İçeriğe Yönlendir

AKK Düzenlemesi

Haşmet Güngör

Recommended Posts

Emre Şimşek

Adamlar 30 bin nüfuslu ilçede sabit 5 mbit internet sağlayamıyorlar. Benim evimde 20 gündür malumnet sıfır mbit, taahhüdü bozuyorum parası benden çıkıyor. Kullanamadığım günleri bari faturadan düşün diyorum onu da yapmıyorlar. Belge verin diyorum arızaya dair onu da vermiyorlar. 100 gb akk var yarısına bile yaklaşamıyorum bağlantı yüzünden. Şimdi bu akk olsa ne olur olmasa ne olur..?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Noter tespiti kaç para acep..

Adalet için kesenin ağzını açmak gerek sanırım :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
4 saat önce, Çağlar Bayur yazdı:

Windowsa gittiğin avkat mı

ona bizim ülkeyle gitsen yetmez :D

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
H.Cenk Bayrakçı

AKK'yı kaldırsalar da,altyapı sorunu halledilmedikten sonra herhangi bir kıymeti yok. Oturdupum sitenin karşısındaki sitede fiber optik kablo ile internete bağlanıyorlar, bizde yok. Yolun öbür tarafındayız. Dilekçe falan da verdik ama, nafile...

Yorum bağlantısı
Haşmet Güngör

superonlıne  sorduğumda habersizmiş ayaklarına yattı

Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

Benim de çocuklara dayanmıyor, hanım da arada dizi izlerse, kota çabucak doluyor. Çocuklar ufakken 4 GB yetiyordu. :D

Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

Ayin 22 sinde bitti benim 75GB da, bu ay son ama sanırım, bundan sonra 3 mbit e düşmeyecek en azından

Yorum bağlantısı
Serhat Emre

Akk olsa ne olmasa ne bnm icin.16mbite kadar olan hizi verdiklerinde hattimda saniyelik kopmalar oluyordu.sayisiz telefona gelen servis elemanina ragmen cozumu 4mbite sabitlemekle buldular.hat daha fazlasini kaldirmiyor ki..

hic yoktan iyidir diye kullaniyoruz iste.

Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

Fiber de öyle olmuyor ama, stabil 25 mbit bağlanıyorum, AKK sonrası 3 mbit e düşüyor, 720p dizi izlenmiyor online. Bundan sonra 8 yada 16 mbit gibi bir değere düşecek...

Yorum bağlantısı
Ahmet Gül

Benim Fiber 35 mbps. Yoğunluk olmayan saatlerde 35 rahat alıyorum ancak yoğunluk olan saatlerde 20-25 zor veriyor. Kaç kere arıza kaydı bıraktım geldiler baktılar bizden yana sorun yok dediler.  Kimdense sorun bilemedim. ?

Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Mehmet Göktürk

Vodafone.net den aradılar evde adsl 4 mbit 53  8 59 ve 16 mb 63 galiba. Stratejimiz ne olmalı? Bir de martta değişecek bugün karar verin diye sıkıştırıyorlar

Yorum bağlantısı
İnan Çınar

Hocam yerine göre değişir. Burada fiber yok.Alabileceğimiz  hız  12 mbit civari. 16 lık işimizi görüyor. 24 alıp  fazla vermeye  gerek yok mesela. Ama bulunduğunuz  yerde  fiber altyapı varsa hız olarak yüksek seçin bence.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
34 dakika önce, Mehmet Göktürk yazdı:

Vodafone.net den aradılar evde adsl 4 mbit 53  8 59 ve 16 mb 63 galiba. Stratejimiz ne olmalı? Bir de martta değişecek bugün karar verin diye sıkıştırıyorlar

TTNET'e 16 için iki yıllık taahhüt verdim.. 

1 modem, 1 ev tipi telsiz telefon verdiler.. Bu yıl aylık 60, gelecek yıl aylık 50 ödeyeceğim. 

Modem verdiler zorla sattılar falan diye kızmıştım aslında ama geçen hafta evdeki modem bozuldu, hemen taktım yeni geleni :)

Yorum bağlantısı
Azad Mirzade
41 dakika önce, Mehmet Göktürk yazdı:

Eğer sadece adsl bağlantınız varsa kullandığınız internetten de memnunsanız devam edin derim, bir şeyleri değiştirince hep patlıyor bozuluyor :)

Ama fiber erişiminiz varsa iş değişir onu bi sorgulatın derim.

16mbiti verebiliyorsa 16 yı tercih ederdim, internet benim için önemli evde tv yok her şeyimiz internet haliyle.

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Fiyat konusunu sordum aslında

Bir değişiklik yapmak istemiyorum hatta operatör değişikliği bile üç beş gün kesinti kavga anlamına geliyor

4 megabit anlamlı geliyor

Ama en ucuz hangisi

Yorum bağlantısı
Tahir İlter
5 saat önce, Mehmet Göktürk yazdı:

Benim de hat için taahhüdüm bitiyor.(Nisan'da) Vodafon'da garip bir ısrar var. Yüksek fiyatlı bir tarifeyi satmaya çalışıyorlar şimdiden. Bence bunlarla ilgili bir düzenleme yolda ve kendi aleyhlerine o yüzden yüksek fiyattan sözleşme satmaya çalışıyorlar. Şimdiye kadar bizi düşünmedikleri için aman fiyatlar artacak hikayesi pek masum gelmiyor bana.   

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
1 saat önce, Mehmet Göktürk yazdı:

4 megabit anlamlı geliyor

Yetersiz bence.. Uzman sensin ama benimki 4 e falan düştü hemen hissediyorum..  

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
6 dakika önce, Servet Aydın yazdı:

4 mb ile HD film izlenebiliyor

4 pc den aynı anda?

pustuk; adamlar gelirken hs atacağız, fps 100 lazım?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...