İçeriğe Yönlendir

Mondeo Mk4 - Halojen Ampul Yerine Led

İhsan Yıldırım

Recommended Posts

İhsan Yıldırım

Arkadaslar merhaba

Bugun niken h7 6000 led ampul aldim fari soktum ampulu cikardim taktim ama sabitleyemedim sallaniyor bosta duruyor simdi bunu nasil sabitleyebilirim ? Daha once takan varmidir ? Donusturucu aparat vs bisey almammi gerekiyor ?

Son olarak takamazsam h7 ledi uzunlara takabilirmiyim ? Valla urun elimde kaldi yardimci olursaniz cok sevinirim :)

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Eski çıkan ampülü sabitleyen tel benzeri mekanizmayı led ampül e takamadınız mı

Yorum bağlantısı
İhsan Yıldırım
(düzenlendi)

Led in arkasi cok buyuk o plastik imkani yok oraya takilmaz 

263508817_0.jpg

Urun bu kablosu ayri olarak plastik kisma takiliyor 

Yanlis birseymi yapiyorum acaba ?

tarihinde İhsan Yıldırım tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ömer Türkşanlı

Yurtiçinde satılan tiplerden mi?
Bunlar iri tip epey, püsküllü olsa her türlü sığardı

Yorum bağlantısı
İhsan Yıldırım

Hocam puskul arka taraf sigmadigi zaman ise yariyor diye biliyorum arka kapagin kapanmasinda sikinti yok sadece sabit durmuyor :) sallaniyor

Yorum bağlantısı
Ali Gök

kısalara takınca zaten aydınlatmicakki halojen kadar . amacınız yolu daha iyi göremek mi yoksa aracın görüntüsümü

ben kısa zaman önce denedim aydınlatması zayıf kalıyor tekrar uzuna aldım . bence uzunlara takın derim

Yorum bağlantısı
İhsan Yıldırım

Araştırdım ve vazgeçtim şimdi sorun şu h7 led ampulu h1 soketine nasıl takabilirim :)) elimde kalmasın bari uzunlarda kullanıyım kısalarada xtreme +130 alırsam birde fark ayarı yaptıkmı tamamdır diye düşünüyorum? 

9 saat önce, Ali Gök yazdı:

kısalara takınca zaten aydınlatmicakki halojen kadar . amacınız yolu daha iyi göremek mi yoksa aracın görüntüsümü

ben kısa zaman önce denedim aydınlatması zayıf kalıyor tekrar uzuna aldım . bence uzunlara takın derim

Ali bey h7 yi uzunlara takabilirmiyim ?

Yorum bağlantısı
Ali Gök
29 dakika önce, İhsan Yıldırım yazdı:

Araştırdım ve vazgeçtim şimdi sorun şu h7 led ampulu h1 soketine nasıl takabilirim :)) elimde kalmasın bari uzunlarda kullanıyım kısalarada xtreme +130 alırsam birde fark ayarı yaptıkmı tamamdır diye düşünüyorum? 

Ali bey h7 yi uzunlara takabilirmiyim ?

Mondeonun uzunları h1 mi h7 mi bilmiyorum. h7 ise sığarsa içine takılır tabi 

Yorum bağlantısı
İhsan Yıldırım
7 dakika önce, Ali Gök yazdı:

Mondeonun uzunları h1 mi h7 mi bilmiyorum. h7 ise sığarsa içine takılır tabi 

Uzunlar h1 bndeki h7 led yarın bir deneyelim belki olur

Yorum bağlantısı
Murat Öngür
(düzenlendi)

Sıcak silikonla veya çabuk kuruyan sprey japon ile yapıştır , ben öyle yaptım , mercek yuvasına oturmuyordu ! 

tarihinde Murat Öngür tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Celal Altan

Led ampul merceksiz farda karşıdakinin gözlerini alıyor. Lütfen dikkat edelim. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İhsan Yıldırım

Phlips diomand vision taktım kısalara uzunlarada c6 led taktım şuan memnunum kısalarda beyaz halojen ampul uzunlarda led .

far ayarlarımıda yaptırdım güzelce uzunlar şimşek etkili yolun ortasında gezen hanzolara sellektor yapınca nereye kaçacaklarını şaşırıyorlar artık tavsiye ederım kesinlikle

tabiki yerinde kullanmak lazım :) 

şuan ali expreste 55 tl türkiyede en ucuz 130 tl aynı marka

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...