İçeriğe Yönlendir

C-Max ı neden sat(a)madım.

Misafir

Recommended Posts

Recep Demirci

İlanınız şimdi inceledim yeterince açıklamalar mevcut ve görsellerde de bunu belirtmişsiniz. 

İnşaallah hayırlı bir müşterisi çıkar karşınıza. Ticarette siz ne kadar iyi niyetli olursanız olun karşınıza uyanık geçinen çıkabiliyor sabretmek gerekli.

Siz aracınızdan yana her yönüyle kalben mutmain iseniz ve karşıdaki alıcıyı kazıklamak niyetinde olmadığınıza eminseniz çok dert etmemek gerek mutlaka iyi araç arayan biri karşınıza çıkar.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Gök

Ya sabır tövbe tövbee.  ne kadar çok sahtekar var ya. acaba 2 lira kırarmıyım hesabıyla insanı cinnete sokuyorlar.

Yorum bağlantısı
Emre Öğüt

Geçmiş olsun Günü kazasız belasız bitirmişsiniz bence ondan daha önemlisi de olamaz[emoji4]

Yorum bağlantısı
Önder Özcan

Ne, motor kirli miydi :shok::shok::shok:

Sağlık olsun.Sinirlere hakim olmak lazım :)

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Boya ölçer olmasa da size başka kusur bulacaklardı. Alıcı değillermiş Çabi(Çağlar abi) nin dediği gibi yoklamışlar, yerse. Ben de bankacıyım ama boya ölçerim var (tamam bu konuda biraz kırık olabilirim :D) ben de alacağım araca önce kendi ölçerimle ilk ölçer öyle giderim expertize(boya ölçer %100 boyalıdır/değildir diyemiyor).

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Eren Gökmen

bazen fiyat düsürecek birsey bulamayinca sapitiyorlar. Benim 99 model citroeni satarken adam kaputu acarmisiniz dedi. actim. "aa bunda eski motor var" dedi. Böyle bir seyi beklemiyordum :) adam son model ferrari motoru mu bekliyordu ki :s ciziklere ve 500 kilometrede olup ikinci el muamelesi ile 10€ ya istedigi kislik lastiklerimi hic anlatmayayim zaten:D

Yorum bağlantısı
Cem Dilmen

Bence de iyi sabretmişsiniz. Başka birisi olsa bir de döver öyle gönderirdi. Allah hayırlı müşteriler versin...

Yorum bağlantısı
Sinan Kaya

Allah sabır versin bizim milletimiz gercekten bi acayip.Ben Türkiye de ilk aracımı satarken altına kocaman yazdım model yükseltmek icin satıyorum diye 2009 da 2001 astra aracım adam bana 95 samara gönderiyo anlaşabiliriz diye adama özellikle telefon actım orda model yükseltmek icin satıyorum napıyım senin samara yı dedim adam niye samara araba degil mi diyo...Son buraya gelecegim zaman aracımı satıyorum yine bir sürü macera Allah gercekten alana da satana da kolaylık versin Burda satmak da kolay almak da kimse boyası var diye takıntı da yapmıyo kimse kimseye yalan da söylemiyor(istisnalar haric) Araplar var arabanın her şeyi ile oynayıp satıyorlar Mercedesin tamponunu silikonla yapıştıranda gördüm airbag lambası sönmedigi icin göstergeden patlatan da km düşürmeyi saymıyorum bille

Yorum bağlantısı
Misafir

ALLAH alacak kişinin de hayırlısını versin :) 

İyi sabretmişsiniz, fiyatta direndiğiniz için bu tavrı sergilemişler, aaa öylemiymiş, neyse siz ne diyorsunuz deseydiniz? teker teker dökülürlerdi :D

Boşverin, 

Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak

Dün akşam okurken çok sinirlendim, sonuna bi kelime yazdım, sansür yemem inşallah. Aklıma gelen en iyisi o idi.

Şimdi, Sinan Kaya yazdı:

Allah sabır versin bizim milletimiz gercekten bi acayip.Ben Türkiye de ilk aracımı satarken altına kocaman yazdım model yükseltmek icin satıyorum diye 2009 da 2001 astra aracım adam bana 95 samara gönderiyo anlaşabiliriz diye adama özellikle telefon actım orda model yükseltmek icin satıyorum napıyım senin samara yı dedim adam niye samara araba degil mi diyo...Son buraya gelecegim zaman aracımı satıyorum yine bir sürü macera Allah gercekten alana da satana da kolaylık versin Burda satmak da kolay almak da kimse boyası var diye takıntı da yapmıyo kimse kimseye yalan da söylemiyor(istisnalar haric) Araplar var arabanın her şeyi ile oynayıp satıyorlar Mercedesin tamponunu silikonla yapıştıranda gördüm airbag lambası sönmedigi icin göstergeden patlatan da km düşürmeyi saymıyorum bille

"Hayın" her yerde hayındır. Kanı bozuk insanlar... Irk dil din yok ki bunları ayırasın.

