İçeriğe Yönlendir

Nissan Juke Yorumlarınız..

Erkan Gültekin1

Recommended Posts

Erkan Gültekin1

Selamlar herkese,

Kardeşime bir araç bakıyoruz ama mutlaka otomatik olacak benzin olacak yada dizel olacak fakat bütçe 40-55 arası diyebilirim.

Bana juke'u sordu bende, param olsa alırdım dedim..

Otomatikleri 2011 - 2012 model Tekna yada premiyım paketler 45-55 arası fiyatlarda gidip geliyoruz, dedim birde forumdaki dostlarımıza sorayım.

Tabiki tercihimiz premium paket (navigasyon ve geri görüş farkı var sanırım çözebildiğim kadarıyla)

Klasik juke yorumlarında ilk tipinden bahsediliyor mümkünse tip konusuna hiç girmeyelim zevkler ve renkler hesabı.. ;)

Bulduğum ve ciddi düşündüğümüz ilanlar..

İlan 1
İlan 2

İlan 3

Yorum bağlantısı
Sertaç Karginer

Görünüşünü bir türlü sevemediğim çikin japon:D Sağlam bir araba olduğunu biliyorum tipi sorun değilse tercih edilebilir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir

Kardeşiniz bayan mı? Bayan için mükemmel araç. Tip olarakta zevkler ve renkler tartışılmaz diyorum. Bayanlar bayılıyor.

Yorum bağlantısı
Oğuz Yılmaz

Önce bir bayide 0ı ile test sürüşüne çıkın.

Ben Otomatiğini hiç sevmedim. Tamam CVT tamam devir gerekli gereksiz oynar ama bu başka birşey. Bir türlü istediğim düzende tutamadım arkadaşı :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Özgen Acar

çok sert bir araba ki ben ticari araç kullanan insanım bana bile sert geldi,kullanması yorucu

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Okan Tansel

Tipine bayıldığım . İleri dönük bir kasa olduğunu düşündüğüm bir araçtır . renault motor kullanan bir araç . Alına bilir kücük japon şehrin haylazı .hele o farlar yanarken fena duruyor beee.

Ama şunu da demeden geçemiyecem 50 bine sıfır daica var. ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erol Güven

Dizelini kullanmışlığım var yakıtı kokluyor benzinliyi bilmiyorum .Arka koltuklar diz mesafesi çok yakın ve tipi bana göre değil.:)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Haluk Şentürk

yan camlar boğuyor insanı, bagaj küçük.Ama dışarıdan güzel görünen bir araç.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Alt yapısı Micra. Bozuk yolda ön kaputun sallantısı direksiyondan görünür. Arka koltuklar çok dar. İki kişilik araba gözüyle bakılmalı..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Kutluay Selçuk

bir süre 1.6 benzinli atmosferik düz vitesini kullandım.sanırım 110 hp olması lazım,tam emin değilim.vites oranları çok kısa idi,kullanması şehir içinde çok zevkli,kısa oranlı vites olmasından dolayı uzun yolda çok sıkıcı.5. vites 3000 d/d 100 km hız ile gitmekte , bu sebepten motor çok bağırıyor rahatsız ediyordu.çekiş ölü,yakıt tüketimi yüksekti,aracın kasası motora ağır geliyor,lastikler büyük ve geniş olduğu için yokuşlarda boğuluyordu.CVT şanzıman iyice boğacaktır.

tavsiyem 1.5 dci motor olanı.

iç malzeme kalitesi iyi seviyede,işçilik iyi,tıkırtı pıtırtı yok,bagaj küçük,2014 den sonra makyajla birlikte bir parça büyütmüşler bagajı...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Halit Demir

Tipinden dolayi cok az insanin tercih ettigi arac .tipine yorum yapmiyorum?

Yorum bağlantısı
Erkan Gültekin1

Birbirinden güzel bilgi dolu tecrübe dolu sevimli ve güzel yorumlarınız için teşekkürler. Kızkardeşimin eşiyle beraber kullandığı araç olacak diye düşünüyoruz. Ben bu aracı bayan erkek diye ayırmıyorum maalesef bendede şuan imkan olsa binerim diye düşünüyorum ama asıl olan konfor sanırım pek yok, şehir içinde çok bagaj ihtiyacı da olmayacağından bagajda da sıkıntı olmaz...

