İçeriğe Yönlendir

Tourneo Courier - Kapı Arka Taraftaki Hoparlör hk.

recep turgut

Recommended Posts

recep turgut

tourne courier titanyum ön kapı ve arkadaki hoparlörleri değiştirmek istiyorum tavsiyesi olan varmıdır.marka ve boyutları çapı nedir.

geri görüş kamerası.yada park sensörümü.tavsiye edersiniz.park sensörü için servise gittim sonradan takılma için tavsiye etmiyor.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

park sensörü.. tavsiye edilmeme söylemi gibi absürd bir şey duymamıştım iyi oldu bu :D taktırın bişicik olmaz. sesli mt. söyleyenler çok işe yarıyor sensöre göz teması harcamadan geri park çok rahat

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek
11 saat önce, recep turgut yazdı:

tourne courier titanyum ön kapı ve arkadaki hoparlörleri değiştirmek istiyorum tavsiyesi olan varmıdır.marka ve boyutları çapı nedir.

geri görüş kamerası.yada park sensörümü.tavsiye edersiniz.park sensörü için servise gittim sonradan takılma için tavsiye etmiyor.

Mesajınız taşınmıştır.

Bir de hoparlörle ilgili fotoğraf olursa daha kolay bulursunuz sanırım, kolay gelsin.

Yorum bağlantısı
Okan Tansel
Bir saat önce, Doğuş Bağ yazdı:

kurye titanium da park sensörü yokmuymuş?

cık yok plus haricinede yok bendede hediye etiler taktılar.

Yorum bağlantısı
Misafir
Şimdi, Okan Tansel yazdı:

cık yok plus haricinede yok bendede hediye etiler taktılar.

hadi ya valla var sanıyodum ben abi 

Yorum bağlantısı
Okan Tansel
(düzenlendi)
13 saat önce, recep turgut yazdı:

Geri park sensörü takın yurt dışında orjinal kalitesinde olan boncuk sensorlar var.lakin ben artık şunları kullanıyorum .iki aracımada takıyorum birinin montajı aşamasındayım konusunda paylaşacam birinide sipariş çektim geliyor. tavsiyem budur.hem sensör hemde kamera ve ekranda kalan mesafeyide gösteriyör sesli ikazda var cillop tek alet çift iş.

YDNoGD.jpg

4 dakika önce, Doğuş Bağ yazdı:

hadi ya valla var sanıyodum ben abi 

ben onuların yerine bu uygulamayı yapıyorum şimdi hem çok ucuz hemde kaliteli

tarihinde Okan Tansel tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Cavit Çırakoğlu

Park sensörü tavsiye etmeme işi enteresan burada servis 125 TL'ye takıyor. Zaman bulup taktiramadik.

Yorum bağlantısı
Okan Tansel

ikisi bir arada olan delmeden , kırmadan kurula bilecek bir sistem varken. nenen sadece sensör tercih edelim ki.

Yorum bağlantısı
Özgen Acar
27 dakika önce, Okan Tansel yazdı:

ikisi bir arada olan delmeden , kırmadan kurula bilecek bir sistem varken. nenen sadece sensör tercih edelim ki.

ekran aldın mı abi aldıysan nerden aldın :)

Yorum bağlantısı
Okan Tansel

Aldım kardeşim ülkemizde uygun birtane bulmuştum aldım courier için ekran ,sensörlü kamera,kablosuz verici alıcı yurt dışından yola çıktı .

Aliexspres. den aldım

Yorum bağlantısı
Cavit Çırakoğlu
(düzenlendi)
2 saat önce, Okan Tansel yazdı:

Aldım kardeşim ülkemizde uygun birtane bulmuştum aldım courier için ekran ,sensörlü kamera,kablosuz verici alıcı yurt dışından yola çıktı .

Aliexspres. den aldım

Okan bey sizde courier kaldı mı? Dacia ya olmaz ise satarsanız ben talibim.☺️

tarihinde Cavit Çırakoğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Okan Tansel
48 dakika önce, Cavit Çırakoğlu yazdı:

Okan bey sizde courier kaldı mı? Dacia ya olmaz ise satarsanız ben talibim.☺️

:D Abi ikiside duruyor. araçların .:hohoho::nazar:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...