İçeriğe Yönlendir

S Max - Genel Bilgi, Soru-Cevap

Köksal Yılmaz

Recommended Posts

Köksal Yılmaz
3 dakika önce, Emrullah Aydoğdu yazdı:

Aynı dertten bende de var. Mandalın iki tırnak yerine aynı anda basıp bi taraftan da kapağı kaldırarak açabiliyorum. Normalde amortisörlü mü açılıyor onu bile bilmiyorum. Hareket halindeyken telefon konulabilecek tek sabit yer gibi. Sıfırı 300 lira falan.

Parça mı kırılıyor içinde(tamiri mümkün mü yoksa illa ki yenilemek mi gerekir)?

Yorum bağlantısı
Emrullah Aydoğdu
Şimdi, Köksal Yılmaz yazdı:

Parça mı kırılıyor içinde(tamiri mümkün mü yoksa illa ki yenilemek mi gerekir)?

Mandalın ayakları kırılmış sanki. Nasıl çalıştığını hiç bilmiyorumki :biggrin:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
Şimdi, Emrullah Aydoğdu yazdı:

Mandalın ayakları kırılmış sanki. Nasıl çalıştığını hiç bilmiyorumki :biggrin:

Bi ara güzelce söküp incelemeli, tırnağı kırıksa magnet/mıktanıslı bir çözüm buluruz ;)

Yorum bağlantısı
Hasan Ekşi

Üst torpido, Açma mandalına Basınca kendiliğinden açılıyor. Eğer Açma mandalının tırnakları kırılmış ise (kronik sorun çoğunluğu kırık)  torpido hep açık kalmalı. kalmıyorsa torpido menteşelerindeki yay çıkmıştır yada o yayı gergin tutarak kaldırmaya yarayan plastik kırılmıştır. Benim araçta hem menteşelerin plastiği hemde mandal kırılmıştı ondan tamir olmadı yenisini aldım kurtuldum torpidonun sadece rengi tam tutmamıştı onuda spreyle siyaha boyadım oldu. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Eren Gökmen

Eger focustaki gibiyse, benimkininde tirnagi kirilmisti ve hep acik kaliyordu. Ben de söktüm. Arka kisimda yay vardi bir tane onu cikardim. Kullanmiyordum yani. Acmasi zor oluyor. Arasina birsey sokup kaldirarak acabiliyordum. Zaten onceden de kullanmiyordum toplasan 10 kere acmadan kirilmisti.

Forumda tamir edenler var. Konular var...

Yayi cikardiktan sonra mentese falan takilmayacaksa, acmasi kolay olsun diye uzerine guzel kucuk biblo gibi bir sey yapistirilirsa ondan tutarak acmasi kolay olur

Yorum bağlantısı
Emrullah Aydoğdu
6 dakika önce, Hasan Ekşi yazdı:

Üst torpido, Açma mandalına Basınca kendiliğinden açılıyor. Eğer Açma mandalının tırnakları kırılmış ise (kronik sorun çoğunluğu kırık)  torpido hep açık kalmalı. kalmıyorsa torpido menteşelerindeki yay çıkmıştır yada o yayı gergin tutarak kaldırmaya yarayan plastik kırılmıştır. Benim araçta hem menteşelerin plastiği hemde mandal kırılmıştı ondan tamir olmadı yenisini aldım kurtuldum torpidonun sadece rengi tam tutmamıştı onuda spreyle siyaha boyadım oldu. 

Baaddin "Sadece aynen diyerek yüzyıl yaşarım" derdi. Aynen öyle olmuş bizimkisi de

Yorum bağlantısı
Hasan Ekşi
Bir saat önce, Emrullah Aydoğdu yazdı:

Baaddin "Sadece aynen diyerek yüzyıl yaşarım" derdi. Aynen öyle olmuş bizimkisi de

Aynen:bravo:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Yanar

Buradan 100tl ye almıştım.Arayıp doğrudan iletişim kurun tedarik ederler muhtemelen.

Yorum bağlantısı
Emrullah Aydoğdu
11 saat önce, Mustafa Yanar yazdı:

Buradan 100tl ye almıştım.Arayıp doğrudan iletişim kurun tedarik ederler muhtemelen.

Renk olayını çözebildiniz mi?

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Bagajdaki ufak gözden şöyle bir zincir çıktı, nedir, ne işe yarar ki?

1197646a742e89f0d1ed6fc665f95a38.jpg

Yorum bağlantısı
Mustafa Yanar

Tüm gizli bölmeleri keşfettin mi.2. Sıra ayak altı sağ ve solda, en arkada stepne yerinde, 3.sıra sol arka kol dayama yerinde, far açma kapama altında gizli bölmeler var.Bazılarında koltuk altında da bölmeler oluyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emrullah Aydoğdu
47 dakika önce, Mustafa Yanar yazdı:

Tüm gizli bölmeleri keşfettin mi.2. Sıra ayak altı sağ ve solda, en arkada stepne yerinde, 3.sıra sol arka kol dayama yerinde, far açma kapama altında gizli bölmeler var.Bazılarında koltuk altında da bölmeler oluyor.

Sizde de stepne yok değil mi?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
Sizde de stepne yok değil mi?

Bende hem stepne yok hem de kompresörü araklamışlar.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emrullah Aydoğdu
20 dakika önce, Köksal Yılmaz yazdı:

Bende hem stepne yok hem de kompresörü araklamışlar.

Fena çok fena. kompresör kurbanda çok işe yarıyor:D:D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
Fena çok fena. kompresör kurbanda çok işe yarıyor[emoji3][emoji3]

50 lt kompresör vardı bende de arabada gitmez, sattım zaten :)

Arka sol koltuk tam arkaya gitmiyor biyere takılıyor ama bulamadım. Diğerlerinden 1 kademe ileride kalıyor. Katlanmada sorun yok.
Yorum bağlantısı
Emrullah Aydoğdu
16 dakika önce, Köksal Yılmaz yazdı:

50 lt kompresör vardı bende de arabada gitmez, sattım zaten :)

Arka sol koltuk tam arkaya gitmiyor biyere takılıyor ama bulamadım. Diğerlerinden 1 kademe ileride kalıyor. Katlanmada sorun yok.

Bende bi sıkıntı yok. 7 kişilik miydi sizinki? İanı bile tam göremedik hemen aldınız maşallah

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Bagajdaki ufak gözden şöyle bir zincir çıktı, nedir, ne işe yarar ki?

1197646a742e89f0d1ed6fc665f95a38.jpg

Labrador tasması?
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
Bende bi sıkıntı yok. 7 kişilik miydi sizinki? İanı bile tam göremedik hemen aldınız maşallah

Evet 7 kişilik ptesi ilana girdi salı öğlen aldım işte. Bulunca kaçırmayayım dedim. Hala arada bakıyorum s max ilanlarına alınacak araba yok gibi benim bütçe ile.

Labrador tasması?

Abi tüy, iz vs görmedim ama bilemeyiz tabi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Yanar

Bozuk para falan sıkışmıştır.Dikkatli bakın.Ya da paspas vs girmiştir.Kompresörü araklamışlar aynen.Zamanım olmadığı için arabam bölümünde tanıtamadım.Yaz tatilini bekliyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
Teyp kodu torpido gözünde, arabanin kitapciginda, teybin yan tarafinda, gunesligin altinda olabiliyor.

Şoför güneşliğinin kapağının altında imiş

a2623264a218ca76ca5f6ff989eaed5b.jpg
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...