İçeriğe Yönlendir

Trafik Sigortasında Tavan Fiyat

Burak Kara

Recommended Posts

Mehmet Ozyurek
9 saat önce, Sadık Taşyürek yazdı:

kesinlikle evet, bu gün trafik sigortamı yenilerken bıyıklı sigorta emmi de benim için aynısını söyledi.  :D

Hayırlı olsun abi.. Sürprizi de güzel oldu Allianz'ın :)

Sadık müşteriyi ayırdı ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Mehmet Ozyurek

Son durum... 

Bir çok şirket hala taksit vermiyor.

Sorgulama ekranında gelen fiyatlara poliçe almak pek mümkün olmuyor.. 

3000 lira ihtiyari mali mesuliyet ekleyip, karşılığında 100 lira prim ilavesi yaparak poliçeyi onaylayan şirketler var.

Allianz'da bu kervana katıldı ancak daha mantıklı girdi sisteme.. 

Müşteri seçiyor şöyle ki,  

Sigortalı yaşı uygun, ikameti uygun, indirimi uygun, araç tipi uygun ise ilan edilen fiyatlardan poliçeyi onaylıyor ve taksit veriyor

Bu kriterlerden biri eksik ise ama indirim oranı uzun yıllar sorunsuz ise onaylıyor ve taksit veriyor..

Kriterlerden ikisi eksik ise onaylıyor ve taksit vermiyor. ek teminat ilavesi ile taksitli hale getirmek mümkün oluyor. 

Kriterlerden bir kaçı eksik ise; yol yardımı, mini onarım, hukuksal koruma gibi teminatlardan birini ekleyerek poliçeyi onaylanabilir hatta seçilen ek teminata göre taksit yapılır hale getirmek mümkün oluyor.

Kriterlerin hepsi olumsuz ise iki ek teminat seçimi ile poliçeyi onaylanabilir hatta taksit yapılır hale getirmek mümkün oluyor.. 

Allianz'ın yaptığı daha adil geldi bana.. 

3000 lira ek teminat için 100 lira prim farkı isteyen var demiştim.. 

Allianz bu teminatları zaten 100 liraya satıyordu, trafik poliçesine de buna çok yakın rakamlar ile ekledi.

İhtiyacı olanlar değerlendirebilir..  

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan
Son durum... 
Bir çok şirket hala taksit vermiyor.
Sorgulama ekranında gelen fiyatlara poliçe almak pek mümkün olmuyor.. 
3000 lira ihtiyari mali mesuliyet ekleyip, karşılığında 100 lira prim ilavesi yaparak poliçeyi onaylıyor. 

Allianz'da bu kervana katıldı ancak daha mantıklı girdi sisteme.. 
Müşteri seçiyor şöyle ki,  
Sigortalı yaşı uygun, ikameti uygun, indirimi uygun, araç tipi uygun ise ilan edilen fiyatlardan poliçeyi onaylıyor ve taksit veriyor
Bu kriterlerden biri eksik ise ama indirim oranı uzun yıllar sorunsuz ise onaylıyor ve taksit veriyor..
Kriterlerden ikisi eksik ise onaylıyor ve taksit vermiyor. ek teminat ilavesi ile taksitli hale getirmek mümkün oluyor. 
Kriterlerden bir kaçı eksik ise; yol yardımı, mini onarım, hukuksal koruma gibi teminatlardan birini ekleyerek poliçeyi onaylanabilir hatta seçilen ek teminata göre taksit yapılır hale getirmek mümkün oluyor.
Kriterlerin hepsi olumsuz ise iki ek teminat seçimi ile poliçeyi onaylanabilir hatta taksit yapılır hale getirmek mümkün oluyor.. 
Allianz'ın yaptığı daha adil geldi bana.. 
3000 lira ek teminat için 100 lira prim farkı isteyen var demiştim.. 
Allianz bu teminatları zaten 100 liraya satıyordu, trafik poliçesine de buna çok yakın rakamlar ile ekledi.
İhtiyacı olanlar değerlendirebilir..  

Bana ne çıkacak abi şimdi 2 hafta sonra, taksit alabilecek miyim, rakam düşecek mi, hiç bir kusurum da olmadı şimdiye kadar
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Bana ne çıkacak abi şimdi 2 hafta sonra, taksit alabilecek miyim, rakam düşecek mi, hiç bir kusurum da olmadı şimdiye kadar

Al hele. Bakarız. Bi yol buluruz :)
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Erdoğan Temur

Geldi çattı trafik kasko yenileme zamanı.

