İçeriğe Yönlendir

Malatya içerisinde bir shell istasyonundan mazot almam sonucu enjektörler arızalandı.

Bekir Memur

Recommended Posts

Ali Gök
8 saat önce, Gökhan Albayrak yazdı:

Hocam, afedersin ama sen ben ne anlarız bu işlerden. İnşaat biterse ülkenin ekonomisi batar, Allah saklasın. Demi ama. Hafriyat önemli.

Hocam inşaat devam etsin tabikide o beton mikserlerinede 100 le tamponun 1 karış arkasından sıkışık yolda gitme desinler ama. geçen florya sahil yolu takip mesafesi yok denecek kadar az tamponda gidiyordu az önümde başka bir arabanın  allah korusun çukur var diye frene dokunsa üzerinden geçer...

Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Ben ne zaman uzun yola gitsem, dpf sık sık devreye giriyor. Çünkü yol kenarındaki istasyonların çoğunun mazotu katkı dolu. Bizim burada da Köyceğiz tarafında bir Opet bir de Alpet istasyonu mimlidir. Bilenler uğramaz ama malesef çok işlek yer ve çok uğrayan oluyor..

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

5.sene olacak. Eski personelim ki geleceği çok parlak biri. Hafriyat katilleri yüzünden yarım insan olarak yaşamını idame ettiriyor. Sürücü serbest şirket tam gaz çalışmaya devam.. Bende işletmeciyim. Kapitalist düşünce ile konuşayım benim zararım ne olacak

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Shell zamanı dolan bayilerin bayiliklerini uzatmıyor. İşletmelerini kendisi alıyor. İşletmesini kendi yaptığı yerlerde sıkıntı olacağını düşünmüyorum. Buna dikkat etmek lazım.

Yorum bağlantısı
Engin Kırtay

Totalde de focus araç için enjektörlerle ilgili sorun yaşadık ki araç için sıfırdan itibaren totalden yakıt alındı. Taşıtmatik olduğu için tüm alım kayıtları da mevcut. Ancak Yetkili servis ne yaptıysak bize arızanın yakıtından kaynaklandığını yazılı olarak vermedi. Sözlü olarak defalarca söylüyorlar ancak yazılı olarak veremiyorlarmış.

Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak
2 saat önce, Ali Gök yazdı:

Hocam inşaat devam etsin tabikide o beton mikserlerinede 100 le tamponun 1 karış arkasından sıkışık yolda gitme desinler ama. geçen florya sahil yolu takip mesafesi yok denecek kadar az tamponda gidiyordu az önümde başka bir arabanın  allah korusun çukur var diye frene dokunsa üzerinden geçer...

Olaya geniş bak, hangi polis inşaat şirketine yüklenip ceza kesebilir? İnşaatçıların kim yada kimlerden sırt aldıklarını bilmiyormuyuz? Ceza kesmeye çalışınca "büyüme durur" kimin lafı acaba? Az daha geniş bakın.

Yorum bağlantısı
Ali Gök
4 dakika önce, Gökhan Albayrak yazdı:

Olaya geniş bak, hangi polis inşaat şirketine yüklenip ceza kesebilir? İnşaatçıların kim yada kimlerden sırt aldıklarını bilmiyormuyuz? Ceza kesmeye çalışınca "büyüme durur" kimin lafı acaba? Az daha geniş bakın.

Ben siyasi olaylardan pek anlamam hocam lakin tamponumda beton mikseri 100 le geliyorsa bundan rahatsız olurum . 

Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak

Fazla siyasete girmemek en iyisi ;)

İnsanın rahatsız olduğu çok şey var, biri de tamponda beton mikseri olsun.

Yorum bağlantısı
Oğuzhan Polat
Şimdi, Ali Gök yazdı:

Ben siyasi olaylardan pek anlamam hocam lakin tamponumda beton mikseri 100 le geliyorsa bundan rahatsız olurum . 

Beton mikserlerine sıkı denetim gelmesi şart yok saat ile çalıyorlar betonun yetişmesi falan hiçbiri insan hayatından önemli değil.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...