İçeriğe Yönlendir

Cam Filmi tavsiyesi

Çağatay Özsoy

Recommended Posts

Çağatay Özsoy

hepsiburada sitesi benim ürünü halen kargoya vermemiş, bende siparişi iptal ettim.. Bende diğer arkadaşların uyarısına kulak verip sanırım 1 numara vericem.

Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen
ön kapı camlarında bence 1 numarayı geçmeyin, akşam oldumu yan aynalarda detay görünmüyor, hele 3 numara direk kör, ön yanlara 1 arka yanlara isteğinizi çekin...

şu filmleri fotokromik yapsalar ne güzel olurdu vallahi ...

Bizim müdür yardımcısında gözlük vardı güneşte kararıyor içeri girince şeffaf, araba camı yapsalar süper olur :)
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

benim gözlükte öyle, transitions  gözlük camı, anında kararıyor, araba camına olsa, numaralı ön cam düşünsene, astigmat miyop ön cam, üstelik ısıtmalı :D

atermik ön cam vari, ısı geçirmeyen, sordum hatta, Fiestaya göre yokmuş ve bayağı pahalıymış, ama kararan cam yok yada varsada ben bilmiyorum...

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

Benim ön cam çatlak, kasko fark vererek falan yaparsa atermik düşünüyorum, kararanlar yanlara güzel olurdu olsaydı.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Benim ön cam çatlak, kasko fark vererek falan yaparsa atermik düşünüyorum, kararanlar yanlara güzel olurdu olsaydı.

Atermik mi ısıtmalı mı? Atermik için rakam Aldınız mı
Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

Atermik mi ısıtmalı mı? Atermik için rakam Aldınız mı

İkisi birlikte oluyormuş sanırım çağlar bey, ben İzmir eşim Antalya li olduğu için 2 ay tatilde yanıyorum arabada, ısıtma şart değil, atermik istiyorum fiyat almadım hiç.
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Çağatay Özsoy

Merhaba arkadaşlar,

N11 üzerinden sipariş ettiğim çizilmez amerikan filmimi bu gün montajını yaptım.  

Maliyeti 5 metre film 15 TL (kargo dahil), 2 TL film çekme aparatı (ismini var ama bilmiyorum), 3,5 TL ye sprey     toplamda 20,5 TL maliyeti oldu

Montaj sırasında öğrenme amaçlı bi 3 metre çöp oldu ama sonrasında işi çözdüm, iyi kötü yaptım bir şeyler.

Bi kaç güne kadar yaptığım işin aslı ortaya çıkar, yani atacak mı vs.

Bu arada aldığım filmlerde ara ara kırışmalar vs vardı, ben mi yaptım yoksa kendindemi vardı anlamadım,, camın çok ince bi iki yerinde hafif bi kaç kırışma var.  Sanırım profesyonel olan yerlerde sıcak hava üfleciyle çözüyorlar, bende öyle bi aygıt olmadığından kalsın. Benim çok canımı sıkacak birşey değil,  zaten aracıma binip eleştiren birisi olursa ben yaptı derim, beğenmeyen kendi arabasına yapar birde onun kine bakarız :) 

Bu arada ben 5 Metre almıştım ama 5 metre kullanmama rağmen daha 1-2 metre daha kaldı :)

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...
Serhat S. Yazıcı

Arkadaşlar ben kendim uygulamak için değilde İstanbul Anadolu yakasında tavsiye edilebilecek bir yer bilen var mı?? 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...