İçeriğe Yönlendir

Apple Tv 4 ve Kodi = Gelsin Bedava Filmler Diziler

Olgu Erhan

Recommended Posts

Olgu Erhan

Apple tv 4 cihazınızı nasıl Dev bir Film / Dizi Arşivine  ( Hemde Bedava ) çevireceğinizi Sıfır Jelatin açılımından itibaren tek tek anlattım.

Emeğe katkı olması açısından, buraya tıklayıp Youtube kanalıma üye olmanız benim için en büyük teşekkür olacaktır. :blush:

Ayrıca ücretsiz olarak tüm şifreli kanalları izleme şansınız var fakat yasal sıkıntılar yüzünden bunları burada anlatmam mümkün değil. ;)

• Beğen 9
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Olgu bey video için çok teşekkürler. Sayenizde çok şey öğrendim.

Cuma günü neredeyse tüm gün AppleTV1 e kurulum yapmayı denedim ama bugün gördüm ki Kodi minimum 4GB ram kullanıyor. Bu durumda 8GB ram'li bir makine iş görecektir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Yenigün

Kodi mukemmeldir, yillardir HTPC'de kullaniyorum. Afisleme olayi, fragman izleme, imdb'ye baglanma gibi ozellikleri vazgecilmez yapiyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Gökhan Tuna

Android tablette kodi kullanıyorum, çok memnunumç Çok güzel bir video olmuş, emeğinize sağlık.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
3 saat önce, Mustafa Yenigün yazdı:

Kodi mukemmeldir, yillardir HTPC'de kullaniyorum. Afisleme olayi, fragman izleme, imdb'ye baglanma gibi ozellikleri vazgecilmez yapiyor.

3 saat önce, Gökhan Tuna yazdı:

Android tablette kodi kullanıyorum, çok memnunumç Çok güzel bir video olmuş, emeğinize sağlık.

Sizler hangi add-on'ları kullanıyorsunuz? Olgu bey'in paylaştığını mı yoksa?

Yorum bağlantısı
Olgu Erhan
şurda da bazı bilgiler var  http://www.macworld.co.uk/how-to/iosapps/how-install-kodi-on-second-generation-fouth-generation-apple-tv-2017-3640061/  

ben bunu bilmiyordum gerçek mi bunlar?

Şimdi windows kullanarakta ( Mac olması şart değil ) ücretsiz olarak Apple tv ye kodiyi kurabiliriz fakat apple devoloper hesabımız olmalı.

Bunun ücreti yıllık 99 $ dır. Ücretsiz olarak Apple developer hesabı alınır fakat deneme süresi uygulamalar için 7 gündür.

Hiç para ödemeden yani 7 günde bir Kodi üşenmem baştan kurarım derseniz kullanma şansınız var [emoji4]

8c33326fb5afcd0d01f1cba37e3d38df.jpg

Olgu bey video için çok teşekkürler. Sayenizde çok şey öğrendim. Cuma günü neredeyse tüm gün AppleTV1 e kurulum yapmayı denedim ama bugün gördüm ki Kodi minimum 4GB ram kullanıyor. Bu durumda 8GB ram'li bir makine iş görecektir.

Yani Apple Tv 1 e kurulurmu onu bilmiyorum ama Apple Tv 4 ile gelen kumanda efsane.

İvedi 1 i satın ve piyasada fiyatları dipte gezen ( 400 - 500 ) tl bir apple 4 alın derim [emoji4]

yaww forum Yönetici maaşını bir ay için Apple a ayırın ne olcak [emoji3]

4.nesil Apple TV 2 yıl apple garantili

Sahibinden İlan No: 383652978

450 tl baksanıza.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
4 saat önce, Olgu Erhan yazdı:

Yani Apple Tv 1 e kurulurmu onu bilmiyorum ama Apple Tv 4 ile gelen kumanda efsane.

İvedi 1 i satın ve piyasada fiyatları dipte gezen ( 400 - 500 ) tl bir apple 4 alın derim emoji4.png

yaww forum Yönetici maaşını bir ay için Apple a ayırın ne olcak emoji3.png

4.nesil Apple TV 2 yıl apple garantili

Sahibinden İlan No: 383652978

450 tl baksanıza.

AppleTV1 ücretsiz gelmişti :)

MacOS'ta gördüm, 4GB yiyor rahat çalışması için. ATV4'ün ram'i kaç acaba?

Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

RAM değildir o yahu, benim Android box 2gb RAM li, sıkıntısız kullanıyorum kodi yi.

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

bende apple tv 4 var zaten. developer lisansı da var.  yapılmışını görmem lazım gözümlen... :)

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
8 saat önce, Ahmet İhsan Akşen yazdı:

RAM değildir o yahu, benim Android box 2gb RAM li, sıkıntısız kullanıyorum kodi yi.

Gözümle gördüm, 8gb'lı macmini'de %55 ram kullanıyordu kodi.

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

çok kullanır o adamlar ama bulurlarsa kullanır. ram sıkıştıkça swap eder.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...