İçeriğe Yönlendir

Fiesta VI - Cyclone Navigasyon Güncelleme

Andurrahman Koçhan

Recommended Posts

Andurrahman Koçhan

Fiesta 2012 marka aracım var ve cyclone marka orjinal navigasyon takılmıstır. Güncellemeye çalıstıgımda olmadı ve hem infonav hemde cylone ile iletişime geçtiğimde ''

Lisans numaranızdan kontrol sağlandığında Avrupa ülkelerinin haritası ile  cihaz firmanıza satıldığı gözükmektedir.Avrupa haritalarını ise firmalar güncelleme hakkı satın almadan bir seferlik harita yazılımını satın almaktadır.Bunun için güncelleme hakkı tanımlanmamıştır.'' Diyip yeni sd kart gönderelim oda 180₺+kdv deniyor başka bi çözümü var mıdır? Teşekkürler

Yorum bağlantısı
Ali Kılıç3
19 saat önce, Andurrahman koçhan yazdı:

Fiesta 2012 marka aracım var ve cyclone marka orjinal navigasyon takılmıstır. Güncellemeye çalıstıgımda olmadı ve hem infonav hemde cylone ile iletişime geçtiğimde ''

Lisans numaranızdan kontrol sağlandığında Avrupa ülkelerinin haritası ile  cihaz firmanıza satıldığı gözükmektedir.Avrupa haritalarını ise firmalar güncelleme hakkı satın almadan bir seferlik harita yazılımını satın almaktadır.Bunun için güncelleme hakkı tanımlanmamıştır.'' Diyip yeni sd kart gönderelim oda 180₺+kdv deniyor başka bi çözümü var mıdır? Teşekkürler

Merhaba ben de Navimex var 2012 model aracımda kendi üzerindekini yedekleyip igo primo yu kullanıyorum gayet memnunum tavsiye ederim kardeşim. sen de yedekleyip hafıza kartına atarsan dosyayı güncelli bir şekilde kullanabilirsin.

Yorum bağlantısı
Andurrahman Koçhan
27 dakika önce, Ali Kılıç yazdı:

Merhaba ben de Navimex var 2012 model aracımda kendi üzerindekini yedekleyip igo primo yu kullanıyorum gayet memnunum tavsiye ederim kardeşim. sen de yedekleyip hafıza kartına atarsan dosyayı güncelli bir şekilde kullanabilirsin.

Yedekleme derken güncelleme yapan başka birinden kendi sd kartıma yedekleme yapmam mı? Aslında aklıma bu gelmişdi de oluyo mu acaba bu şekilde

Yorum bağlantısı
Andurrahman Koçhan
2 saat önce, Ali Kılıç yazdı:

Yedekleme derken güncelleme yapan başka birinden kendi sd kartıma yedekleme yapmam mı? Aslında aklıma bu gelmişdi de oluyo mu acaba bu şekilde

Bide dediğin gibi igo primoyu indirmeyi deneyeyim indirip sd kartına yükleyeyim olmazsa da yapacak bişi kalmıyor heralde zaten

Yorum bağlantısı
Ali Kılıç3
6 saat önce, Andurrahman koçhan yazdı:

Bide dediğin gibi igo primoyu indirmeyi deneyeyim indirip sd kartına yükleyeyim olmazsa da yapacak bişi kalmıyor heralde zaten

Dostum her ihtimale karşı orjinal sürümü bilgisayarına felan kopyala ve daha sonra istediğin güncellenmiş navigasyon programını hafıza kartına at zaten yol bozulmamışsa direk görür cihaz.

Yorum bağlantısı
Andurrahman Koçhan
1 saat önce, Ali Kılıç yazdı:

Dostum her ihtimale karşı orjinal sürümü bilgisayarına felan kopyala ve daha sonra istediğin güncellenmiş navigasyon programını hafıza kartına at zaten yol bozulmamışsa direk görür cihaz.

Eyvallah sağol bu benim ilk aracım ve ilk navigasyon güncellemem pek bilgim yokdu bu konuda sağol

Yorum bağlantısı
Ali Kılıç3
12 saat önce, Andurrahman koçhan yazdı:

Eyvallah sağol bu benim ilk aracım ve ilk navigasyon güncellemem pek bilgim yokdu bu konuda sağol

Eyvallah rica ederim :) bulamazsan ben de 2016 versiyonu var igo primonun ;) 

Yorum bağlantısı
Andurrahman Koçhan
4 saat önce, Ali Kılıç yazdı:

Eyvallah rica ederim :) bulamazsan ben de 2016 versiyonu var igo primonun ;) 

Çok teşekkür ederim bugünde mail adresimden infonav bu mesajı gönderdi ''Mağduriyetiniz giderilmesi için adres bilgilerinizi paylaşır iseniz ,yeni bir lisanslı SD kart gönderimi yapma şansımız olabilir. '' bilgilerimi gönderdim sanırım yeni bi sd kart gönderecekler. 

Yorum bağlantısı
Andurrahman Koçhan

Bugün yeni sd kart gönderdiler güncellenmiş 2017 

Yorum bağlantısı
Ali Kılıç3
On 22.03.2017 at 21:11, Andurrahman koçhan yazdı:

Bugün yeni sd kart gönderdiler güncellenmiş 2017 

Hayırlı olsun güle güle kullanın :) Nasıl memnun musunuz? 

Yorum bağlantısı
Andurrahman Koçhan

rvet memnunum? Size de teşekkür ederim

Yorum bağlantısı
Ali Kılıç3
On 26.03.2017 at 08:46, Andurrahman koçhan yazdı:

rvet memnunum? Size de teşekkür ederim

Rica ederim gönderebilirseniz yeni sürümü ben de denemek isterim. :) Teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Andurrahman Koçhan
14 saat önce, Ali Kılıç yazdı:

Rica ederim gönderebilirseniz yeni sürümü ben de denemek isterim. :) Teşekkürler.

Tabiki Nasıl gönderim yapabilirim hafiza kartının içerisindeki  dosyaları kopyalayıp mı

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Ali Kılıç3
On 29.03.2017 at 12:04, Andurrahman koçhan yazdı:

Tabiki Nasıl gönderim yapabilirim hafiza kartının içerisindeki  dosyaları kopyalayıp mı

Aynen mümkünse tabi :) 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...