İçeriğe Yönlendir

Su sebili

Erdem Bozkurt

Recommended Posts

Erdem Bozkurt

İşyerim için sıcak+soğuk su için kullanışlı bir su sebili arıyorum,mevcut kullananlar memnun olanlardan tavsiyelerinizi bekliyorum teşekkür ederim.. 

Yorum bağlantısı
Hakan Gürsu

Marka bilmiyorum ama, alırken sıcak soğuk haricinde normal su veren modeli tercih edin. Normal sıcaklıkta su içenler hep karıştırmak zorunda kalır bi türlüde istenilen kıvam tutturulamaz. Benim gibi. :)

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Marka bilmiyorum ama, alırken sıcak soğuk haricinde normal su veren modeli tercih edin. Normal sıcaklıkta su içenler hep karıştırmak zorunda kalır bi türlüde istenilen kıvam tutturulamaz. Benim gibi. [emoji4]

Aynen. Her mevsim oda sıcaklığında
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Fikret Özsoy

Evet bir de su haznesi metal olursa suyun plastik kokmaması için iyi olabilir. Şimdiden hayırlı olsun. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Haluk Şentürk

biz kale marka kullanıyoruz.para verip almadık.bir yerden denk geldi aldık.Çok memnunuz.normal sıcaklık yok ama soğuk ve sıcak iki düğmeyle açılıp kapanıyor. Sıcağı kapatıyoruz. bu şekilde sorun çözülüyor.Okulda altus marka var o da iş görüyor. Ama kale marka olan on numara.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erdem Bozkurt

markaları yerinde gidip incelemem gerek sanırım,su çıkışları ve su haznesi bu konuda önemli kısımlar ortaya çıktı herkese teşekkür ederim...

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...