İçeriğe Yönlendir

Connect - Konfor Sorunu

Gürkan Aydın

Recommended Posts

Gürkan Aydın
(düzenlendi)

Konfor nasıl benim arabamda biraz rahatsızlık veriyo napmam lazım z rotları Yen'i değişti viraj Demir lastiklerinde 4mevsimlik tekerde taktırdım ama haylan biraz çukurlarda takur tukur ediyo şimdiden teşekkürler ? 

tarihinde Gürkan Aydın tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Emre Öğüt

Connect bana göre tam anlamıyla kütük bir araba sağlam ama tam anlamıyla ticari bir araba bana göre konforsuz bir araba çukurlarda tak tuk yok ama siz amortisörlere makasa baktırın derim birde asıl önemli olan konforu ne ile kıyaslıyorsunuz

Yorum bağlantısı
Fevzi Göktaş
2 saat önce, Emre Öğüt yazdı:

Connect bana göre tam anlamıyla kütük bir araba sağlam ama tam anlamıyla ticari bir araba bana göre konforsuz bir araba çukurlarda tak tuk yok ama siz amortisörlere makasa baktırın derim birde asıl önemli olan konforu ne ile kıyaslıyorsunuz

Hocam 2006 connectim var, 2006 caddy de bindik... Üst modelleri bilmem.. Farkı yok... Tek farkı fiyatı...

Yorum bağlantısı
Emre Öğüt
Bir saat önce, Fevzi Göktaş yazdı:

Hocam 2006 connectim var, 2006 caddy de bindik... Üst modelleri bilmem.. Farkı yok... Tek farkı fiyatı...

bizde 2014 connect 2012 caddy var arada dağlar denizler ovalar bayırlar var her anlamda denemesi bedava ikiside kapının önünde:)

Yorum bağlantısı
Fevzi Göktaş
(düzenlendi)
Bir saat önce, Emre Öğüt yazdı:

bizde 2014 connect 2012 caddy var arada dağlar denizler ovalar bayırlar var her anlamda denemesi bedava ikiside kapının önünde:

tarihinde Fevzi Göktaş tarafından düzenlendi
Hastayım bu vw cilere.. O zaman 2012 caddy alsaydın. Neden connect aldın
Yorum bağlantısı
Gürkan Aydın

Tabiki bu Ford connect  cadyy kıyaslayamayız ama bütün herşeyi yaptırdım amastörler z rotu viraj Demir lastikleri vs ama haylan çukurlarda tak tuk ediyo Türk yapımı anadol bile böle değil ?acaba bu genelimi böle bu araçların yoksa benim arac mı bana karşı böle ???

Yorum bağlantısı
Fevzi Göktaş
On 11.03.2017 at 22:05, Emre Öğüt yazdı:
1 saat önce, Gürkan Aydın yazdı:

Tabiki bu Ford connect  cadyy kıyaslayamayız ama bütün herşeyi yaptırdım amastörler z rotu viraj Demir lastikleri vs ama haylan çukurlarda tak tuk ediyo Türk yapımı anadol bile böle değil ?acaba bu genelimi böle bu araçların yoksa benim arac mı bana karşı böle ???

Araçlarınızı bu kadar küçümsemeyin. Caddy,connect,doplo,partner aynı tarz araçlar. Ufak tefek farklar olabilir. Aman aman da değil yani... 

Yorum bağlantısı
Uğur Kamil

Konfordanmı şikayetcisiniz yoksa alt takımdan gelen sestenmi?
Ben 18 jantla kullanıyorum ve herhangi bir ses yok ön takımda. Orjinal jantlarla 2. vitesle gittiğim bozuk veya parke yolda 18'ler takılı iken 1. viteste giderim.

Yorum bağlantısı
Gürkan Aydın

Ön takım iyi ben konfordan şikayet çiyi çukurlardan tak tuk geçmesi kelebekli taslar üzerinden geçerken çok rahatsızlık veriyo bu bu araçlar için normalmi

Yorum bağlantısı
Furkan Tanrıveren
(düzenlendi)

şirketin arabası 2012 90ps kapalı kasa connect var yaklaşık olarak 200000kmye ulaştı arabanın dili olsada konuşsa ilk beni atar heralde arabaya yapmadığımız kalmadı bu zamana kadar standart bakım harici bişey yapılmadı araba sağlam çıktı partner tepeeyede bindim fren sistemi bana göre zayıf geldi.Connectin bana göre 2 sıkıntısı var 1 yalıtım yok denecek kadar az 2 arkalarda makas olması onun harcinde ben başka bir kusur göremiyorum.

tarihinde Furkan TANRIVEREN tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...