Yorum bağlantısı
Serkan Aktay

Tipi ya çok beğeniliyor, ya da hiç beğenilmiyor. Ben çok beğenen taraftayım. Test ettiğimde şehir içindeki yonca yapraklarında bile, azıcık bir  zorlamada sürekli esp müdahalesiyle karşılaştım. Bunu görünce bana mantıklı gelmedi. Yakıtını makıtını bilmem ama viraj konusunda biraz zayıf. Ama çok tatlı bir araç :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ekin Güney

2017 sifir otomatik vites yeni kasa dacia sanderolar 54 bin lira benzinli bence daha iyi tercih olabilir juke isteniyorsa 2011 model degilde makyajli kasalari tercih edilmeli 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Uğraş Özyurt
(düzenlendi)

Otomatik benzinlisi yakın bir akrabamda var bayan ...yazlıkta bindim ve sürdüm, sürüşü zevksiz değil ama çekiş yokuşlarda düşük kalıyor, benzin tüketimi çok fazla, arka taraftaki yaşam alanı çok dar tek kapılı spor araba gibi, ortada oturmayı tercih ediyorsunuz, cam kenarları kısa boylu biri için bile kafa sürtecek kadar rahatsız, bagaj da çok küçük. Benim arabamdan yani golf 6 dan daha küçük, belki litre olarak birbirine yakındır ama yapısı itibariyle bişeyler sığdıramıyorsunuz.... Benim bu sınıfta iç mekan kalitesi ; genişliği, bagaj büyüklüğü gibi konularda favorim yeni honda hrv. Tabi benzin otomatik...o da cvt... yakıtı juke a göre daha az ama çekişte sıkıntı biraz var. En azından bi orantı var yani yaktığı kadar gidiyor, hem çok yakıp hem gitmemezlik yapmıyor :)

tarihinde Uğraş Özyurt tarafından düzenlendi
ekleme
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erkan Gültekin1

Peki ben birde şöyle yorumluyorum mesela bendeki araç "Focus 1 2004 Ghia 4 ileri vites tam otomatik" ve haliyle 12 yılın yıpranmışlığı var, haliyle bundan daha konforsuz olamaz diye aklımdan geçiriyorum. Zaten tipi bir kenara bıraktım ailecek tipine hastayız.

Ben buna göre yorumlayarak yola çıkmaya çalışıyorum kız kardeşim ve enişte beyde zaman zaman benden arabayı alıp kullanıyorlar haliyle onlarda bunu göz önünde bulunduracaklardır..

Yorum bağlantısı
Ekin Güney
4 saat önce, Erkan Gültekin1 yazdı:

Peki ben birde şöyle yorumluyorum mesela bendeki araç "Focus 1 2004 Ghia 4 ileri vites tam otomatik" ve haliyle 12 yılın yıpranmışlığı var, haliyle bundan daha konforsuz olamaz diye aklımdan geçiriyorum. Zaten tipi bir kenara bıraktım ailecek tipine hastayız.

Ben buna göre yorumlayarak yola çıkmaya çalışıyorum kız kardeşim ve enişte beyde zaman zaman benden arabayı alıp kullanıyorlar haliyle onlarda bunu göz önünde bulunduracaklardır..

sakin kullanim az kilometre keyif araci zaten arac tek kapi gorunumlu spor cross cover izlenimi yaratilmaya calisilmis bir tasarima sahip bindiginiz aracinizdn cok farkli olucaktir elbette daha yeni model bir arac.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Toker
6 saat önce, Erkan Gültekin1 yazdı:

Biraz binip dolaşıp sonra karar verin.. Focus daha konforludur. Daha öncede dedim, Nissan Micra o araba, ayrı bir şey değil.. ;)

Yorum bağlantısı
Oğulcan Akıncıoğlu

Yakın arkadaşımda var 2012 dizeli.Focus 1 daha konforlu.

Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

Maalesef sert bir araç,kullanan bayanlar memnun mu bilmem ama bana çok sert ve konforsuz geldi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Olcay Sert

bana bildiğin clio geliyo. birazda genç işi.

yaşlandım mı ne :/

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erkan Gültekin1

Teşekkürler yorumlar için arkadaşlar dostlar abiler.. Maaleeef çeviremedim kardeşi, aracım dış tasarımına hasta olup bağlanan insanlar var. [emoji5] Bende buna dahilim ama şimdilik söz dinlemeyi yeğliyorum. Keyifli haftasonları..

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...