İçeriğe Yönlendir

Sıfır Clio 1.2 75hp/Polo 1.0 75hp??

Mustafa Kestel

Recommended Posts

Misafir

easy-r turbo sanderoyu test ettim şanzıman dışında düzel bir araç, alacaksanız manuel alın 

Yorum bağlantısı
Mustafa Kestel

Herkese yorumları için çok teşekkür ederim, aslında küçük hacimli atmosferik motorlardan hep korkmuşumdur ama fiyat olarak en makul onlar gibi görünüyor. Aracı acemi biri kullanacak olduğu için sağlamlık da bir kriter ancak bu araçların arasında hangisi daha sağlamdır pek bilmiyorum açıkçası ? İbiza ya da fabia aklıma gelmemişti onlar da mantıklı seçenekler gerçekten, özellikle 55bin TL civarına otomatik bulunabilirse ?? Herkese çok teşekkür ederim tekrardan ?

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

benzinli turbo olacak, yoksa unut, dizel zaten belli, her şekilde iyi...

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

Acemi bayan sürücüye turbo gerek var mı ,bence 75 beygir yeter de artar.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Okan Tansel
On 13.03.2017 at 21:20, Evren Erakçora yazdı:

Acemi bayan sürücüye turbo gerek var mı ,bence 75 beygir yeter de artar.

Rampada çekmeyen , bayılan bir arabayla acemi bir bayan canlandırdınmı gözünde Evrenim.  Önünde birde çıkışta arkadaki araç senin aracınsa aboooooo kaç kaç :bomb::sandalye:

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
On 13.03.2017 at 19:51, Mustafa Kestel yazdı:

Herkese yorumları için çok teşekkür ederim, aslında küçük hacimli atmosferik motorlardan hep korkmuşumdur ama fiyat olarak en makul onlar gibi görünüyor. Aracı acemi biri kullanacak olduğu için sağlamlık da bir kriter ancak bu araçların arasında hangisi daha sağlamdır pek bilmiyorum açıkçası ? İbiza ya da fabia aklıma gelmemişti onlar da mantıklı seçenekler gerçekten, özellikle 55bin TL civarına otomatik bulunabilirse ?? Herkese çok teşekkür ederim tekrardan ?

Benim yeğen akşam oturmaya geldi, aracı beyaz 15xxx km de, boyasız sıfır ayarında dedi. Fiyat olarak 40 a veriyor, bu arada manuel.

Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...
Hakan Gürsu
(düzenlendi)

1.0 3 silindir 75 bg atmosferik, birde trendline, kapıya konmaz bence.

tarihinde Hakan Gürsu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...