İçeriğe Yönlendir

Harika TV

Tolga Erdem

Recommended Posts

Tolga Erdem

Vodafone hattım da 39.20 tl bir fazlalık farkettim.Hemen 542 yi aradım ve sozde ben harika tv  diye bi yere üye olmuşum.Şirketi arayınca  sözde  mesaj atmış lar bilgilendirmisler  beni.Böyle şeylere çok dikkat eden biri olarak hiçbirini onaylamadim  gelmedi bile zaten ne hiçbir mesaj . Vodafone nun verdiği tel (0212) 705 7788  ki numarayi google de aratinca firmanın nasıl bir yapı da olduğu anlaşılıyor. Firmayı aradım siz üye olmussunuz  mesajlari okumadan silmeseydiniz  farkederdiniz  vs gibi saçma açıklama yapıp biz parayi alırız varsa derdiniz yasal hakkınızı kullanın tabiri kullandılar.Vodafone tekrar aradığım da onlar da bizim hiç alakamız  yok yasal hakkınızı kullanın cevabı alıyorum. Dikkatli olun ve kontrollerinizi  iyi yapın .Benim sıkıntım şu hattım  bir askeri personel arkadaşıma ait ve oda pek şehirler de bulunmuyor.Resmen resmi olarak Goz göre göre gasp yapılıyorum 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ramazan Turan

Hocam malum gündem ve sim kartlar üzerinde oynanan oyunlar yüzünden ne başkasının sim kartını ne de ikinci el cep telefonu almaya sıcak bakmıyorum. Hattınızı kapattırıp yeni ve kendi adınıza bir hat açtırmak en güzel çözüm olabilir... Geçmiş olsun...

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Misafir

Başkasının üzerine olmakla ilgisi yok. Bazen siteler reklama yönlendiriyor, elin bile çarpsa yanlışlıkla yada tamam tuşuna başka bişey diye bastıysan gittin. Şanslıysan iptal ettirirsin hemen. Hakem heyetine gidin önce.

Yorum bağlantısı
Haşmet Güngör

Mobil ödeme sistemini bir türlü hizaya sokamadılar.Beni de maç bilmem neye abone etmişlerdi. Savcılığa vereceğim dedim  iptal ettiler.( ki karpuzla, topun farkını bile bilmem birisi yeniyormuş:)) Vaktiniz varsa direkt savcılığa nitelikli dolandırıcılık diye suç duyurusunda bulunun vodofonu da yardımcı olmakla suçlayın.  Üye olduğunuzu ispat etmek zorundalar.Çoğu kimse ufak miktar, uğraşmiim diye ihmal ediyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tolga Erdem

Arkadaş başvurmak zorunda sanırsam artık ne zaman uygun olursa :)

Yorum bağlantısı
Haluk Şentürk

geçen ay benim de başıma geldi.40 lira falan. ne mesaj geldi. ne de bir yeri tıkladım.( oğlum oynadıysa bilemem ama. ) 542 aradım biz iptal edemeyiz dediler. Harika tv müşteri hizmetleri diye bir telefon verdiler.Sizin paylaştığınız numara. aradım. bolca bant kaydı. Harikatv 3 ün Biri bile diyor kayıt. sonra tekrar 542 aradım.bu defa iptal ettiler. harika iptal diye mesaj da yazdım. ama parayı ödedik. Bence vodafone nun himayesi altında. "tarifem haricinde hiç bir abonelik istemiyorum" gibi bir istekte bulunamıyorum diye sordum.Bizle alakası yok. siz seçmişsiniz dediler. kesinlikle dolandırıcılık. haram olsun.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erdoğan Temur
7 saat önce, Tolga Erdem yazdı:

Arkadaş başvurmak zorunda sanırsam artık ne zaman uygun olursa :)

Geçmiş olsun.

Telefon hattınızı mobil ödeme sistemlerine kapattın hemen.

Yoksa her ay çekmeye devam ederler.

Gözümün önünde olan bir olayı anlatayım; Mutfakta hanımla oturuyoruz. O facebookta dolaşıyor yanlışlıkla bir resime tıkladı.

Hoop sms geldi. 7 günlük eğlence aboneliğiniz alındı diye. 14 TL.  İptal içinde mesaj atıyorsun 7 tl. eğer iptal ettirmezsen her hafta 14 tl keseceklerdi.

gerisi malümm telefon görüşmeleri haralaaa güreleee bişey çıkmadı. :)

Yorum bağlantısı
Önder Özcan
7 dakika önce, Erdoğan Temur yazdı:

Geçmiş olsun.

Telefon hattınızı mobil ödeme sistemlerine kapattın hemen.

Yoksa her ay çekmeye devam ederler.

Gözümün önünde olan bir olayı anlatayım; Mutfakta hanımla oturuyoruz. O facebookta dolaşıyor yanlışlıkla bir resime tıkladı.

