İçeriğe Yönlendir

Passat - B6 Variant 1.4 TSI DSG

Halit Bebek

Recommended Posts

Metin Akbal

Totem falan değil abi dünya malı amenna ama bu kadar kem göz, nazar, çekememezlik olamaz, olmasın da.
Buraya araçlarımızı şekil yapmak için değil, dostlara fikir olsun, yönlendirelim diye paylaşıyoruz...

Allah bende olanin full unu olmayana nasip etsin de gozu kalmasin insanlarin :) Ama yok yine bizdeki goze gelir.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Halit Bebek

Merhaba

Bir suredir haberlerde de var olduğu uzere, en azindan diyerek sag tarafa yeni ekledigimiz eksoza susturucu taktik. Polis yazacaksa yazar zaten, o ayri...

Bunun disinda bir suredir port bagaj kovaliyordum. Hem aksesuar hem de işlevsel olsun diye...

Daha onceki araçlarımda da kullanmistim. Hapro marka kullanisli ve kaliteli.

Hapro Carver 6.5 PF modeli. 430 litre. 192x80x42cm ebatlarinda Hollanda menseili urun. 2.el olarak aldim.

Yaz tatilime 1 ay var ama düşmüşken kacirmayim dedim. Bu mallar istesen satilmaz arasan uymaz, bulunmaz.

Ben yuk tasiyacak bir port bagajdan ziyade estetik de olacak bir bagaj ariyordum. Mevcut tavan barlarina yatay ara atki barlari universal tipte almistim. Duz boru olarak yatay varlar ekstra cikinti yapiyorlar ve port bagajin daha da yukarda durmasina sebep oluyorlar. Bu biraz da stabiliteyi bozuyor.

Takmasi cok kolay. Premium fit dedikleri sabitleme aparatlari bagajin icinden yatay barlara siktirma yoluyla cevrilerek kolayca takiliyor.

Surus izlenimlerimi daha sonra aktaracagim.
114e53a64c6245d4444889c95963f4a8.jpg7be2f1a6e85c53010aae2ef12ee349e4.jpg9a2c76ddf0d2994aa3416ba5636bc2bd.jpg

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Ozlem Kaya

Halit zaten her zaman gorsellige onem verdigini biliyoruz, S&W yi bana sevdirdin, cok farkli bir tarz oldu kafamda. Port bagajin da, tarzina uymus, gule gule kullan.

Agirligi ne kadar ? 430lt resmen ikinci bagaj, ben bu kadar genis hacimli olduklarini bilmiyordum, suruse etkileri nasil olacak acaba[emoji849]

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Halit Bebek
Halit zaten her zaman gorsellige onem verdigini biliyoruz, S&W yi bana sevdirdin, cok farkli bir tarz oldu kafamda. Port bagajin da, tarzina uymus, gule gule kullan.
Agirligi ne kadar ? 430lt resmen ikinci bagaj, ben bu kadar genis hacimli olduklarini bilmiyordum, suruse etkileri nasil olacak acaba[emoji849]

Tesekkurler Özlem.

Kendi agirligi 18 kilo. Maksimum yukleme kapasitesi 75 kilo. Izin verilen maks.hiz 130 ķm/sa. Bu bagajlarin yakita etkisi yuzdr 10 ila 20 arasi degisir. 130 hiz konusu en ust perdeden. Bagaj yuzeyi parlak boyali oldugu icin ve altinda boyuna kanallar olduğu icin ruzgar direnci az olan modeller.

Yanal ruzgarlar ve sw araclar zaten daha cok etkilenirler. Port bagajla bu etki artacaktir. Ben hizi sevmedigim icin sorun degil acikcasi.

Bagaj hacmi ebatlarla ilgili tabi. Bu kadar uzun olmasini varianta uygun olmasi ve estetik durmasi icin sectim. Port bagajda hacimli ama hafif malzeme istiflemeli.

Ben de cadir piknik malzemeleri semaver ve bilimum malzemelerimi dolduracagim :)

Ilgine tesekkurler tekrar.

Bu arada gecmis olsun ;)
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Asla ilgimi çekmeyen bir işlem olmuş bu :)

Tatil dönüşü sökmen dileği ile, Hayırlı olsun  :p

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Halit Bebek

Merhabalar.

Bir süredir yazamamıştım.

Is güç derken memlekette izinde biraz soluklandık.

Olta balık, çadır kamp, köy ve deniz iyi geldi doğrusu...

Bu süreçte passat ile bolca geziyoruz.

