi internette karsilastirma videolari oluyor. belki öyle birseyler denk gelir

EyvAllah. Beklemedeyiz bakalım. Bir yandan da inceleyelim.

Yorum bağlantısı
Ali Gök

vestel alın memnun kalırsınız 

fiyatları nerdeyse yarı yarıya lüx markalarla

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Altınoluk

Ben aldım kurtuldum. 42 inç vestelin yan markası finlux aldım. Dahili hd uydu alıcı ve smart var. Fiyat olarak 1000₺ ye aldım.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...