İçeriğe Yönlendir

Mondeo 2 - Yedek Anahtar Yapımı

Derviş Dursun

Recommended Posts

Münir Nurettin Taşova
yanlis en dolusu 98 olanlar

En dolusu 99 modeldir. Motoru güncel, far yükseklik ayari, arka tavan lambası, kumandadan bagaj açma, fabrikasyon alarm.. gibi gibi.
  • Beğen 4
Yorum bağlantısı
Derviş Dursun

En dolusu 99 modeldir. Motoru güncel, far yükseklik ayari, arka tavan lambası, kumandadan bagaj açma, fabrikasyon alarm.. gibi gibi.

o alarm bendede var münir. Zort zort diye çalan değil mi [emoji1]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Münir Nurettin Taşova

Bagaj içi sol tarafta kornasi var. Çift kilitleme yapınca dörtlüler yanıyor mu? O zaman alarm standart. :)

Yorum bağlantısı
Derviş Dursun
Bagaj içi sol tarafta kornasi var. Çift kilitleme yapınca dörtlüler yanıyor mu? O zaman alarm standart. [emoji4]

kitlerken ve açarken dörtlüler yanıyor. Sol arka çamurlukta korna gibi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Toker
1 saat önce, Münir Nurettin Taşova yazdı:

Bunu sürekli yazalım da denk geldikçe, aramızda bildiğini sanan arkadaşlar var, zamanla kabullenirler inşallah.. ;) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Bilmediginiz konularda yorum yapmayacaksiniz biz f16 konusunda yorum yapiyormuyuz

Sana hereket mi çekti fotokopici vatandaş? Emret yıkayım bilkenti başına

Fatih başkan 98 dediyse konu kapanır, varsa o özellikler 99 olanda lütfen söküp iptal ediniz efenim. Olmuyor böyle çok ayıp
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Münir Nurettin Taşova
5 dakika önce, Servet Aydın yazdı:

iptal ediniz efenim

Üzüntüye neden olmasın sökelim hemen. :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Fatih Keskin

Kullandik biliyoruz 98 ghia dediklerinizin hepsi vardi sag koltuk altinda 6 li cd cabasi sokun 99 modellerden fazlalikleri benim dedigim olacak

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Münir Nurettin Taşova
14 dakika önce, Fatih Keskin yazdı:

Kullandik biliyoruz 98 ghia dediklerinizin hepsi vardi sag koltuk altinda 6 li cd cabasi sokun 99 modellerden fazlalikleri benim dedigim olacak

6'lı cd 98 ve 99'da da var. Benim yazdıklarım 98 modelden artıları idi. Sizinkinde bu artılar var ise 98 sonu 99'un ilk modellerinden olabilir. Öyle ise istisnadır, diğer 98'lerde yok. 2000 2001 modellerde hız sabitleme yoktur. Forumdan bir arkadaşımız 2000 model satmıştı onda vardı. 99 sonu çıkışlı imiş. Sonuç olarak dolu olan 99 model.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Derviş Dursun

Benim 98 model ama 97 sonu üretimi diye geçiyor. Bende değil 6'lı cd, 1'li bile yok [emoji3] modellerin yeni başladığı yılların son tarihli üretilenleri donanımlı yapılmış sanırım

Yorum bağlantısı
Mehmet Çelebi

Valla bu dediklerinizin hepsi benim 97 modeldede sadece tesisatları var düğmeleri yok düğmeleri alıp kullanılabilir ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Münir Nurettin Taşova
16 dakika önce, Mehmet Çelebi yazdı:

Valla bu dediklerinizin hepsi benim 97 modeldede sadece tesisatları var düğmeleri yok düğmeleri alıp kullanılabilir ;)

Hangileri tuşları alınarak kullanılıyor?

Yorum bağlantısı
Mehmet Çelebi
4 saat önce, Münir Nurettin Taşova yazdı:

Hangileri tuşları alınarak kullanılıyor?

