İçeriğe Yönlendir

Focus 2 - Kilometre İbresi Sıkıntısı

İsmet Keçik

Recommended Posts

İsmet Keçik

Arkadaşlar merhaba arkadaşımın 2006 ghia aracına anlık gösterge ve hızlanınca otomatik kapı kilitlemesini açtık daha sonra araç sürekli kontak açıkken 7-8 km göstermeye başladı ne yaptıysak olmadı tekrar eski ayarlara getirdik olmadı test menü den sıfırladık olmadı kaldı böyle hayır başka ayarda yapmadık. Akü söküp bekledik olmadı. Hiç bir yerde de bilgi bulamadık yolda giderkende test menüdeki dijital göstergeden yaklaşık 13 km fazla gösteriyor. Ama kontak kapatılınca sıkıntı yok.d264dba16d581ad9fd5937e052dfbb1c.jpg

999bd9470d98f72b19a0fd24e72ff7fb.jpg

Yorum bağlantısı
Harun Kocaçalışkan

ibreniz dururken de sıfır göstermiyor gibi geldi bana.

Yorum bağlantısı
İsmet Keçik

Zaten dururken göstermiyor bir tek kontak kapanınca Sıfıra iniyor kontak açılınca çalıştırmasakta biraz yukarıya çıkıyor

Yorum bağlantısı
Necat Ertan

Ilk defa böyle bir sorun ile karşılaştim. Imkan olsa da gösterge değişikliği yapsanız. Göstergenin kendisinde bir sorun olup olmadığı belli olur.

Yorum bağlantısı
Harun Kocaçalışkan

gps kaç gösteriyor.

Yorum bağlantısı
İsmet Keçik

Ya gps i falan bilmemde dururken 7-8 km göstermesi garip tabi kontak açıkken çalışsada çalışmasada birtek kontak kapalı iken normal.

Yorum bağlantısı
İsmet Keçik
Gauge teste araç duruken digital rakam kaç

Normal sıfır
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

İbrede manuel bir arıza var demek. Tesadüftür olabilir

Daha iyi artık 240basar araba İbrede :)

Yorum bağlantısı
İsmet Keçik

Vallahi bende anlamadım ha çok sıkıntı yaratmıyor sonuçta ibreler çalışıyor fakat niye dururken fazla gösteriyor bunu anlamadık

Yorum bağlantısı
Adnan Çakır

Akü voltajını ölçtürün benim 2006 da da benzer bir sorun olmuştu .

Yorum bağlantısı
Ersin Özkaya

Bir kere bende de boyle olmustu ama nasil.oldu ise duzelmisti tekrar.nasil oldugu hatirlamiyorum.

Yorum bağlantısı
İsmet Keçik
Akü voltajını ölçtürün benim 2006 da da benzer bir sorun olmuştu .

Düşük mü geliyordu yüksek mi yani yüksek gelme ihtimali zayıf ama yinede bilmiyorum sizdeki sorun neydi peki
Yorum bağlantısı
Adnan Çakır

Akü bitmek üzereymiş bir iki hafta sonra da aküyü degistirdim , yenisi takıldıktan sonra da bir kaç sefer yaptı düzelmişti sonra da sattım zaten .

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Gauge menü doğru gösteriyorsa. Gösterge arızasıdır.
Yine de servise bi sorun derim. Belki IDS ile resetleme yapılabilir.

Yorum bağlantısı
İsmet Keçik

Araç çalışmazken akü 12 v çalışırken 14.4 v civarı normal gibi geldi

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...