Yorum bağlantısı
Misafir
Bir saat önce, Gökhan Albayrak yazdı:

Dün akşam okurken çok sinirlendim, sonuna bi kelime yazdım, sansür yemem inşallah. Aklıma gelen en iyisi o idi.

"Hayın" her yerde hayındır. Kanı bozuk insanlar... Irk dil din yok ki bunları ayırasın.

Hoca naptın sen :D

Ben o şekilde düşünmüyorum aslında, bazılarının Ticaret! anlayışı bu işte... Sabr edebilene.. 

Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak
Şimdi, Tolgahan Saglam yazdı:

Hoca naptın sen :D

Ben o şekilde düşünmüyorum aslında, bazılarının Ticaret! anlayışı bu işte... Sabr edebilene.. 

Bu da benim Ticaret! anlayışım, olmaz mı ki :)

Adam düzgün düzgün yazmış, anlatmış. Ne yani gelip adamın zamanını çalıyorsun. Telefonda bari pazarlık yap. Niye gününü zehir edip sinirlerini zıplatıyorsun. Tövbe tövbe. 

Aslında dövüledebilirmiş.

Yorum bağlantısı
Ali Gürsoy

Öncelikle Geçmiş olsun yaşadığınız kötü tecrübe için ,

Rapid'i satarken gelen bir alıcıyı gönderdim bende :) araç 2014 model 2019'a kadar garantili darbe vs yok ve 25 bin küsür km'de . Bir arkadaş geldi yağmurlu bir günde araca baktı... baktı... baktı.. :) koltuklar krem rengi olduğu için su lekeleri mevcut ama az denecek kadar . Bu lekeler çıkarmı dedi , emin olsun diye arka sokaktaki marka bir kuaför'e götürdüm . Komple motor tavan taban ve dış cila bakımı için 500 tl fiyat verdiler . Oradan ayrıldık eşi ile telefonda görüştü :) sonra aracı siz kuaföre verin kuaförden çıksın sonra ben eşim ile gelip araca tekrar bakacağım , eğer eşim beğenirse aracınızı alırız dedi :) Bende kibarca uğurladım arkadaşı :)

İki gün sonra başka bir arkadaş geldi araca baktı ama sadece dışarıdan baktı kapısını bile açmadı , istediğim para için kapora verdi . Sonrasında gidip noterde satışını aldı , Allah herkese böyle alıcılar nasip etsin .

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Özcan

Çok geçmiş olsun hocam.Gerçekten iyi sabretmişsiniz. Adamların almaya niyetleri yok ya her şeyi yapmışlar. Bin bir türlü insan var.Kafanıza takmayın bence.Her şeyde vardır bir hayır.Rabbim her şeyin hayırlısını nasip etsin.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Bu tip insanlar var tabi bir de söylediğiniz dışında bir şey bulamayıp notere gidecek kadar pazarlıkta anlaşmaya varırsınız noterde biraz daha in derler ben de ona tilt olurum.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Üzücü bir vakit kaybı. Adam resmen açık aramış. Tertemiz araba olduğu zaten ilandan belli. Temiz arabayı ucuza kapatırım hesabını yapmış.

Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

Şimdi beni de arıyorlar, şu kadara olur mu, bu kadara olur mu, takas yapar mısın diye...Araba satmak zor iş gerçekten.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Önder Özcan
14 dakika önce, H.Cenk Bayrakçı yazdı:

Şimdi beni de arıyorlar, şu kadara olur mu, bu kadara olur mu, takas yapar mısın diye...Araba satmak zor iş gerçekten.

Araba satmak gerçekten zor. Mesela beni hiç aramıyorl...

Upps :blush::fiuw::crazy:

• Beğen 6
Yorum bağlantısı
Mustafa Liman

İyi C-Max lerin kaderidir.
Gidene kadar gıcık ederler, sonunda da kötülere giderler.

Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı
6 dakika önce, Önder Özcan yazdı:

İlanımız var, ona göre söylüyoruz. Yanlış yere çekmeyelim. İstersen senin arabayı satışa çıkaralım Önder, arayanın çok olur o zaman : ilanı değişik şekilde de verebilirim.  :fiuw:

Yorum bağlantısı
Tahir İlter
5 dakika önce, Önder Özcan yazdı:

Üzülme diye o kadar uğraşıyoruz mesaj falan atıyoruz abi. Şimdi çok kırıldım bak :( 

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Selim Kaya
8 dakika önce, Önder Özcan yazdı:

Aslında ben tipini beğeniyorum da ön konsol hoşuma gitmiyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sedat Ünsal
8 saat önce, Önder Özcan yazdı:

keşke bende sizin gibi olsaydım:D  

Bülent bey. iyi sabretmişsiniz valla.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...