Far yükseklik ayar düğme ve motor, arka tavan lambası, koltuk ısıtma düğmesi, kumandadan bagaj açma programla açılıyor bunların hepsinin tesisat hazır

Yorum bağlantısı
Münir Nurettin Taşova
Far yükseklik ayar düğme ve motor, arka tavan lambası, koltuk ısıtma düğmesi, kumandadan bagaj açma programla açılıyor bunların hepsinin tesisat hazır

Sadece tuşla olmuyormus demekki. :)
Yorum bağlantısı
Mehmet Çelebi
1 saat önce, Münir Nurettin Taşova yazdı:

Sadece tuşla olmuyormus demekki. :)

Sözün gelişi dedik münir anla :rolleyes:

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Ugur Demir

merhaba,

anahtarınız hayırlı olsun,

benim aracımada 3.anahtar olarak sustalı yaptırmayı düşünüyorum kocaeli veya istanbulda tavsiye edebileceğiniz bir yer var mı ?

birde internetten bir anahtar buldum alsam mı ne dersiniz fikirleriniz benim için önemli,

fiesta sustalı anahtar

Yorum bağlantısı
Derviş Dursun
Bir saat önce, Ugur Demir yazdı:

merhaba,

anahtarınız hayırlı olsun,

benim aracımada 3.anahtar olarak sustalı yaptırmayı düşünüyorum kocaeli veya istanbulda tavsiye edebileceğiniz bir yer var mı ?

birde internetten bir anahtar buldum alsam mı ne dersiniz fikirleriniz benim için önemli,

fiesta sustalı anahtar

Teşekkür ederim. Ben Bursa'da yaptırdım, dediğiniz yerleri hiç bilmiyorum. Araç nedir sizin? 

Yorum bağlantısı
Ugur Demir
22 dakika önce, Derviş Dursun yazdı:

Teşekkür ederim. Ben Bursa'da yaptırdım, dediğiniz yerleri hiç bilmiyorum. Araç nedir sizin? 

2006 model ford fiesta comfort makyajlı kasa orjinal ve yedek anahtarı var tombul olanlardan, ama ben sustalı yaptırmak istiyorum

Yorum bağlantısı
Derviş Dursun
2006 model ford fiesta comfort makyajlı kasa orjinal ve yedek anahtarı var tombul olanlardan, ama ben sustalı yaptırmak istiyorum

gösterdiğiniz anahtar olur büyük ihtimal. Çip işini de çözerler. Anahtarcilara danışmak lazım
Yorum bağlantısı
Ugur Demir
2 dakika önce, Derviş Dursun yazdı:

gösterdiğiniz anahtar olur büyük ihtimal. Çip işini de çözerler. Anahtarcilara danışmak lazım

teşekkür ederim bana yakın yerlerde bu işi yapan bir yer bulamadım telefondan bilgi alacağım artık :)

Yorum bağlantısı
Derviş Dursun

teşekkür ederim bana yakın yerlerde bu işi yapan bir yer bulamadım telefondan bilgi alacağım artık [emoji4]

oto anahtarcısı vardır mutlaka. Bi arastirma yapmakta fayda var. Kolay gelsin
Yorum bağlantısı
Serkan Toker
5 saat önce, Ugur Demir yazdı:

teşekkür ederim bana yakın yerlerde bu işi yapan bir yer bulamadım telefondan bilgi alacağım artık :)

Focus sustalı anahtarı yaptırabilirsiniz ancak sustalı ucun yuvası sizin anahtarın ucuna dar gelir. Biraz genişletmek gerekir, düzgün yapılmazsa takılma yapar.. Yan sanayi anahtarlar vardır, 150-200 lira arası bir maliyetle arabayı çalıştıran 3. bir anahtarınız olur ancak anahtarcıya giderken hepsini yanınızda götürün..

Yorum bağlantısı
Ugur Demir
16 saat önce, Serkan Toker yazdı:

Focus sustalı anahtarı yaptırabilirsiniz ancak sustalı ucun yuvası sizin anahtarın ucuna dar gelir. Biraz genişletmek gerekir, düzgün yapılmazsa takılma yapar.. Yan sanayi anahtarlar vardır, 150-200 lira arası bir maliyetle arabayı çalıştıran 3. bir anahtarınız olur ancak anahtarcıya giderken hepsini yanınızda götürün..

anahtarcılar dışardan getirilen anahtara yanaşmıyorlar,

kendi anahtarlarıyla işlem yapıyorlar ücretide 250 lira orjinal diyorlar. yaptırmayı düşünüyorum bakalım,

yardımınız için teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...