İçeriğe Yönlendir

Sıfır Otomobile Kur Farkı Zammı Geliyor

Misafir

Recommended Posts

Necat Ertan

Devir eldekini tutma devri. Yap bakımını yola devam. Aslı dacia logan olan clio sümbül 73 bin, egea dizel 75 bin. Bu paralara bu arabalar alınmaz. Üstüne de herkesin gücü yetmez. Olsa bile almanın lüzumu yok. Bakalım daha neler göreceğiz.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Hakan Yavaş

Bmw de kur zaten 3,8 alıyorlar  daha ne kur farkı koyacaklarki...

Yorum bağlantısı
Ali Gök

clio 150 megan 250  talisman 400 olmalı. o zaman rahatlarız hep beraber :biggrin::D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fevzi Göktaş
2 saat önce, Bekir Çelik yazdı:

Sizce bu bahsedilen kur farkı konacaksa ne zaman konur? Nisan 15 mi mesela? Belirli bir tarih var mı?

DH'de, satışları canlandırmak için asparagas haber yapıldığı yorumları da az değil aslında.

Bayii de ki satış elemanına sorabilirsin.Haberleri vardır.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
M.Fatih Yüce

Arkadaşlar Ötv yada kur farkı fiyatlara zaten yansımış vaziyette. Açın fiyat listelerine bakın. Ellerindeki 2016 modeller tükenmeye başlayınca 2017 listelerindeki fiyatlar ile satışa başlanıldı zaten. % 20-30 arası nerdeyse her aracın liste fiyatı kasım aralaık fiyatına binmiş vaziyette.

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

İki tane satılık arabamız var. İkinci elde yaprak kımıldamiyor. 

Yeninin eskisi prim yapıyor sadece. Bize ekmek yok :p

Yorum bağlantısı
M.Fatih Yüce

Herkes 2016 dan bayilerde kalan araçların peşinde  :) takip edebildiğim kadarıyla bir çok markanın tek tük kaldı.Bu hafta onlarda biter.1 nisandan itibaren yeni listeler üzerinden satışa başlansada 10 gün kadar yaprak kıpırdamaz sonra kampanyalara başlarlar....

Yorum bağlantısı
Fevzi Göktaş

Bu kadar basit olmamalı, millet bu paraları kolay kazanmıyor? Bu fiyatlar düşmez bundan sonra. 41 yaşındayım benim için bu şartlar da sıfır araba almak artık hayal...

Yorum bağlantısı
Özgen Acar

ne zaman ki sektör durma noktasına gelir arabalar elde kalmaya başlar o zaman devlete ses etmeyen patronların aklı başına gelir

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir

Ben hiç üzülmüyorum artsın artsın. Bizim ülkede 3 yaşına gelince 100 bini geçince çöp oldu mantığı oldukça , sıfır fetişizmi oldukça hiç bi zam etkilemez. Yeme içmeden keser yine bayiide sıra bekleriz. Tüm bu paralara rağmen gidip araba almaya kalksak özellikle malum gruptan yine bekletirler.

Yorum bağlantısı
Recep Demirci

Hiç iyi değil fiyatlar arttıkça nasıl olsa sıfırı az insan alır düşüncesiyle 2. el çok yüksek km araç sahipleri bile fiyat artırma fikrine girecektir. Gerçi zaten şu an bile yüksek fiyatlar.

Allah yardımcımız olsun.

Yorum bağlantısı
Fevzi Göktaş

Bu araçlar bu gidişle 20bin olacak herhalde

.LyO43J.png

Not:Letgo da buldum. Tanimiyorum. Sakıncalı ise kaldırılabilir. 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...