İçeriğe Yönlendir

14 mart tıp bayramı ford kampanyası

Ahmet Kaleli

Recommended Posts

Ahmet Kaleli

Arkadaşlar 14 mart tıp bayramı sebebiyle mart ayı boyunca sağlık çalışanlarına 10.000 TL ye varan indirimle belirli modellerde indirim var.Bir arkadaşım bu ay içinde sıfır almayı düşünüyor.Ben bizim foruma yazayım üstadların görüşlerini alayım dedim.Değerli yorumlarınızı bekliyorum.Linki aşşağıda

http://www.ford.com.tr/kampanyalar/saglik-calisanlarina-ozel-kampanya

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Cavit Çırakoğlu

Hiçbir bayinin bu tip indirim haberleri inandırıcı gelmiyor.:)

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

ayrıca meslek gruplarına indirim olayıda haksızlık bence, sadece özürlülere olsun başkada kimseye olmasın :angry:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Okan Tansel

Bu tür indirimler tamamen balon . Aracın bir satış bedeli var zaten onun üstüne bir tık yükseltme normal alışın  bir tık altında satış toplam indirim 1000 TL balon indirim 10000 TL oluyor.Ben aracımı alırken çingene pazarlı yaptım fiyatı aldım sisteme girdiklerinde sadakat müşteri indirimi diye bişi çıktı bir anda süpriz. Satıcı kardeşim Abi indirim var dedi nolacak kız 100 bilemedin 200 tl Ben zaten sizden o indirim aldım dedim ve sonuç 1890 TL indim ben şok . işin özü bilerek ve yaygarası yapılarak yapılan indirim habeleri balaon sistemsel indirim olayları gerçek .

9 saat önce, Recep Selim Kaya yazdı:

Doktordan ucuz diye ikinci el ilan isterük :D

iyi fikir :bravo:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir

24 ay sıfır faiz gibi olay var bide. Araba 10 liraysa 24 ay sıfır faiz kullanmak istersen 12 lira oluyor. Bunun amacı nedir anlamıyorum, bu kadar mı insanları salak yerine koyuyosunuz, bunlara inanan var mı acaba.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Onu bunu bilmem, bu işte asıl suçlu bence devlet arkadaş, bunlara izin vermeyecek, ötv kalkacak sadece vergi alacak, vatandaşın hakkını savunacak, tonla şey var hatalı olan, neyse uzatmıyım, konu kaymasın toplumun yozlaşmışlığını yüzüne vurmayalım, bitmişiz biz, aynen devam, gittiği yere kadar artık...

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Doktordan ucuz diye ikinci el ilan isterük [emoji3]

Destek liyoruz
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hasan Hüseyin Şen
14 saat önce, Recep Selim Kaya yazdı:

Doktordan ucuz diye ikinci el ilan isterük :D

:bravo:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...