Fiyatlar düşecek diyorlardı  yine yüksek teklifler geliyor anlamadım gitti şu işi. 

trafik geçen sene 632 bu sene kaza yok bişey yok 7.kademede 596

kasko 790 tl iken 980 tl oldu.

En uygun veren firmalar hangileri acaba?

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
1 saat önce, Erdoğan Temur yazdı:

En uygun veren firmalar hangileri acaba?

Önce yapanı bulmak gerek :)

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Her türlü kasko trafik halı kilim tiravıl irtibata geçiniz. :p

49 dakika önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Mercedes in ki geldi abi. 

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
14 dakika önce, Mustafa Tüfekçi yazdı:

Mercedes in ki geldi abi. 

Ne güzel :)

Yorum bağlantısı
Erdoğan Temur
1 saat önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

yapanı bulmak gerek derken, aynı sigorta firmasına farklı farklı fiyat verebilen acentalar mı var?

Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
5 dakika önce, Mert Yeldan yazdı:

Perşembe de bizim ki

Ceebeşi mi aldınız :D 

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
36 dakika önce, Erdoğan Temur yazdı:

yapanı bulmak gerek derken, aynı sigorta firmasına farklı farklı fiyat verebilen acentalar mı var?

Bu çok mümkün değil de.. 

Sigorta şirketleri bu fiyatlara yapmak istemedikleri için poliçelere ek teminatlar ekleyip fiyatı artırıyorlar.. Yada poliçe onaya düşüyor.. onay alınamıyor. Çok yüksek rakam isteniyor.. 

Yorum bağlantısı
Erdoğan Temur
24 dakika önce, Mert Yeldan yazdı:

Perşembe de bizim ki

Mert Allah kolaylık versin o zaman.

önceden teklif alırdım 15 gün aynı fiyat geçerli diyorlardı şimdi yarın bu fiyatı bulamazsınız diyorlar :) her an herşey olabilirmiş.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
45 dakika önce, Erdoğan Temur yazdı:

Mert Allah kolaylık versin o zaman.

önceden teklif alırdım 15 gün aynı fiyat geçerli diyorlardı şimdi yarın bu fiyatı bulamazsınız diyorlar :) her an herşey olabilirmiş.

Malesef çok saçma bir hal aldı bu iş :)

Acentelik mi yapıyoruz.. köşe kapmaca mı oynuyoruz.. Ne yaptığımız belli değil :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erdoğan Temur
(düzenlendi)
19 saat önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Malesef çok saçma bir hal aldı bu iş :)

Acentelik mi yapıyoruz.. köşe kapmaca mı oynuyoruz.. Ne yaptığımız belli değil :)

Sevgili acente danışmanı poliçeye çalıştığım firmanın A.Ş olduğunu ekledi ve 894 TL lik poliçe 629 TL ye düştü . Ben ŞOK.:shok:

tarihinde Erdoğan Temur tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan
Ceebeşi mi aldınız [emoji3] 

Evlerden ırak

Malesef çok saçma bir hal aldı bu iş [emoji4]
Acentelik mi yapıyoruz.. köşe kapmaca mı oynuyoruz.. Ne yaptığımız belli değil [emoji4]

Poliçemi yapmayan firma olursa hemen bir tutanak eşliğinde şikayette bulunuyoruz hazineye. Hem Poliçemiz bedavaya gelir hem de birilerinin canı yanar
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
2 saat önce, Erdoğan Temur yazdı:

Sevgili acente danışmanı poliçeye çalıştığım firmanın A.Ş olduğunu ekledi ve 894 TL lik poliçe 629 TL ye düştü . Ben ŞOK.:shok:

Aş çalışanı isen sıkıntı yok... Sompo mu ?

1 saat önce, Mert Yeldan yazdı:

Poliçemi yapmayan firma olursa hemen bir tutanak eşliğinde şikayette bulunuyoruz hazineye. Hem Poliçemiz bedavaya gelir hem de birilerinin canı yanar

Yapmıyorum demiyor kimse. 

"Lütfen Bekleyiniz" diyor.  

Yorum bağlantısı
Erdoğan Temur
24 dakika önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Aş çalışanı isen sıkıntı yok... Sompo mu ?

Yapmıyorum demiyor kimse. 

"Lütfen Bekleyiniz" diyor.  

evet a.ş çalışanıyım abi. sompodan. trafik + kasko totali birden 1400 lerden 1010 tl ye düştü.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...