İçeriğe Yönlendir

Cam filmi mi - Bod perde mi ?

Okan Tansel

Bol perdemi-cam filmimi  

39 oy

Bu ankete oy verme veya sonucunu görme izniniz yok Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Okan Tansel

Merhaba arkadaşlar kararsız kaldım . Dacia'ya sadece arka camlara filim mi çektirmeli yok bod perdemi alınmalı siz olsanız hangisini yapardınız.

Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Onaylı olması şartı ile film, diğer durumda perde tavsiye ederim

Yorum bağlantısı
M.Fatih Yüce

C-max'i aldığımda klima performansından hiç memnun değildim.Sunroof olması ve camların çokluğu nedeni ile istediğim soğutmayı ilk yaz vermeyince araştırmalarım neticesinde Uv korumalı film yaptırmıştım ve çok faydasını gördüm.10 sene oldu kullanıyorum hala çok kaliteli ve sorunsuz iş görüyorlar.LLumar ın en açık renkli pahalı serisiydi.10 sene önce 300 tl para vermiştim.C maxin fiyatı 3,3 kat artmış bu sürede ama film şu anda nerdeyse aynı kalmış sayılır 450 tl ön cam hariç hepsi.İlk seriside işinizi görür oda 250 tl.Camlara parça başı yapılırsa 50 tl alıyorlar.

Yorum bağlantısı
Ali Gök

cam filmi yap geç abi en kötüsü bile senin işini görür zaten 1 ay biniosun arabaya :biggrin:

• Beğen 7
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

bod perde uv yi engelemiyor, kol yanacaksa güneşte yanıyor. kaliteli gerçek film daha faydalı güneş yönünden.

film üstüne bod perde nefis oluyor

Yorum bağlantısı
Sertaç Karginer

Eski aracımda uzun süre bod perde kullandım çok kullanışlı güzel bir ürün yeni arabamın arka camlar kendinden karartmalı bunun kullanışı daha güzel geldi bana. Kaliteli bir cam filmi yaptır bence Okan'ım [emoji4]

Yorum bağlantısı
Tolga Erdem
49 dakika önce, Sertaç Karginer yazdı:

Eski aracımda uzun süre bod perde kullandım çok kullanışlı güzel bir ürün yeni arabamın arka camlar kendinden karartmalı bunun kullanışı daha güzel geldi bana. Kaliteli bir cam filmi yaptır bence Okan'ım emoji4.png

Aynı durum bende de oldu pod perde resmen cam iptal gibi oluyor.Cam filmi  yetersiz gibi kalırsa 5-10 liralık vantuzlu  perdeler cam filmi ile birlikte daha kullanışlı  olur. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak

Aynı araç, aynı renk. iki arkadaş aldık, benimki çizilmez filmli. Onunki orjinal haliyle duruyor. Yazın o pişiyor, ben serin serin geziyorum. Kesinlikle film diyorum. Arka taraf komple 3 numara, ön iki cam 2. Tavsiyem bu yönde.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ekin Güney
(düzenlendi)

ben arka camlarda 3 numara cam filmi on camlarda 2 numara kullaniyorum bagaj kapagi camina film cektirmedim bod perde taktim filmi sokmek gerekirse rezistanslara yazik olmasin☺

tarihinde Ekin Güney tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yasin Şimşek

Yeni yönetmeliğe uygun İzmir'de neresi yapıyor? Forum bornovanın orada 3m in yeri var.Önünden geçerken benimde aklıma geliyor hep yaptırmak.Bu arada bencede film

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hami Erışık

Yönetmelik bence bi 5 sene daha askıda kalır..bende izmirde gerçekten orjinal film takacak yer arıyorum..tavsiye..

Yorum bağlantısı
Ömer Türkşanlı

Abi kesinlikle cam filmi. Perde de var filmde bende perde hikaye

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tamer Topaç

Her ikisi de var ama işin gerçeği arka camlar sık sık kullanılacaksa sadece film yeterli. Ben de arka camlar kullanılmadığı için ikisi de keyifli.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ayhan Sırtıkara

Çocuk varsa perde kullanışlı olmuyor, sürekli sök-tak. Cam filmi kesinlikle.

Yorum bağlantısı
Ekin Güney
(düzenlendi)
9 saat önce, Yasin Mümin Şimşek yazdı:

Yeni yönetmeliğe uygun İzmir'de neresi yapıyor? Forum bornovanın orada 3m in yeri var.Önünden geçerken benimde aklıma geliyor hep yaptırmak.Bu arada bencede film

uckuyularda 1001 oto aksesuar fiyatlari biraz pahalidir ama kaliteli film ceker

tarihinde Ekin Güney tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ozlem Kaya

Okan Abı bod perde ben de düşündüm, çünkü film gece sorun olur diye kendi kullanımım açısından ama, sanırım cam filmi daha temiz iş. Ama ben onu da yaptırmadım. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erdoğan Temur

Selam,

LLumar ATC serisini öneririm.

Geçen sene yaptırdım.bütün yaz karadeniz ve ege de gezdim çok memmun kaldım.

önler 1 numara arkalarda çocuklar olduğu için 2 numara yaptırmıştım.

aşağıdaki linkte çok film özellikleri anlatılmış. TIKLAYINIZ

Yorum bağlantısı
Osman Bilgin

film, hatta ön cama bile, aracı satacağım için ucuz ön cam filmi yaptırmıştım çok faydası var, küçükken camdan büyüteçten bir şeyleri yakmaya çalışırdık ya ön camdan gelen sıcaklık benim burnu sürekli ıstakoz yapıyordu, film baya korudu.. arabayı satmayacaksan (şüpheliyim) ziebart ın ön cam filmi var, geçen sene 300 dü galiba, onu öneririm.. arkalara yanlara da sana uyan no larda film yaptır bence...

Yorum bağlantısı
Okan Tansel

Tüm tavsiye veren Arkadaşlar sonsuz teşekkürler. Çoğunluk üzerine Filimde karar kıldım .Arka camlar sadece yapılaca .Araç ta çocuk sehat etmeyeceği için  sıkıntı olmuyacak . . .bir kaç yer buldum .onları değerlendireceğim . :hohoho:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...