Bir de video klip yaptım:)

06059dd03655d594b2fdddc8046e3166.jpgbe14c5737858f8d6841dd08efe58113a.jpgc1fd50449b6797173b0290b4da3d3da5.jpged5ca9a4ff0129e6689ed58b3803e707.jpgccfaa798a18fe629c7e71515347973ab.jpg7bcd32a4e72ecc971062db2d9c157051.jpg774156394a85e7cf0362e4597d47200d.jpgaef03b38fb92b7c01eb22d87c4b1673d.jpg
  • Beğen 10
Yorum bağlantısı
Selim Kaya

On 16.08.2017 at 00:36, Halit Bebek yazdı:

Merhabalar.

Bir süredir yazamamıştım.

Is güç derken memlekette izinde biraz soluklandık.

Olta balık, çadır kamp, köy ve deniz iyi geldi doğrusu...

Bu süreçte passat ile bolca geziyoruz.

Bir de video klip yaptım:)

ed5ca9a4ff0129e6689ed58b3803e707.jpg

Araba dibime kadar gelmiş :) Şalpazarı yoluna inen arka yol değil mi burası? Hala köyde misiniz?

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Halit Bebek

Araba dibime kadar gelmiş [emoji4] Şalpazarı yoluna inen arka yol değil mi burası? Hala köyde misiniz?
Evet. Korkuthan koyu ana yolu ile Kutluca koyu arka yolunun kesistigi yer.

Tapatalk bildirimleri gelmiyor uzunca bir suredir. Mesajinizi yeni gordum.

Eylul basinda döndüm.

Selamlar

https://hbebek61.wixsite.com/bebekscarmaniac
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Gök

herşey süper olmuş da o tavandaki tabut gibi şey hariç :D   ben çok güvensiz buluyorum o bağajları hayırılısı. araba ateş ediyor yalnız

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Halit Bebek
herşey süper olmuş da o tavandaki tabut gibi şey hariç [emoji3]   ben çok güvensiz buluyorum o bağajları hayırılısı. araba ateş ediyor yalnız
Limitler kaldiginiz surece sikinti yok vallahi. Ben birkac modeli farkli araclarimda tecrube ettim.

Ilginize tesekkurler
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Bir saat önce, Halit Bebek yazdı:

Limitler kaldiginiz surece sikinti yok vallahi. Ben birkac modeli farkli araclarimda tecrube ettim.

Bir ara sökülmüş gibi gördüm sanki :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Halit Bebek

Bir ara sökülmüş gibi gördüm sanki [emoji4]

Evet. Soktum abi.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selim Kaya
5 saat önce, Halit Bebek yazdı:

Evet. Korkuthan koyu ana yolu ile Kutluca koyu arka yolunun kesistigi yer.

Tapatalk bildirimleri gelmiyor uzunca bir suredir. Mesajinizi yeni gordum.

Eylul basinda döndüm.

Selamlar

https://hbebek61.wixsite.com/bebekscarmaniac

Bende Eylül başında ayrıldım :) Kısmetse seneye görüşürüz inşallah...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Halit Bebek

Bende Eylül başında ayrıldım [emoji4] Kısmetse seneye görüşürüz inşallah...
Somestr de giderim yine buyuk ihtimal..siz nerdesiniz su an?
Yorum bağlantısı
Selim Kaya
1 dakika önce, Halit Bebek yazdı:
7 dakika önce, Recep Selim Kaya yazdı:

Bende Eylül başında ayrıldım emoji4.png Kısmetse seneye görüşürüz inşallah...

Somestr de giderim yine buyuk ihtimal..siz nerdesiniz su an?

Çanakkale 'deyim ben. Kutluca damadı oluyorum :) Ekstra bir durum olmazsa bayramdan bayrama gidiyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Halit Bebek

Çanakkale 'deyim ben. Kutluca damadı oluyorum [emoji4] Ekstra bir durum olmazsa bayramdan bayrama gidiyorum.
Hmm. Canaklalede nerde? Isim geregi sikca gidiyorum bu ara...
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selim Kaya
Şimdi, Halit Bebek yazdı:
1 dakika önce, Recep Selim Kaya yazdı:

Çanakkale 'deyim ben. Kutluca damadı oluyorum emoji4.png Ekstra bir durum olmazsa bayramdan bayrama gidiyorum.

Hmm. Canaklalede nerde? Isim geregi sikca gidiyorum bu ara...

Merkez... İŞKUR 'da çalışıyorum. Beklerim her zaman.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Halit Bebek

Uzun suredir aklımdaki bir projeyi daha hayata gecirdim. Emegi gecenlere tesekkurler.

Aliexpressten dimmer fonksiyonlu led gündüz fari ozellikli sinyalleri montajladik.

Asagida videosunu izleyebilirsiniz.

Satin alma linki:

Osmrk led drl daytime running light with auto dim/OFF control turn light on/off switch for Volkswagen VW Passat B6 R36 3C
http://s.aliexpress.com/6zuERraM
(from AliExpress Android)
b03037d40cbb69995143358ce5516b87.gif
  • Beğen 5
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...