İçeriğe Yönlendir

2009 yılında trafikten çekme belgesi alınan araç ve muayene

Volkan Ceneviz

Recommended Posts

Volkan Ceneviz

Araç 05.07.2009 yılında trafikten çekilmiş trafiğe sokmak için uğraşıyorum muayene ye götüreceğim yarın nasip olursa fakat geçmişe ait muayenesinin trafikten çekilen tarihe kadar yapılmış olduğunu nasıl kanıtlayabilirim yani bu belgelere nereden ulaşılır tüvtürkü arayamadım mesai saatleri geçmiş olduğundan bildiğim kadarı ile tüvtürk zaten 2009 yıllarında kurulup faliyete geçti yani bu araç tüvtürkte muayeneye girmedi büyük ihtimal. Bu sebeple ciddi gecikme ödeyeceğim ödememek için ne yol izlemem gerekir.  

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

2009'dan beri trafikten çekili durumda ise ve şimdi ruhsat, plaka çıkarmak için muayeneye gidecekseniz.. Cezalı bir işlem yapılmaz.. Normal muayene ücreti neyse onu ödersiniz.. 

Yorum bağlantısı
Serkan Aktay

Şu tarihte trafikten çekilmiştir yazısı alacaksınız. Ben aldım 2010 model trafikten men edilmiş yazısı vardı adamlar(tüvtürk)  kabul etmedi. Diyorum kabul etmediğinize dair yazı verin kabul etmediler. Başlarım  tüfünede trafiğinede dedim 300-350 lira kadar fazla ödedim. Size mi minnet edeceğim dedim :D

Yorum bağlantısı
Volkan Ceneviz
17 dakika önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

2009'dan beri trafikten çekili durumda ise ve şimdi ruhsat, plaka çıkarmak için muayeneye gidecekseniz.. Cezalı bir işlem yapılmaz.. Normal muayene ücreti neyse onu ödersiniz.. 

ama eğer ki 2009 a kadar ki muayene ıspatlanamazsa 2005 yılı baz alınacak gecikme alınacak. Sanki tüvtürk 2005 yılında kuruldu. 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...