İçeriğe Yönlendir

Megane 4

M.Fatih Yüce

Recommended Posts

Servet Aydın

gizli bir plan yapıp tekrar bir davet mi göndersek abi ocakbaşı buluşmamız var diye, bu arada aramızda kalsın ama Fatih abi duymasın 

Tamam. Saatleri ayarlayalım
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Muhtesem secim olmuş. Gule gule kullan abi, kazasız belasız inşallah :nazar:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Önder Özcan

Fatih abi hayırlı uğurlu olsun, çok beğeniyorum yeni meganeları.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ertan Alptekin

Hayırlı olsun abi, yazı çok güzel. Şu arabaya 160lik motor konsa sanırım rakipsiz olur...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hakan Bayrak

Renault şu yukardaki anlatımı reklamda kullansa diğer markalar sinek avlar. Anlatım iyi olunca araç da daha bi albeni yaratıyor. Yeni aracınız hayırlı; kazasız, belasız, cezasız sürüşler olsun.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Onur Doğan

Allah kazasız belasız sürüşler nasip etsin. Hayırlısı olsun 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Haşmet Güngör

Güzel seçim. İyi günlerde kullanın.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Osman Bilgin

Abim hayırlı olsun, Allah tekerlerini düz bastırsın, sağlıkla binersin inşaAllah..
araba da güzel maşaAllah.. dediğin gibi alçak arabalara yani taksilere inip binmesi zor oluyor ben bile bu yaşta cip düşünmeye başladım, düşün istersen bundan sonrası için.. :=)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sertaç Karginer

Hayırlı olsun abi güzel bir seçim olmuş genelde naylonları pek beğenmem fakat bunun duruşu çok güzel görünüyor iyi günlerde kullanın:)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
M.Fatih Yüce
7 saat önce, Servet Aydın yazdı:

Tamam. Saatleri ayarlayalım

7 saat önce, Doğuş Bağ yazdı:

Tamam ben 5 dk ileri aldım sende 5 dk geri al

Bn eski kafalı biriyim. At, avrat, pusat kimseye emanet edilmez :D

5 saat önce, Osman Bilgin yazdı:

Abim hayırlı olsun, Allah tekerlerini düz bastırsın, sağlıkla binersin inşaAllah..
araba da güzel maşaAllah.. dediğin gibi alçak arabalara yani taksilere inip binmesi zor oluyor ben bile bu yaşta cip düşünmeye başladım, düşün istersen bundan sonrası için.. :=)

AMİN,

Yaş ilerledikçe inip binmek zorlaşıyor.C max'te senelerdir çok rahattım. Sanırım bir sonraki yine mpv yada suv türünde olacaktır.

Tembelliğimden dolayı Herkese tek tek cevap yazmıyorum.Güzel temennileriniz için çok teşekkür ederim.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Hakan Gürsu

Megane bu kasa ile tekrardan hayat buldu. Çok güzel duruyor. Kazasız belasız kullan Fatih abi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Recep Demirci

Abi hayırlı olsun çok yakışıklı bir araç.Kazasız belasız güzel günlerde kullanın.

Renaultu takdir ediyorum.Bir tanıdığım sıfır Fluence aldı 2016 başında tam donanım sanruf dahil Dizel,EDC Şanzıman.

Jettayı gitmiş sormuş tam donanımlısı 110 bin civarı demişler aldığı Fluence ise 80 bin tl.Şimdilik gayet memnun 20 bin km yol yaptı.

Renault bu noktada akıllı bir satış tarzı öne sürüyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Okan Tansel

Abi ALLAH kaza bela vermesin.Ağız tatlılıyla güzel günlerde binmek nasip olsun inşallah.:nazar:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Keskin

Abi guzel gunlerde kullanman dilegiyle

Abi guzel gunlerde kullanman dilegiyle

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emin Önal

Fatih abi hayırlı uğurlu olsun :nazar: Aracını duymuş, konusunu merakla bekliyordum.

Beyaz oluşu ayrı bir güzellik katmış bence. Geçte olsa güzel bir ödül vermişsin kendine, dediğin gibi. :bravo:

Yeni herzaman iyidir, cmax'i unutturamaz belki ama aratmaz da ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ertan Çabuk

Abi hayırlı olsun. Güzel günlerde kullan.
Canlı canlı gördük, beğendik....

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir

Fatih abi hayırlı olsun Allah kazasız belasız güzel günlerde binmeyi nasip etsin :nazar:

Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Hayırlı uğurlu olsun, güle güle kullanın...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Oğuzhan Polat

Kazasız belasız güzel günlerde kullanmanız dileği ile ...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...