İçeriğe Yönlendir

2010 RAV4 LPG tavsiyesi

Cavit Çırakoğlu

Recommended Posts

Cavit Çırakoğlu

Bu arada Prins 3500, Brc  2400 birde İzmirin milli markası olan Zavoli 2000 TL imiş.

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Eski patronumun eşinde vardı rav4. 2011 yılında Brc taktırmıştım. Araç halen kullanımda ve bilidiğim kadarıyla sorunda çıkarmadı

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cavit Çırakoğlu

An itibari ile Brc montajı başladı.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Guzel tercih

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çok konuşma jimny bul bana
Ahanda bitti.

Bitti de bize ne faydası var. Kaldım ayazda. Arabam yok, liberty'i aldığım vakit evde atar gider yaptım. Şimdi yedek anektarı bile göremiyorum. Madurum
  • Beğen 4
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Rav4 ler geldiğinden beri pek severim en son bi arkadaş almıştı, çok memnundu.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cavit Çırakoğlu

Perşembe den beri kullanıyorum. Arkadan gelen sinir bozucu bir stepne sesi var. Şanzıman geçişleri iyi. Donanım olarak da Anahtarsız giriş, ve çalıştırma, koltuk ısıtma, elektrikli koltuk v.b ler var.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Cavit Çırakoğlu
39 dakika önce, Mert Yeldan yazdı:

Süspansiyon çok sert geldi bana

Süspansiyon çok sert değil gibi ama arkadaki kapı yandan açılıyor ve stepne kapağı kapı ile beraber ses yapıyor diye düşünüyorum. Arkada LPG depo dan dolayı kayıp yok. Bu çok hoşuma gitti.

http://LyvkDb.jpg

http://nRbzba.jpg

http://69DgMN.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
Kendimi Rav4 ilanlarına bakarken buldum [emoji14]

Ben baktım çok pahalı

Hayırlı olsun Cavit hocam çok güzel araç, vaktinde el atmıştım

95e1769d54eda60c2981ebe5adeff2bb.jpg

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Cavit Çırakoğlu
9 dakika önce, Mert Yeldan yazdı:

Kendimi Rav4 ilanlarına bakarken buldum emoji14.png

Bende şansa aldım. Hiç aklımda yoktu. Kuga , Qhasqai, Vitara ,Discovery ve RAV4 nasip oldu. Fiyatına göre çok iyi duruyor. 2010 model extrasini 56750 ye aldım. LPG ile beraber 60 sayılır.  Bu fiyatlarda çok iyi bir fiyat performans aracı. Bu arada araçta bol miktarda değişen var. Kilometresi ise 56 bin cazip geldi. Tavsiye edilir.

Yorum bağlantısı
Cavit Çırakoğlu
8 dakika önce, Köksal Yılmaz yazdı:

Ben baktım çok pahalı

Hayırlı olsun Cavit hocam çok güzel araç, vaktinde el atmıştım

95e1769d54eda60c2981ebe5adeff2bb.jpg

Maşallahı var attığınız elin. Bizimkinin de ciddi bir el atmaya ihtiyacı var. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan
Bende şansa aldım. Hiç aklımda yoktu. Kuga , Qhasqai, Vitara ,Discovery ve RAV4 nasip oldu. Fiyatına göre çok iyi duruyor. 2010 model extrasini 56750 ye aldım. LPG ile beraber 60 sayılır.  Bu fiyatlarda çok iyi bir fiyat performans aracı. Bu arada araçta bol miktarda değişen var. Kilometresi ise 56 bin cazip geldi. Tavsiye edilir.

Bedava vallahi ilanda şuan yok o paralara
Yorum bağlantısı
Cavit Çırakoğlu
Şimdi, Mert Yeldan yazdı:

Bedava vallahi ilanda şuan yok o paralara

Expertizi yollasam öyle demezsiniz belki. :))

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cavit Çırakoğlu
1 dakika önce, Mert Yeldan yazdı:

Motor şanzuman sağlam ise kaporta iki fıs fıs a bakar

Expertizdeki görevli aracın altında bir damla yağ yok ,orjinal sağlam ve arkasında dururum deyince kaportasını harbiden unuttum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Ortak bir yıl kullandı. Arazide denedik ciddi performans var. Gebze Pendik civarı 9-11litre arası benzin ile dolanıyordu

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Cavit Çırakoğlu
3 saat önce, Tahir Ak yazdı:

atiker grand lovato easy obd

Tahir kardeşim Brc takıldı. Modelinin ne olduğunu bilmiyorum. Şu anda iyi bir sıkıntı yok.  İki kere yakıt aldım . Birinde 32.5 kuruş yaktı. Diğerinde 37.1 kuruş yakıyor. Ölçüm ise depo ya konulan yakıt fiyatı bölü yol şeklinde. Mk3 TDCİ jatco kadar yakıyor zannedersem:)))))

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 9 ay sonra...
Cavit Çırakoğlu

Son yakıt litre olarak İzmir - Didim İzmir güzergahı 120 yi geçmeden az biraz şehir içi 

10.8/100 litre. Sonraki depoda karma12.5/100 litre.:))

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Keskin

Cavit bey aynı aracın 2006 modelini kullanıyorum bir depo gazla ortalama ne kadar km yapıyorsunuz şehir içi dışı karma olarak

Yorum bağlantısı
Cavit Çırakoğlu
Cavit bey aynı aracın 2006 modelini kullanıyorum bir depo gazla ortalama ne kadar km yapıyorsunuz şehir içi dışı karma olarak
Ortalamayı ; depo fulluyorum, kilometre yi sıfırlıyorum. Bitmeye yakın duruma göre aynı yerden tekrar dokduruyorum. Depo maksimum 30 +-1 litre gaz alıyor. Sürekli de ölçmeye çalışırım. Bir kere 9 litre yi yakaladım uzun yolda .Şehir içindede en yüksek 13.8 litre gaz ölçümü yaptım. Bundan anladığım 1 depo ile iyi bir sürücü bir depo ile (30litre) ile 300 km'yi bulur şehir içinde de en az 225 km civarında oluyor diyeyim. Sizinki nasıl yakıyor. Yada yaktırıyorsunuz?
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...