Hoop sms geldi. 7 günlük eğlence aboneliğiniz alındı diye. 14 TL.  İptal içinde mesaj atıyorsun 7 tl. eğer iptal ettirmezsen her hafta 14 tl keseceklerdi.

gerisi malümm telefon görüşmeleri haralaaa güreleee bişey çıkmadı. :)

Daha 3-4 gün önce -kredi kartı dolandırıcılığı- konusunda yazdım. Telefondan facebooka bakarken açılan bir reklamın -kapatma- klikine tıkladım ( x işaretine), anında mesaj gedi. haftalık 7 tl ye abone oldunuz diye. Ayda bir otomatik yenilenirmiş. Aylık yenilenmeyi iptal edebilmek için sms numarası vardı mesajda, Aboneliği iptal ettim, ilk çektiği 7 tl yi de turkcelli arayarak iade ettirdim. Aslında en güzeli mobil ödemeyi kapatmak. Normalde aylık 300 tl mobil ödeme limiti varmış, 20 tl ye çektirdim. O da bazen play storedan kuzuma oyun falan alıyorum diye.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Önder Özcan
3 dakika önce, Çağlar Bayur yazdı:

App store olsa böyle olmazdu

App storela play storela ilgisi yok bayım, Facebooka bakarken açılan reklamdan oluyor.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Misafir

Farklı bir servis yoluyla ben de 89 lira dolandırıldım ve aracı vodafone'du. Göz göre göre soyuyorlar

Yorum bağlantısı
Erdem Bozkurt

ben geçen sene sadece 1 tıklamayla 30 tl kaybettım (fazla merak herzaman iyi değildir) ,iptal ettirdim aboneliğimi,iptal mesajımı hala saklıyorum,düzenlemeler ve  tüketicileri koruma olmadığı sürece milleti kene gibi kanını emmeye devam eder bu gibi soyguncular.....

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Vodafone için.... 

MOBILODEME KAPAT  yazıp

7878'e gönderin.  

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Yeni hile açılan reklamda sağ üst köşede çarpıyı andıran sembol, basan yandı

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Haluk Şentürk
Vodafone için.... 
MOBILODEME KAPAT  yazıp
7878'e gönderin.  

az önce gönderdim. Böyle birseyden haberim yoktu. Sitemiz bir işe daha yaradı sabah sabah [emoji7]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Şahin Kutun

geçmiş olsun.

vodefone çok sakat bende kontörlü kulanıyordum vodefonu sırf böyle sorunlarla karşılaşmamak için bi defasında paket tarihi bitmişti yeniden tl yükleyince paket yenilenecekti. hesabımda biraz daha tl olduğu için acele etmedim, bana bilgilendirme mesajı geldi 11tl hesabımdan çekildiğine dair  bilmem kaç kb internet kullanıldığı için saat 23'e kadar ücretsiz internet kullanabilirsiniz diye:unsure2: müşteri hizmetlerini aradım bu ne dedim ben internete falan girmedim neden 11tl çekildi. bana arka planda bi uygulamanın açık olabileceği söylendi ondan olabilir dedi bende dedimki arka planda şayet açık bi uygulama varsa o zaman harcanan kadar neden çekilmedi. o konuda bişe yapamayız dedi bende madem öyle türkcele geçecem deyip teşekkür ettim telefonu kapattım türkcele geçtim o gün bugün en azından kafam rahat...   

Yorum bağlantısı
Haşmet Güngör

Mobil ödeme kapatma buna çözüm değil.Benimki kapalıydı. Bu başka bir şey dedi tcell . Düzenleme yapılmadığı sürece bu tür olaylar çok olacak. Merciler de maalesef yapmıyorlar.Servis sağlayıcılar da işe ortak. Komisyoın alıyorlar. Göz göre göre dolandırılıyorlar.

Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Turkcell ve Vodafone bu konularda çok problemli. Çıkan reklamlarda ise sadece cihazın geri tuşunu kullanın, aksi halde yandınız. :)

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

yine devlet suçlu, diyecek birşey yok, millet akıllanmadıktan, sesini çıkarıp alayınızı tanımıyorum demedikten sonra boşa birşey beklemeyin arkadaşlar, bizim millet treni çoktaaan kaçırdığına görde, üzgünüm ....

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Tolga Erdem
3 saat önce, Ali Cihangiroğlu yazdı:

yine devlet suçlu, diyecek birşey yok, millet akıllanmadıktan, sesini çıkarıp alayınızı tanımıyorum demedikten sonra boşa birşey beklemeyin arkadaşlar, bizim millet treni çoktaaan kaçırdığına görde, üzgünüm ....

Çok küçük meblağ da olsa peşini bırakmam saldırırim  ama hat sahibi çok meşgul bana yetisemiyor:) 

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

hehehe...

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Onur Yeşil
(düzenlendi)

TürkTelekom için böyle mobil ödeme iptali amacıyla bişey yazıp gönderebiliyor muyuz?Varsa biz de yapalım. :)

tarihinde Onur Yeşil tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Haluk Şentürk
TürkTelekom için böyle mobil ödeme iptali amacıyla bişey yazıp gönderebiliyor muyuz?Varsa biz de yapalım. [emoji4]

müşteri hizmetlerini aramanız lazım. Onlar ya iptal ediyor ya da size mesaj içeriğini paylaşıyorlar
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...