İçeriğe Yönlendir

Mondeo 4 - Radyo Sorunu - Görüntü Yok Ses Var

Ali ŞİMŞEK

Recommended Posts

Ali ŞİMŞEK

Buradan http://i.hizliresim.com/ld341k.jpg bakabilirainiz soruna boyle gozukuyor. Arac calistirdim fakat radyoda ses var goruntu isik yok ve direksiyon kumandasi islev goruyor fakat radyo acma kapama tusu haric hicbiri calismiyor sigorta olabilirmi dedim ancak cakmaklik vs. Calisiyor sorun ne olabilir sizce ??

Yorum bağlantısı
İsa Acar

Bir kere de benim başıma gelmişti Ali Bey, ben de tırsmıştım fakat kendiliğinden geçti aynı gün [emoji6]

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Uğur Çınar

Aynen ekran devresi yanmış olabilir benim teyp aylardır böyle alistim[emoji3][emoji3][emoji3]

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Sigorta değildir.

Radyo ön panelinde bir sorun var gibi.. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
ilhami Gülbitti

bu sorunu arada bir bende yaşıyorum, çözüm olarak radyoyu söktüm ve arkasındaki fişin yerine sabitleyen plastik kancanın kırık olduğunu tesbit ettim. bunu sıkıştırarak kapattım. Bayağı bir süre aynı sorunu yaşamadım. Bir süre sonra yine oldu (kasislere düşmek, ani firen ) arkadaki fiş ya yinelenmeli diye düşünüyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Ali ŞİMŞEK

UZUUUUN Bİ ARADAN SONRA CEVAP VERİYORUM AMA KUSURA BAKMAYIN İSA BEY'İN DEDİĞİ GİBİ OLDU ERTESİ GUN DUZELDİ TEKRAR DA YASAMADIM BUGUNE KADAR..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İsa Acar
UZUUUUN Bİ ARADAN SONRA CEVAP VERİYORUM AMA KUSURA BAKMAYIN İSA BEY'İN DEDİĞİ GİBİ OLDU ERTESİ GUN DUZELDİ TEKRAR DA YASAMADIM BUGUNE KADAR..

Geçmiş olsun [emoji6]
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...