İçeriğe Yönlendir

53,000 tl otomatik araç tavsiyesi

Sezgin Yılmaz

Recommended Posts

Sezgin Yılmaz

Merhaba,

Yakın bi arkadaşıma otomatik araç bakıyoruz.(eşi ehliyet alma aşamasında :D )

Normalde megan 1.5 dci edc bakıyorduk fakat hiç temiz . km si düşük araç bulamadık .

2011 sonrası HB otomatik olarak araç tavsiyeleriniz nelerdir ?

uzun vadede şanzıman arızası çıkarmayan, yılda 10 -15.000 km anca yapılacak şimdiden fikrleriniz için teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Bekir Çelik

Düşünürseniz 2012 CVT Honda Jazz Fun bu fiyat aralığındadır. En sorunsuz otomatik olarak biliniyor. Ayrıca Jazz, sınıfının en geniş iç hacimli arabası.

Yorum bağlantısı
Serdar Güngör
Sertaç Karginer
(düzenlendi)

Ortak kullanılacaksa Honda Jazz diyorum:)

tarihinde Sertaç Karginer tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Okan Tansel
(düzenlendi)
8 saat önce, Sezgin Yılmaz yazdı:

Merhaba,

Yakın bi arkadaşıma otomatik araç bakıyoruz.(eşi ehliyet alma aşamasında :D )

Normalde megan 1.5 dci edc bakıyorduk fakat hiç temiz . km si düşük araç bulamadık .

2011 sonrası HB otomatik olarak araç tavsiyeleriniz nelerdir ?

uzun vadede şanzıman arızası çıkarmayan, yılda 10 -15.000 km anca yapılacak şimdiden fikrleriniz için teşekkürler.

Sıfır alma olasılı varken neden 2. ele gidilir .tabi 1 yaş 2 yaşa lafım yok .

dacia sondero stepway -sıfır araç . hemde 53 binde daha ucuz enazından 3 yıl garantili mis gibi derim .

7 saat önce, Mehmet Göktürk yazdı:

Buda fenaymış be  :hohoho:

tarihinde Okan Tansel tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Geçen hafta yakınıma otomatik fiesta trend x aldık. 2016 model 5 bin km de kusursuz.. 52.500 e aldık. Çok memnunlar. Sıfırdan farkı yok.

Yorum bağlantısı
Okan Tansel
(düzenlendi)
59 dakika önce, Murat Gedik yazdı:

Neden kimse fiesta demiyor?

Çok pahalı ondan. anca bu yıl ortasından sonra yeni kasa gelince elde kalan eski kasalar indirime girerse alınır. o da zor ford da elde araç kalmıyor.İkinci eldede fiyat geriler diye düşünüyorum yeni kasa çıkınca.

tarihinde Okan Tansel tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Özgen Acar
(düzenlendi)

Bu aracı epeydir takip ediyordum favorilerimdeydi bugün tekrar fiyatı düştü sony teybe kadar dolu ve otomatik,benim planlarım değiştiği için vazgeçtim siz bakın bence 

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-2014-fiesta-titanyum-sony-pak-lpg-10.2016yetserbakim-2017muayene-406358416/detay/

tarihinde Özgen Acar tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali Gök

arkadaşınızın eşide sürecekse b sınıfına inmeyin derim. c sınıfı daha iyi yol tutan daha sağlam bir araba almakta faydar var

hatta temiz aklınıza yatan bişey olursa sedan da olsa alırdım ben.  range rover verse büyük demez sürer sıradan bir sedana büyük derler  :D

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
(düzenlendi)

Hyundai/kia klasik otomatikleri yakıt dışında üzmez, masraf açmaz. Kafa rahat binilir.

13 dakika önce, Ali Gök yazdı:

arkadaşınızın eşide sürecekse b sınıfına inmeyin derim. c sınıfı daha iyi yol tutan daha sağlam bir araba almakta faydar var

hatta temiz aklınıza yatan bişey olursa sedan da olsa alırdım ben.  range rover verse büyük demez sürer sıradan bir sedana büyük derler  :D

Ben hanım da sürsün diye aldım gemiyi bakalım nasıl olacak :D

tarihinde Köksal Yılmaz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali Gök
13 dakika önce, Köksal Yılmaz yazdı:

Hyundai/kia klasik otomatikleri yakıt dışında üzmez, masraf açmaz. Kafa rahat binilir.

Ben hanım da sürsün diye aldım gemiyi bakalım nasıl olacak :D

abi çok çok 2 3 yere sürter ustalaşana kadar  ama aklın rahat olur :flowers:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-honda-honda-i-vitec-409013700/detay

Temsili ilan, kişiyle bir bağım yoktur. B sınıfı, hiç bulaşmayın derim. C sınıfı düşünün. HB şart değil, civic işinizi çok rahat görür. LPG uyumu avantajıyla cebinizi üzmez. Piyasası çeyrek altındır, istediğiniz an bozdurursunuz. Problem çıkarmaz, taş gibi tork konvertörlüdür. Değişen olmasın, yanlarda boyaya bakmayın. Eşiniz de kullanacak madem, boyalı alın ucuz alın. Boyatsanızda göze gelmez. Geri görüş kamerası, koltuk ısıtması, bluetooth vs vs(elegance donanım) var. Şımartan özellikleri var kısacası. Ben HB focustan sonra bunu aldım, hanım için aldım, şimdi satmamam için baskı yapıyor. Kullanımı çok rahat. Forumda beğenilmiyor, o ayrı.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sezgin Yılmaz

Tüm yorumlar için teşekkürler 

Megane 1.6 gt line cvt için anlaştık haftaya bi aksilik çıkmaz  ise burdurdan gidip aracı alıcaz 

Yorum bağlantısı
Sertaç Karginer

Ben hanım da sürsün diye aldım gemiyi bakalım nasıl olacak [emoji3]

Elinden anlamıyormuşun falan[emoji1]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Elinden anlamıyormuşun falan[emoji1]

Valla abi sürmek istiyorum diye ısrarları artıyor her an kangooya kalabilirim :D
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...