İçeriğe Yönlendir

Focus 2 - Motor Kitlenmesi

Baver Yazar

Recommended Posts

Tahir İlter

Geçmiş olsun. Anladığım kadarı ile ustanızla hem dostluk hem de ticaret ilişkileriniz var. Bunun hatrına böyle fiyat vermiş olabilir. Bu rakamı çok dillendirmeyin bence.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Baver Yazar
57 dakika önce, Tahir İlter yazdı:

Geçmiş olsun. Anladığım kadarı ile ustanızla hem dostluk hem de ticaret ilişkileriniz var. Bunun hatrına böyle fiyat vermiş olabilir. Bu rakamı çok dillendirmeyin bence.

Aynen öyle hocam 15 yıldır şantiye ortakligimiz var ve yaklaşık 100 araçlık kamyon mikser pompa ve binek araç filomuz var bütün araçları bu adama yönlendiriyoruz yani hem dostluk hemde yuksek bütçeli ticaret ilişkisi oluşmuş zaten 3 bin fiyat çekti yapim aşamasında şuan

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

önceden desene durum bu diye, biz nereden bilelim maliyetine iş yaptığını be arkadaşım...:D

işlerimizde benzer sanırım, bende şantiyeciyim, kamyon çokta esas ağırlık iş makinası, kendi ustalarımız var çokta iyiler ama asla kendi aracımı vermem, anca fikir alırım, her işin bir uzmanı vardır, bizimkiler biliriz desede kamyon makine ayrı...

Bu arada Urfadada 4 sene kalmışlığım var, hala tırnaklı pide, ciğer kebabı arar dururum :)

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Baver Yazar
19 dakika önce, Ali Cihangiroğlu yazdı:

önceden desene durum bu diye, biz nereden bilelim maliyetine iş yaptığını be arkadaşım...:D

işlerimizde benzer sanırım, bende şantiyeciyim, kamyon çokta esas ağırlık iş makinası, kendi ustalarımız var çokta iyiler ama asla kendi aracımı vermem, anca fikir alırım, her işin bir uzmanı vardır, bizimkiler biliriz desede kamyon makine ayrı...

Bu arada Urfadada 4 sene kalmışlığım var, hala tırnaklı pide, ciğer kebabı arar dururum :)

Aynen hocam iş makinası. Bizim şantiye sanayinin dibinde dedigim yerde motosiklet kamyon araba dallarinda ödül almış ustalar var yani her aracin ustasi var diyebilirim esprili bi dille :) valla abi yolun düşerse cigerde yiyelim beraber tırnaklı ekmegin arasına isot peynir koyup yiyelimde :)

17 dakika önce, Çağlar Bayur yazdı:

Para istemesi bile ayıp o zaman :)

Maliyetine yapiyo zaten ben sizin söylediklerinizi aktardim ustam forumda böyle diyolar bi sakatlik olmasin dedim el emegi alsak 5 bin olur dedi daha fazlada olur dedi sana yardimci olacam dedi :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

off ya bitirdin beni, konuyu mangala bağladıkya bu yeter :D

Yorum bağlantısı
Necat Ertan
12500 mantıksız değil demek

Yetkili serviste ustune bile çıkar.
Yorum bağlantısı
Baver Yazar
29 dakika önce, Ali Cihangiroğlu yazdı:

off ya bitirdin beni, konuyu mangala bağladıkya bu yeter :D

:)

28 dakika önce, Necat Ertan yazdı:

Yetkili serviste ustune bile çıkar.

Özel servisler bu yüzden var hocam

Yorum bağlantısı
Tahir İlter
19 saat önce, Baver Yazar yazdı:

Zaten arabayi satacagim icin bunlarin kaydini tutacam ki sattigim kişinin hakkina girmiş olmayayim tamirden sonra direk alim satima cok masraf acmaya basladi yarin gittigimde sorarim ama usta yillardir hem benim hem babamin ustaligini yapar cakallik yapacagini sanmam her ay 50 binlik iş veriyoruz adama

Saglam dediler istediginiz her yere gösterin dediler adam gayet emin konusti kendinden

Yarin gittigimde soracam onu

Araba 35 bin lira zaten hocam :) yüregime indirme dur :)

Bir saat önce, Ali Cihangiroğlu yazdı:

Burada bahsetti ama gözden kaçtı galiba :)

Yorum bağlantısı
Ali Gök
(düzenlendi)
2 saat önce, Baver Yazar yazdı:

Aynen öyle hocam 15 yıldır şantiye ortakligimiz var ve yaklaşık 100 araçlık kamyon mikser pompa ve binek araç filomuz var bütün araçları bu adama yönlendiriyoruz yani hem dostluk hemde yuksek bütçeli ticaret ilişkisi oluşmuş zaten 3 bin fiyat çekti yapim aşamasında şuan

malını mülkünü sosyal medyada çok duyurma derim :D her ay 50 binlik iş veriyorsanız araba bozuldu bile deme faturalarına arasında kaybolur zaten senin focusun tamir masrafı 

tarihinde Ali Gök tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Baver Yazar
3 saat önce, Tahir İlter yazdı:

Burada bahsetti ama gözden kaçtı galiba :)

Aynen hocam özellikle bahsettim

3 saat önce, Ali Gök yazdı:

malını mülkünü sosyal medyada çok duyurma derim :D her ay 50 binlik iş veriyorsanız araba bozuldu bile deme faturalarına arasında kaybolur zaten senin focusun tamir masrafı 

Babam hayatı ögrenmen gerekiyo falan filan diyo pek şımarık yetistirmiyo acikcasi yani yaşım 22 şimdilik focus yeter diyo 25 yasina gel bmw alalim diyo kademe kademe :D

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...