İçeriğe Yönlendir

Kamp alanı

Ersin Alan

Recommended Posts

Ersin Alan

Hep hayalimdir nasip olursa bu yaz gerçekleştirmeyi düşünüyorum Muğla sahilinden başlayıp Antalya ya kadar iki güne bir ilçe değişerek kamp alanlarında çadırda kalrak bir tatil geçirmek bu güzergah üzerinde temiz ucuz sakin ailecek gidince sorun olmayacak alanları daha önce gitmiş rkadaşardan öğrenmek isterim 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Emin Önal

Hemşerim, 

Muğla tarafını bilmem ama Fethiye taraftan gelirken Antalya Kaş'ın girişindeki www.kasolympos.com mekana 2015-2016 olmak üzere 2 senedir çadır atıyorum.

Aile için olumsuz hiçbirşey görmedim zaten işletmesini de ailecek yapıyorlar.

Hatta geçen sene 3 çadır attık 1 haftaya yakın herşey güzeldi. Her kamp alanında olduğu gibi ortak duş ve mutfak kullanımı mevcut.

Kendi plajı ve restorantı mevcut. Kaş merkeze yakın.

Sezonda gideceksen muhakkak önceden rez. için aramalısın.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fevzi Göktaş

Ersin bey;

O tarafları çok bilmesem de iyi bilirim. Daha önce çadır ile seyahat ettiniz mi bilmiyorum. Tatil sürenizi de bilmiyorum, çoluk çocuk ile mi gidiceksiniz,bekar olarak mı takılacaksınız bunlar hep şimdi önemli olmasa bile o yaz sıcaklığın da ve yol şartların da zorlayabiliyor ve önemi artıyor.

Öncelikle yol güzergahınızı belirleyin gezeceğiniz,ilgi alanınız olan alanları işaretleyin.

Bu sene turizm çok hareketli olmaz. Yol üzerin de pansiyonlar mevcut,günlüğü 40 tl olan çift kişilik klimalı,sabah kahvaltısı veriyorlar.

Çadır olayı sabit kalacaksanız güzeldir (çadırınızın boyutları önemli kurması toplaması) diğer türlü eziyet olabilir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Yanar
7 saat önce, Ersin Alan yazdı:

Hep hayalimdir nasip olursa bu yaz gerçekleştirmeyi düşünüyorum Muğla sahilinden başlayıp Antalya ya kadar iki güne bir ilçe değişerek kamp alanlarında çadırda kalrak bir tatil geçirmek bu güzergah üzerinde temiz ucuz sakin ailecek gidince sorun olmayacak alanları daha önce gitmiş rkadaşardan öğrenmek isterim 

Adrasan çok beğeniliyor kamp ve uygun fiyatlı tatil için.Ben gitmedim.Ayrıca Alanya İncekum-Avsallar arasında deniz kenarı çam ağaçları içerisinde kamp var.Burası da çok güzel.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ersin Alan

Ailece gitmeyi düşünüyoruz bazen çadır bazen uygun pansiyon şeklinde bir hafta boyunca bir kaç ilçe yer vs gezmeyi düşünüyorum 

Yorum bağlantısı
Erdem Bozkurt

Bodrumda yaşıyorum sık sık komşu ilçeleri dolaşırım,özellikle marmaris datça arasında hisarönünü geçtikten sonra sahile yakın epeyce kamp alanları mevcut ne zaman oralardan geçsem merak ederim datça yarımadasınıda tavsiye ederim,özellikle temiz deniz arıyosanız 1 numara....

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek
3 saat önce, Erdem Bozkurt yazdı:

Bodrumda yaşıyorum sık sık komşu ilçeleri dolaşırım,özellikle marmaris datça arasında hisarönünü geçtikten sonra sahile yakın epeyce kamp alanları mevcut ne zaman oralardan geçsem merak ederim datça yarımadasınıda tavsiye ederim,özellikle temiz deniz arıyosanız 1 numara....

Oradaki Çubucak kampında kalmışlığım var, doğası güzel, komşular güzel ama sırtımdaki yanıklardan dolayı denizine girmedim. Tek sıkıntı günübirlikçiler..

Yorum bağlantısı
Ersin Alan

Çok sağolun dediğiniz yerleri kaydediyorum bakalom nasip yaz gelsin inşallah 

Yorum bağlantısı
Yusuf Çayır

Marmaris-Çubucak orman kampını haziran ve eylül ayları için tavsiye ederim.Temmuz ve Ağustos ayları çok kalabalık.

Yorum bağlantısı
Hakan Yavaş

Antalya alanya incekum mevkinde incekum orman kampını tavsiye ederim. Çadır için bütün imkanlar var ve çok güzeldir.  yaklaşık 12 yıl her yaz gitmiştik. Çok severim....

Yorum bağlantısı
Ali Ozan Yurtsever

Ben çadır kurmadım ama Muğla Akyakada ki kamp alanına her sene çadıra giden  yakın arkadaşlarım var, çok beğeniyorlar, 3 yaşındaki çocuğuyla gidiyor bir de. 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...