İçeriğe Yönlendir

Lacetti Bi-xenon + Bmw Angel Eye

Serdar Güngör

Recommended Posts

Sani Gerşon

Yapmak istemediği için böyle bir söz sarf etmiş olabilir. Ömer'in başına bu geldi diye herkesin başına gelebilir diyemeyiz. Yiğidi öldür ama hakkını ver demişler,Sonuç da hepimiz insanız hata yapabiliriz ama insanoğlu böyle 100 tane far yaparsın göze görünmez,1 far yapamazsın başına bela olur.Bence bu Oktay abi konusunu uzatmamak ve yerden yere vurmamak lazım.İstisnalar kaideyi bozmaz.

Serdar bey,
Ben yapmak istedi istemedi diye yazmıyorum ki bunlari? Oktay abi konusunu da uzattigim yok benim. X kisi de olsa, seytan isi deyip yapmamazlik yapar ama vergisiz calisirsa ikilemi sorgularim.
Daha genis aci ile düşünelim ;)
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Abi farlar çok janjanli olmuş, güle güle kullan. Heryerden ışık mercek fışkırmış, malzeme boldu galiba :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serdar Güngör
2 saat önce, Sani Gerşon yazdı:

Serdar bey,
Ben yapmak istedi istemedi diye yazmıyorum ki bunlari? Oktay abi konusunu da uzattigim yok benim. X kisi de olsa, seytan isi deyip yapmamazlik yapar ama vergisiz calisirsa ikilemi sorgularim.
Daha genis aci ile düşünelim ;)

Bu sözünü forumda aktif olarak bu işi yapanlara da bu ikilemi umarım sorgularsın ;)

2 saat önce, Köksal Yılmaz yazdı:

Abi farlar çok janjanli olmuş, güle güle kullan. Heryerden ışık mercek fışkırmış, malzeme boldu galiba :)

Far komple mercek oldu :) Biraz arab yağı bol bulunca.... Benim far işi de ona döndü :D

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
20 dakika önce, Serdar Güngör yazdı:

Bu sözünü forumda aktif olarak bu işi yapanlara da bu ikilemi umarım sorgularsın ;)

Forumda aktif olarak bu işi yapanlar şeytan işi deyip bu işlemi gerçekleştirmezse, tabii ki onları da sorgularım :)

Yorum bağlantısı
Serdar Güngör
Bir saat önce, Sani Gerşon yazdı:

Forumda aktif olarak bu işi yapanlar şeytan işi deyip bu işlemi gerçekleştirmezse, tabii ki onları da sorgularım :)

Bu ve buna benzer bir söz sarf etmediği sürece vergi muhabbeti yapmayacaksın yani ?

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
18 dakika önce, Serdar Güngör yazdı:

Bu ve buna benzer bir söz sarf etmediği sürece vergi muhabbeti yapmayacaksın yani ?

Dediğim gibi, geniş açı ile bakmıyorsunuz. İki mesaj evvel bunun açıklamasını yaptım zaten Serdar bey.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 5 ay sonra...
Emre Şimşek

Arap merceği bol bulunca sinyale dahi mercek takarmış. Konu kaynamış görememişim abi zamanında :)

Farları gözümü almaktan ziyade fotokopi makinesinin ışığı gibi torpidomdan içeri sızarsa anlayacam ki senin araban geliyor :D

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Serdar Güngör
Bir saat önce, Emre Şimşek yazdı:

Arap merceği bol bulunca sinyale dahi mercek takarmış. Konu kaynamış görememişim abi zamanında :)

Farları gözümü almaktan ziyade fotokopi makinesinin ışığı gibi torpidomdan içeri sızarsa anlayacam ki senin araban geliyor :D

İnşallah Allah sana da nasip etsin bi-xenon :D

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...