• Duyurular

  • Mehmet Ozyurek

   Tapatalk İmzalarımızı Lütfen Kapalı Tutalım   10-04-2017

   Merhaba Arkadaşlar Tek tek uyarı yapmak hem yorucu oluyor hem de yakışmıyor. Lütfen tapatalk imzalarımızı kapalı tutalım. Saygılar    
  • Mehmet Ozyurek

   Gearbest Sponsorluğu Hakkında   18-04-2017

   Bildiğiniz gibi Gearbest ile bir sponsorluk anlaşmamız vardı. Ancak yılbaşından beri sorumluluklarını yerine getirmedikleri ve tanıdığımız süre içinde de olumlu bir dönüş yapmadıkları için anlaşmamız tarafımızca fesh edilmiş olup, forumumuzla hiç bir bağları kalmamıştır. 
Halit Demir

Otomatik vites r ye alinca gelen sarsilma

Bu konuda 4 ileti var

Yeni aldigim 1.4 otomatik getz aracimda vitesi r ye alinca 1 sn sonra bi ses geliyor birsey yerine oturuyor gibi sanki. D de veya baska viteslerde bu ses yok gecislerde sorun yok. N den veya p den r ye alinca bu ses geliyor hafif bi sarsintiyla birlikte. Bu neden kaynaklanabilir .sanzuman yagi degismis aracin . Aracin motor kulaginin siparisi verildi daha degismedi araci asiri titrettiginden dolayi sorunlu dediler kulak icin.

İletiyi paylaş


Link to post

Benim benzinli otomatik mondeo'dan biliyorum eğer kalkış veya geri vitese geçiş sarsıntılı ve hissedilir düzeyde ise gelecek için hayra alamet değil revizyona kadar gidebilir en mantiklisi çok vakit geçmeden ustaya gösterin en azında erken teşhis ile masrafları azaltabilirsiniz.

Hayırlı akşamlar.

1 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş


Link to post

Kulak bu soruna sebep olabilir.. Sonucu bizimle paylaşın lütfen Halit Bey. 

2 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş


Link to post

Aracin motor kulagi degisti titresimden eser kalmadi. R ye atinca gelen sarsinti nin otomatiklerin cogunda oldugu vites in yerine gecme sarsintisi oldugu nu soyledi ozel servisde ki calisanlar.2 ayri ustaya da dinlettim birbirinden habersiz ikiside ayni seyi soyledi

1 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş


Link to post